ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین تک تیرانداز در کالاف

بهترین تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل را بهتر بشناسید

بهترین Sniper در COD Mobile

یافتن بهترین تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل بسیار مهم است. به ویژه برای بازیکنانی که می‌خواهند Quickscope یا درگیری‌های دوربرد را برنده شوند. COD Mobile دارای زرادخانه متنوعی از اسلحه است. اما تک تیراندازها به طور قابل بحث محبوب ترین کلاس سلاح هستند. بنابراین، اگر یک تیرانداز هستید، در زیر هر چیزی را که برای ایجاد بهترین Loadout تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل نیاز دارید، پیدا خواهید کرد.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در ارزان جم.

بهترین تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل

DL Q33 پادشاه بی چون و چرای تک تیراندازها در COD Mobile است. دامپزشکان طولانی مدت Call of Duty متوجه خواهند شد که DL Q33 عملکرد و احساسی شبیه به مداخله نمادین دارد.

مقالات مرتبط »   بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل

گزینه های مناسب بسیاری وجود دارد. اما هیچ کدام نمی تواند واقعاً با آنچه DL Q33 از نظر سرعت دویدن به شلیک، سرعت هدف گیری به پایین و پتانسیل کشتن یک شلیک ارائه می کند، مطابقت داشته باشد.

تک تیراندازهای دیگری در COD Mobile وجود دارند که ممکن است DL Q33 را در موقعیت‌های خاص بهترین کنند. اما DL Q33 بهترین تک تیرانداز همه جانبه است و در Multiplayer و Battle Royale قابل استفاده است.

بهترین لود اوت تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل

برای استفاده حداکثری از DL Q33 باید آن را در بهترین Loadout ممکن استفاده کنید. برای پیوست‌ها، می‌خواهید DL Q33 را به موارد زیر مجهز کنید:

  • سر لوله: OWC Light Suppressor
  • لوله تفنگ: MIP Light
  • قنداق: YKM Combat Stock
  • امتیاز: FMJ
  • مهمات: Extended Mag A

این ضمیمه ها به میزان قابل توجهی قابلیت حرکت و انعطاف پذیری کلی DL Q33 را با حداقل اشکالات افزایش می دهند. برخی از بازیکنان دوست دارند تک تیراندازهای خود را با لیزر جفت کنند، اما مزایا معمولاً بیشتر از هزینه نشان دادن موقعیت شما به دشمنان نیست.

با حرکت به Perks، نمی‌توانید با Lightweight، Toughness و Dead Silence اشتباه کنید.

در نهایت، The .50 GS یک تفنگ دستی قوی و ثانویه عالی برای جفت شدن با بهترین بارگیری تک تیرانداز شما است.

با آن، شما تمام اطلاعاتی را که برای ساختن Loadout ایده آل برای بهترین تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل نیاز است، در اختیار دارید. نظرات ممکن است متفاوت باشد. اگر به دنبال بهترین تک تیرانداز همه جانبه در کالاف دیوتی موبایل هستید، DL Q33 انتخاب واضحی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت