ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سلاح‌های متا سیزن 1

3 بهترین سلاح‌های متا سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2023

3 سلاح Meta برتر در فصل اول Call of Duty Mobile 2023

“Awakening” فصل 1 کالاف دیوتی موبایل سرانجام با مجموعه ای از آیتم های عظیم، بهینه سازی ها، تغییرات درون بازی و موارد دیگر در حال تکمیل است. این آپدیت همچنین یک تم نبرد پاس پر جنب و جوش با دو سلاح جدید به ارمغان آورده است. بازیکنان در سراسر جهان به دنبال تغییرات بیشتر در بازی بودند. و سازنده بدون شک خواسته های آنها را برآورده کرده است.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در ارزان جم.

طبق فرمت بازی، اکثر اسلحه‌ها دارای مزاحمت‌ها و عصب‌هایی هستند که تعادل قابل توجهی را در لابی به ارمغان می‌آورد. این عمدتاً به بازیکنان کمک می کند تا از متا استفاده کنند و خود را به بهترین شکل ممکن بسازند. این بار CBR4 هنوز در بخش قدرتمندی از جمله Fennec، Dingo، DR-H و غیره است. که در جایی که دیگر اسلحه‌های قبلاً قدرتمند شده بودند، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. بیایید در این مقاله با 3 سلاح برتر متا در فصل آشنا شویم که بازیکنان می توانند برای افزایش قابلیت بازی خود تلاش کنند.

مقالات مرتبط »   آموزش نحوه دریافت K9 Unit در کالاف یوتی موبایل

3 بهترین سلاح‌های متا سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2023

  • CBR4

تفنگ در این فصل خدایی نیست، مخصوصاً در حرکت و جنگ. این تفنگ در دو فصل گذشته به معنای واقعی کلمه 2 هوادار بزرگ داشته است. که به طور مستقیم باعث می شود اسلحه ارزش آن را داشته باشد و در بالاترین نقطه سلاح‌های متا سیزن 1 قرار گیرد. اسلحه به دلیل ویژگی های همه کاره خود، قدرت را افزایش می دهد. و احتمال پیروزی در تقریباً در هر مبارزه ای مشابه AR را افزایش می دهد. اسلحه SMG بودن، رقابت بی‌رحمانه‌ای را برای ARs، Marksman و دیگر سلاح‌های قدرتمند در COD Mobile ایجاد می‌کند.

  • DR-H

این اسلحه مدتی است که عصب کشی شده است. اما در نهایت با یک بادکنک بزرگ از سایه بیرون آمده است تا گلوله آن دقت و آسیب پخش کند. اسلحه پس از دریافت محبوبیت بزرگ خود، نام خود را در فهرست بهترین سلاح‌های متا سیزن 1 شکسته است. اکنون تفنگ می تواند 3 ضربه بزنید تا یک دشمن را تمام کند. این اسلحه به دلیل توانایی همه کاره اش، به معنای واقعی کلمه خود را قدرتمند نشان می دهد. بازیکنان می توانند برنده شوند یا اگر لود اوت بهتری داشته باشند می توانند تیم را پاک کنند.

  • PP 19- Bizon

این SMG در متا لیست های فصل های قبل قرار دارد. به خصوص به دلیل این سیستم جنگی، تفنگ بسیار پر جنب و جوش است. در مقایسه با آخرین آپدیت، Bizon در این فصل یک بازگشت جدی در بین ما داشته است. علاوه بر این، بخش هیجان انگیز این است که اکنون می تواند 3 گرم تا 8 متر را با آسیب بسیار زیاد فراهم کند. استفاده از این تفنگ به خصوص در هاردپوینت، سلطه و غیره مطمئناً پیشرفت غیرمنتظره ای را برای شما به ارمغان می آورد.

Cod Mobile اخیراً فصل 1 خود را با گنجاندن تم پر جنب و جوش BP و موارد دیگر تجربه می کند. اکنون افراد می توانند آن را کشف کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت