ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
storm ball در کالاف

storm ball در کالاف دیوتی موبایل : نحوه باز کردن قفل نارنجک تاکتیکی

چگونه قفل Storm Ball Tactical Granade را در COD Mobile باز کنیم؟

در اینجا نحوه باز کردن قفل نارنجک تاکتیکی جدید، storm ball در کالاف دیوتی موبایل به راحتی و تأثیرات آن در میدان جنگ آورده شده است.

Call of Duty: Mobile Season 1 2022، با عنوان “Heist” پر از محتوایی است که گیمرهای موبایل می توانند از آن لذت ببرند. این ویژگی دارای نقشه‌های جدید، چندین حالت جدید، تغییرات تعادل سلاح، به‌روزرسانی‌های Clan Wars، یک بتل پس جدید براق و موارد دیگر است. همچنین دو سلاح جدید (Kilo 141 و PPSh-41) برای بازیکنان وجود دارد. که می‌توانند با آن بر دشمنان خود مسلط شوند. شما همچنین می خواهید فوراً قفل نارنجک تاکتیکی جدید Storm Ball را باز کنید.

مقالات مرتبط »    پنج روش مؤثر برای کشتن زودهنگام (اولیه) در Call Of Duty: Mobile

در اینجا نحوه باز کردن سریع و آسان storm ball در کالاف دیوتی موبایل 2022 و اثرات نارنجک تاکتیکی جدید آورده شده است.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی کالاف سریع و ارزان ، سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

storm ball در کالاف دیوتی موبایل : چگونه قفل را باز کنیم؟

باز کردن قفل نارنجک تاکتیکی storm ball در کالاف دیوتی موبایل بسیار آسان است.

استورم بال یکی از آیتم های جدید در پاس جنگ Heist است و پشت هیچ نوع paywall قفل نمی شود. بله، نارنجک تاکتیکی جدید در لایه‌های آزاد بتل پس «Heist» قرار دارد. بنابراین نیازی به خرید یک بسته برتر ندارید.

برای باز کردن قفل Storm Ball در کالاف دیوتی موبایل، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به چند مسابقه بپیوندید و بتل پس را ارتقاء دهید. پس از ضربه زدن به Tier 14، Storm Ball باز می شود. سپس می توانید در فصل های آینده نیز از آن استفاده کنید.

با خرید بسته 12 طبقه ای بتل پس Premium، می توانید به سرعت توپ طوفان را باز کنید. که 520 CP را به شما کاهش می دهد و تنها دو سطح از باز کردن نارنجک تاکتیکی جدید سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2022 فاصله دارید.

جلوه ها و گیم پلی storm ball در کالاف دیوتی موبایل

استورم بال قطعا یک افزوده جدید منحصر به فرد به زرادخانه همیشه در حال رشد COD Mobile است.

توپ طوفان پس از پرتاب شدن، هنگام برخورد با هر جسم، سپر ایجاد می کند. این سپر دید دشمن شما را مسدود می کند.

این مانع کروی فقط برای مسدود کردن نگاه دشمن نیست. زیرا دشمنان داخل مانع قادر به بازیابی HP نیستند. در دستان مناسب و در شرایط مناسب، ما فکر می کنیم که storm ball در کالاف دیوتی موبایل به راحتی می تواند جریان نبرد را تغییر دهد.

بنابراین شما آن را دارید، یک راه آسان و سریع برای باز کردن قفل نارنجک تاکتیکی Storm Ball در شروع فصل 1 COD Mobile با عنوان “Heist” و همچنین جلوه های آیتم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت