ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین مکان های لوت در کالاف

بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

مناطق لوت سطح بالا (High-Tier Loot) در COD Mobile چیست؟

بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل یکی از جنبه های مهم بتل رویال است. اگر می‌توانید خطر را تحمل کنید، مناطق لوت سطح بالا بهترین راه برای آماده‌سازی سریع در COD Mobile هستند. بیایید مناطق لوت سطح بالا را با جزئیات مرور کنیم و مکان هایی را که می توان مناطق لوت سطح بالا را در COD Mobile پیدا کرد.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در سایت ارزان جم.

بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل نقاط خاصی در نقشه Battle Royale هستند. که در آن بازیکنان می توانند مقدار زیادی لوت با کیفیت استثنایی پیدا کنند. مناطق لوت سطح بالا تراکم لوت بالاتری ندارند. اما سلاح ها، زره ها و مواد مصرفی در مناطق غارت سطح بالا معمولاً نادر، حماسی و افسانه ای هستند.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، مناطق لوت سطح بالا معمولاً شلوغ تر از سایر نقاط مورد علاقه در Call of Duty: Mobile Battle Royale هستند. اگر می‌خواهید چیزهای خوبی را در داخل مناطق غارت سطح بالا حفظ کنید، باید دسته‌ای از بازیکنان دشمن را که تجهیزات ویژه را برای خود می‌خواهند دفع کنید.

مقالات مرتبط »   بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل

مناطق لوت سطح بالا را در COD Mobile کجا پیدا کنیم؟

هر بار که مسابقه بتل رویال را در COD Mobile شروع می‌کنید، چهار یا پنج نقطه از نقاط مورد علاقه روی نقشه به‌عنوان بهترین مکان های لوت در کالاف اختصاص داده می‌شوند. اینکه چه مکان هایی به مناطق غارت سطح بالا تبدیل می شوند کاملاً تصادفی هستند. فقط به این دلیل که اسکله در مسابقه قبلی یک منطقه لوت سطح بالا بود به این معنی نیست که در مسابقه بعدی یک منطقه لوت سطح بالا خواهد بود.

شما می توانید یک منطقه لوت سطح بالا را با رنگ نقطه مورد علاقه شناسایی کنید. اگر نام نقطه مورد علاقه در متن نارنجی برجسته شده باشد، یک منطقه غارت سطح بالا است. Isolated، Alcatraz و Blackout همگی دارای مناطق غارت سطح بالا هستند.

به بهترین مکان های لوت در کالاف دیوتی موبایل سفر کنید تا برخی از بهترین لوت های موجود در Battle Royale را بدست آورید. فرود آمدن و کشتن دشمنان در مناطق غارتگر سطح بالا نیز یکی از الزامات چند چالش است که انگیزه بیشتری برای بازدید از این نقاط پرخطر و پاداش بالا دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت