ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
TEC-9 SMG در کالاف

نحوه باز کردن قفل TEC-9 SMG در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 3

چگونه TEC-9 SMG را در COD Mobile Season 3 باز کنیم؟

بازیکنان می توانند TEC-9 SMG در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 3 را به عنوان یک جایزه milestone رایگان ببینند.

Call of Duty: Mobile Season 3 – Vintage Vigilance قرار است در 13 مارس 2024 عرضه شود و محتوای گیم‌پلی بسیار زیادی در راه‌اندازی آن عرضه شود.
بازیکنان به زودی می توانند TEC-9 SMG کاملاً جدید را در فصل سوم COD Mobile، که بخشی از Battle Pass آینده خواهد بود، به دست آورند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

جالب اینجاست که مسلسل نیمه اتوماتیک بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به صورت رایگان از Season 3 Battle Pass قابل تهیه است.
خوانندگان می توانند درباره نحوه باز کردن قفل TEC-9 SMG در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 3 در راهنمای زیر اطلاعات بیشتری کسب کنند:

مقالات مرتبط »     سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک دانلود APK

چگونه قفل TEC-9 SMG در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 3 – Vintage Vigilance را باز کنیم ؟

همانطور که گفته شد، مسلسل TEC-9 دبتل پس آینده در دسترس خواهد بود. این یک جایزه نقطه عطف رایگان خواهد بود که بازیکنان پس از رسیدن به Tier 21 در بتل پس فصل سوم Vintage Vigilance آن را باز می کنند. با این حال، برای بالا رفتن از طریق سطوح BP در فصل 3، باید Battle Pass XP را در COD Mobile کسب کنید.

اکنون، خوانندگان می توانند راه های زیر را برای به دست آوردن فصل 3 BP XP در نظر بگیرند؛

  • در طول فصل 3 مسابقات را به صورت بتل رویال یا چند نفره (به استثنای حالت‌های “در مقابل هوش مصنوعی” یا تمرین) انجام دهید.
  • چالش‌های فصلی (بعد از 13 مارس) را با به‌روزرسانی Vintage Vigilance تکمیل کنید.
  • از فروشگاه اعتباری برای مطالبه فصل 3 اضافی BP XP استفاده کنید.
  • بازیکنان می توانند بتل پس سیزن 3 را با 220 COD Point (پول واقعی) خریداری کنند تا با هر مسابقه BP XP اضافی جمع آوری کنند.

هنگامی که بازیکنان به اندازه کافی BP XP در بازی جمع کردند، می توانند به کلاس SMG بخش بارگیری اسلحه بروند تا TEC-9 را امتحان کنند. در پایین ترین سطح، فصل 3 SMG هیچ پیوستی نخواهد داشت. با این حال، بازیکنان می‌توانند از کارت‌های Weapon XP برای افزایش سطوح و باز کردن قفل دسترسی به پوسته‌های قابل تراش (که برای کاموهای تکمیل‌گرا ضروری است) و پیوست‌های اسلحه‌ساز استفاده کنند.

TEC-9 SMG، مانند نوع اصلی خود از Black Ops Cold War، یک سلاح نیمه خودکار است که در مبارزات میان برد مؤثر است. این دستگاه دارای دقت چشمگیر، حداقل لگد، و خروجی آسیب بالا، به ویژه در موقعیت های نبرد میان برد است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت