ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لود اوت EM2 کالاف

بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل فصل 11

بهترین بارگیری EM2 برای فصل 11 CoD Mobile

Cold War EM2 یک تفنگ تهاجمی جدید در فصل 11 CoD Mobile است و ما بهترین بارگیری، امتیازها و تجهیزات را داریم.

فصل یازدهم CoD Mobile برای اولین بار تفنگ محبوب EM2 Assault Rifle از Black Ops Cold War را به بازی اضافه می کند. قبل از اینکه AR مرگبار را برای چرخش انتخاب کنید، ما بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل در فصل 11 را دریافت کرده ایم. از جمله پیوست های ایده آل و امتیازات.

فصل 11 کالاف دیوتی موبایل روحیه جشنی را به تیرانداز محبوب ارائه کرد. این به روز رسانی با مجموعه ای از رویدادهای تعطیلات برای لذت بردن از این کریسمس، و همچنین یک پوسته عجیب و غریب سانتا اسنوپ برای اپراتور اسنوپ داگ ارائه می شود.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به گیمرها این امکان را می دهد که از تمامی اسکین های موجود در این بازی استفاده کنند.

مانند LAPA و Krig 6 قبل از آن، فصل 11 نیز یک سلاح کلاسیک دیگر را به ترکیب اضافه می کند. این بار، این تفنگ تهاجمی EM2 از Black Ops Cold War است.

در اینجا بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل فصل 11، با بهترین پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزاتی که باید اجرا کنید، ارائه شده است.

مقالات مرتبط »  بهترین Melee ثانویه کالاف دیوتی موبایل برای سوئیچ سریع

بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل فصل 11

  • سر لوله: SODCOM Eliminator
  • لوله: رنجر 27.4 اینچی
  • مهمات: ماگ های 40 دور
  • زیر لوله: مأمور صحرایی Foregrip
  • دستگیره عقب: چسب محکم

EM2 یک تفنگ تهاجمی Bullpup است. به این معنی که به دلیل تحرک آن برای فاصله نزدیک ایده‌آل است. بنابراین ساخت ما بر روی کشنده‌تر کردن آن در برد میانی تمرکز دارد. ما بهترین بارگیری EM2 خود را با SODCOM Eliminator و Field Agent Foregrip آغاز می کنیم. فلاش پوزه را کاهش می دهیم و در عین حال عقب نشینی افقی و عمودی را به شدت بهبود می بخشیم.

در مرحله بعد، ما یک لوله رنجر 27.4 اینچی برای افزایش سرعت گلوله و دامنه آسیب داریم. و به EM2 کمک می کند تا در مبارزات با برد بلندتر، خود را حفظ کند. ما این را با نوار چسب محکم جفت کردیم تا مقاومت در برابر انحراف را افزایش دهیم. و اطمینان حاصل کنیم که عکس‌های شما حتی در هنگام شلیک دقیق هستند.

در نهایت، ما 40-Round Extended Mags را انتخاب کردیم. تا به شما این امکان را می دهد که قبل از نگرانی در مورد بارگذاری مجدد، چندین دشمن را رها کنید.

بهترین امتیازات و تجهیزات EM2 کالاف دیوتی موبایل

  • متیاز قرمز: سبک وزن
  • گرین پرک: روح
  • بلو پرک: سکوت مرده
  • تجهیزات کشنده: نارنجک چسبنده
  • تجهیزات تاکتیکی: Flashbang

برای اینکه واقعاً از بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل نهایت استفاده را ببرید، برای همراهی با آن به امتیازهای برتر نیاز دارید. تحرک یکی از بهترین ویژگی‌های EM2 است. بنابراین اجرای Lightweight به شما امکان می‌دهد نقشه را پاره کنید و دشمنان را ببندید.

در همین حال، توصیه می کنیم از Vulture استفاده کنید تا ذخایر مهمات خود را با هر کشتن پر کنید. این به خوبی با Dead Silence جفت می‌شود و قدم‌های شما را پنهان می‌کند. تا به شما امکان می‌دهد در سکوت به تیم دیگر بروید و آنها را بیرون بیاورید.

وقتی صحبت از تجهیزات به میان می‌آید، نارنجک‌های چسبنده یک راه عالی برای به ثمر رساندن کشتار سریع هستند. در حالی که Flashbang می‌تواند قبل از حرکت برای حذف، دشمنان را منحرف کند.

نحوه باز کردن قفل EM2 در کالاف دیوتی موبایل

گرفتن EM2 در CoD Mobile نسبتاً ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ردیف 21 بتل پس فصل 11 برسید.

خوشبختانه، این یکی از سطوح رایگان است. بنابراین نیازی به صرف هزینه برای باز کردن قفل کلاسیک جنگ سرد نیست.

بهترین جایگزین های EM2 در کالاف دیوتی موبایل

اگر یک تفنگ تهاجمی می‌خواهید که قدرت بیشتری داشته باشد، Kilo 141 می‌تواند انتخاب ایده‌آلی باشد.

از سوی دیگر، اگر می‌خواهید در ساخت برد نزدیک دو برابر کنید، MAC-10 هنوز یکی از بهترین اسلحه‌های بازی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت