ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سرور تست سیزن 3 کالاف

سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک دانلود APK

لینک های دانلود APK سرور آزمایشی COD Mobile Season 3 (2024)

فایل APK سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 دسترسی به محتوای منتشر نشده را فراهم می کند که ممکن است در به روز رسانی مارس 2024 ارائه شود یا نرسد.

COD Mobile Season 2 – Lunar Dragon با رویدادهای جدید، لیست های پخش MP، و Lucky Draws که هر چند وقت یکبار منتشر می شود، به سمت اوج خود می رود. نسخه فعلی به زودی با فصل 3 جایگزین خواهد شد که قرار است در مارس 2024 منتشر شود. با این حال، بسیاری از طرفداران در مورد APK تست سرور فصل 3 COD Mobile کنجکاو هستند، که توسعه دهندگان ممکن است قبل از آپدیت نهایی پچ آن را حذف کنند یا ندهند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

برای افراد ناآشنا، APK سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 (در صورت انتشار) به طرفداران این امکان را می دهد که نگاهی به محتوای گیم پلی آینده مانند سلاح(های) جدید، نقشه(ها)، تغییرات تعادل و موارد دیگر بیاندازند. پس از اعلام، توسعه دهندگان همچنین لینک های دانلود APK سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024 (نسخه جهانی) را از طریق subreddit و سرور Discord رسمی بازی نشان خواهند داد.

مقالات مرتبط »     matchmaking مبتنی بر خسارت در کالاف دیوتی وجود دارد یا خیر ؟

آخرین لینک های دانلود APK سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2024

بازیکنان باید توجه داشته باشند که توسعه دهندگان فایل های APK تست سرور COD Mobile را در ژانویه 2024 برای نسخه های Garena و CN منتشر کردند. این ساخت‌های آزمایشی عمومی دارای محتوای منتشرنشده برای فصل‌های آینده، از جمله فصل‌های 2 و 3 هستند. بنابراین، بعید است که توسعه‌دهندگان Call of Duty: Mobile ظرف یک ماه یک سرور آزمایشی دیگر APK را منتشر کنند.

خوانندگان می توانند انتظار داشته باشند که اکتیویژن یک نسخه آزمایشی عمومی COD Mobile را در مارس 2024 منتشر کند. اما آنها همچنین می توانند پیوندهای APK زیر را برای فایل های APK سرور آزمایشی منتشر شده در ژانویه به شرح زیر بررسی کنند:

 

توجه داشته باشید:
خوانندگان می توانند این صفحه را نشانه گذاری کنند، زیرا پس از انتشار این بخش را با آخرین لینک های دانلود APK به روز می کنیم.

نحوه دانلود و نصب فایل های APK سرور COD Mobile Test Server فوق الذکر (ژانویه 2024)

  1. پیوندهای دانلود APK را برای ساخت آزمایش عمومی ژانویه فشار دهید.
  2. پس از دانلود، خوانندگان می توانند روی فایل ضربه بزنند تا APK ساخت آزمایشی عمومی ژانویه را نصب کنند. در صورت درخواست، نصب را از منابع ناشناس تغییر دهید.
  3. پس از نصب فایل APK برای COD Mobile Test Server (ژانویه 2024)، خوانندگان می توانند برنامه را راه اندازی کنند و گزینه ورود مهمان را انتخاب کنند.

همانطور که ساخت آزمایش عمومی ژانویه 2024 به نتیجه رسید، در زمان نگارش این مقاله، APKهای ذکر شده در بالا ممکن است کار نکنند. بنابراین، بازیکنان باید منتظر اعلام رسمی از طرف توسعه دهندگان در مورد APK تست سرور فصل 3 موبایل COD باشند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت