ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
K9 Unit در کالاف

آموزش نحوه دریافت K9 Unit در کالاف یوتی موبایل

چگونه اپراتور اسکیل K9 Unit را در COD Mobile دریافت کنیم؟

Call of Duty: Mobile سلاح های مختلفی را برای حالت چند نفره خود ارائه می دهد. با این حال، مهارت های اپراتور نقشی حیاتی در تضمین پیروزی در برخی از دورهای مهم بازی می کند. K9 Unit یکی از بسیاری از مهارت های اپراتور موجود در COD Mobile است. که سگ های نظامی را در میدان جنگ احضار می کند.

مقالات مرتبط »  بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل فصل 11

چیزی که K9 Unit را از مهارت های اپراتور متمایز می کند این است که به طور خودکار دشمن را از طریق بو ردیابی می کند. و آسیب قابل توجهی وارد می کند. گاهی اوقات K9 Unit در کالاف یوتی موبایل می تواند با یک گاز حریف را از بین ببرد. بنابراین، قطعاً ارزش باز کردن قفل در بازی را دارد.

گیمرهایی که قصد فروش اکانت بازی کالاف دیوتی خود را دارند، باید توجه داشته باشند که خرید cp کالاف دیوتی موبایل کمک زیادی به افزایش ارزش حساب آن ها می کند.

نحوه کسب مهارت اپراتور K9 Unit در کالاف یوتی موبایل

به روز رسانی: در حال حاضر، بازیکنان می توانند مهارت اپراتور K9 Unit را با 2000 اعتبار از فروشگاه خریداری کنند.

K9 Unit در ابتدا در طول آپدیت فصل 5 به COD Mobile معرفی شد. بازیکنان می‌توانستند با رسیدن به ردیف 14 در بتل پس فصل 5، آن را به صورت رایگان باز کنند.

در نتیجه، کسانی که این مهارت اپراتور را ندارند باید منتظر بمانند تا Activision آن را به عنوان بخشی از رویداد یا جایزه چالش فصلی به بازی اضافه کند. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند به فروشگاه های درون بازی بچسبند. زیرا توسعه دهندگان به طور مرتب آیتم های جدید را معرفی می کنند.

زمانی که جزئیات بیشتری در مورد فرآیند باز کردن قفل واحد K9 در COD Mobile داشته باشیم، مطمئن خواهیم شد که این مقاله را به روز خواهیم کرد. تا آن زمان، ویدیوی یوتیوب زیر را تماشا کنید که گیم پلی K9 Unit را به نمایش می گذارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت