ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف

بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل : بررسی جزئیات

5 متا سلاح برتر CoD Mobile فصل 4 : جزئیات را بررسی کنید

بیایید در این مقاله با بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل آشنا شویم که بازیکنان می توانند برای افزایش قابلیت بازی خود تلاش کنند.

فصل 4 کالاف دیوتی موبایل “Veiled Uprising” اکنون با مجموعه ای از آیتم های عظیم، بهینه سازی ها، تغییرات درون بازی و موارد دیگر پخش می شود. این به روز رسانی همچنین یک تم نبرد پاس پر جنب و جوش با دو سلاح جدید به ارمغان آورده است. علاوه بر این، نام تجاری جدید Ots9 در حال شکستن تمام متا است. بازیکنان در سراسر جهان به دنبال تغییرات بیشتر در بازی بودند و سازنده بدون شک خواسته های آنها را برآورده کرده است.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل

طبق فرمت بازی، اکثر اسلحه‌ها دارای مزاحمت‌ها و عصب‌هایی هستند که تعادل قابل توجهی را در لابی به ارمغان می‌آورد. این عمدتاً به بازیکنان کمک می کند تا از متا استفاده کنند و خود را به بهترین شکل ممکن بسازند. این بار QQ9 هنوز در بخش قدرتمند از جمله CBR4 است و سایرین طرفداران زیادی دارند که در آن اسلحه‌های فوق‌العاده‌ای که قبلاً قدرتمند شده بودند، عصبی شده‌اند.

مقالات مرتبط »    3 سلاح Meta برتر در فصل اول Call of Duty Mobile 2023

Ots9

Ots 9 Smg اسلحه کاملاً جدید در CoD Mobile است. این تفنگ بهترین راه ممکن را برای بازیکنان فراهم می کند تا دو تا سه دشمن را در یک اسپری از بین ببرند. علاوه بر این، اسلحه اکنون سلاح پیشرو در سرعت آتش در بازی است. ویژگی اسلحه کاملاً شبیه به Switchblade است. اما صادقانه بگویم، از نظر سرعت حرکت، زمان بندی ADS، پس زدن و پخش گلوله، تیغه سوئیچ را کنار می گذارد. انتخاب Ots 9 نسبت به سایر SMG ها مطمئناً انتظارات شما را بالا خواهد برد.

Cordite

پس از آپدیت اخیر فصل 4، Cordite قدیمی طرفداران زیادی پیدا کرد. و راه خود را در لیست بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف باز کرد. از جمله محدوده آسیب که به طور کلی ضریب هدشات را 0.2٪ افزایش می دهد. علاوه بر این، زمان مناسب AD و سرعت حرکت آن با هم ترکیب شده و رقابتی قدرتمند در میدان جنگ ایجاد می کند.

CBR4

این اسلحه هنوز در لیست بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل قرار دارد. هیچکس جز یک خدا در این فصل نیست، به خصوص در مبارزات حرکتی و خندیدن. این اسلحه به معنای واقعی کلمه در فهرست متا از چند فصل گذشته قرار دارد که به طور مستقیم اسلحه را ارزشمند و اجتناب ناپذیر می کند. اسلحه به دلیل ویژگی های همه کاره خود، قدرت را افزایش می دهد و احتمال برنده شدن تقریباً در هر مبارزه ای مشابه AR را افزایش می دهد. اسلحه SMG بودن، رقابت بی‌رحمانه‌ای را برای ARs، Marksman و دیگر سلاح‌های قدرتمند در COD Mobile ایجاد می‌کند.

Switchblade

تنها چیزی که در فصول گذشته بیشتر توسط بازیکنان استفاده می شد اما به دلیل گنجاندن سلاح های جدید دست کم گرفته شد. اما اکنون اسلحه دارای یک گاومیش بزرگ است که به طور همزمان به تیم باز می گردد. تنها تفنگ فوق سریع در بازی تا به حال. این اسلحه در فصل 2022 به بازی اضافه شد. این اسلحه به دلیل آسیب زیاد مداوم آن در برخی مواقع سمی می شود. این تفنگ دارای تمام ویژگی هایی است که آن را با کبریت های MP سازگار می کند. سرعت آتش بالا، با آسیب تهاجمی، و همچنین سرعت حرکت مناسبی دارد.

PP19 و QQ9

QQ9 دوباره در متا است. تفنگ تعریف استانداردی است که بازیکنان باید به آن نیاز داشته باشند. سرعت آتش بسیار سریع با تحرک 105 دارد. به گفته گودزلی، “هر سلاحی که بیش از 100 تحرک داشته باشد، فوق العاده خوب است و در برد نزدیک و میانی نیز آسیب زیادی دارد.”

PP19 SMG هنوز در گروه متا قرار دارد و تقریباً در هر حالتی به عنوان پر استفاده ترین و غالب ترین سلاح شناخته می شود. به خصوص به دلیل این سیستم جنگی، تفنگ بسیار پر جنب و جوش است. در مقایسه با آخرین آپدیت، Bizon در این فصل یک بازگشت جدی در بین ما داشته است. علاوه بر این، بخش هیجان انگیز این است که اکنون می تواند 3 گرم تا 8 متر را با آسیب های بسیار زیاد فراهم کند. استفاده از این تفنگ به خصوص در هاردپوینت، سلطه و … مطمئناً پیشرفت مورد انتظار را به شما ارائه می دهد.

لیست بهترین سلاح‌های متا سیزن 4 کالاف فوق، دیدگاه نویسنده را منعکس می کند. باف ها و نرف‌ های بیشتری در بازی وجود دارند. بنابراین بازیکنان می‌توانند تغییرات خود را جستجو کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت