ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ارلی کیل در کالاف

5 روش مؤثر برای گرفتن ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل

پنج روش مؤثر برای کشتن زودهنگام (اولیه) در Call Of Duty: Mobile

این مقاله چند راه را فهرست می‌کند که می‌توانید برای دستیابی به ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید.

کالاف دیوتی: موبایل در سال 2023 یک بازی موبایل چند نفره است که باید آن را امتحان کنید. این عنوان در سال ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شد. و توانست تجربه نمادین همتایان رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خود را به پلتفرم موبایل بیاورد. با وجود به روز رسانی های مختلف از زمان انتشار، استراتژی ها و اهمیت به دست آوردن کشتن های اولیه در یک مسابقه تغییر نکرده است.

افزایش ارزش اکانت بازی یکی از مزیت های خرید cp کالاف دیوتی موبایل است.

در حالت‌هایی که اولین تیمی که به امتیاز معینی می‌رسد برنده می‌شود، گرفتن کشتن زودهنگام بسیار مفید است زیرا به آنها برتری زودهنگام می‌دهد و به امتیاز آنها می‌افزاید.

مقالات مرتبط »    کالاف دیوتی 2024 : همه چیزهایی است باید بدانید اینجاست

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند

5 راه آسان برای گرفتن ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل

1) شناخت صحیح نقشه

در اوایل بازی کالاف دیوتی موبایل، با مکان‌های دیدنی و نقاط مورد علاقه در هر نقشه آشنا شوید. اینها شامل ساختمان ها و مناطق باز است که به عنوان نقاط اسپاون برای هر دو تیم عمل می کند. با قرار دادن خود به صورت استراتژیک در مناطقی که دشمنان در آن تردد می کنند، می توانید رویارویی هایی را مجبور کنید که منجر به کشتارهای اولیه شود.

یافتن نقاط خفگی یا گلوگاه هایی که دشمنان شما احتمالاً از آنها عبور می کنند، راهی عالی برای آماده شدن برای یک کمین و به دست آوردن چند ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل است. درک کامل نقشه شما همچنین می تواند به کنترل نقشه کمک کند. این شامل موقعیت استراتژیک خود به گونه ای است که حرکت دشمن را محدود می کند و فرصت هایی برای کشتارهای اولیه ایجاد می کند.

2) تمرین هدف، به ویژه هد شات، و رفلکس های سریع در تمرین

با انجام تمرین‌های آموزشی و استفاده از ابزارهای درون بازی که به شما در بهبود رفلکس‌ها کمک می‌کنند، می‌توان به ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل کمک زیادی کرد.

هد شات آسیب بیشتری وارد می کند. پس هدف گذاری برای هدف گرفتن سر در تمرینات آموزشی، دقت کلی را بهبود می بخشد. و به شما امکان می دهد تا دشمنان را سریعتر از بین ببرید. مزیت تکثانیه ای که از ضربه سر به دست می آید می تواند بسیار زیاد باشد.

3) شناخت سلاح خود

گرفتن ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل تا حد زیادی به داشتن آگاهی از نقشه هنگام انتخاب سلاح و مطابقت با سبک بازی ترجیحی بستگی دارد. برخی از نقشه ها بازتر هستند و سلاح های دوربرد را ترجیح می دهند. در همین حال، نقشه های محدودتر شما را قادر می سازد تا با مسلسل ها بهتر عمل کنید.

برای سلاح هایی با زمان کمتر برای کشتن، پیش بینی حرکات دشمن و هدف گیری از قبل آن مکان ها می تواند به شما در زمان واکنش مزیت بدهد. یادگیری در مورد آسیب، برد و سرعت شلیک سلاح به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری در مورد نحوه درگیر شدن با دشمنان در نبرد، به خصوص در برخوردهای شانسی اولیه بازی بگیرید.

4) گیم پلی تهاجمی

شما می توانید با حرکت سریع، اعمال فشار و برهم زدن برنامه های حریفان خود را غافلگیر کرده و برخی از آنها را زود از بین ببرید. اعمال فشار بر رقبا به کنترل جریان مسابقه و سوق دادن آنها به موقعیت های دفاعی کمک می کند.

علاوه بر این، هل دادن تهاجمی دشمنان به نقاط اسپاون آنها می تواند جریان آنها را مختل کند و گزینه های موجود آنها را کاهش دهد. در حین هل دادن دشمنان، می‌توان با استفاده از تاکتیک‌های جانبی، برنامه‌های آن‌ها را خنثی کرد. که شامل مسیرهای مختلف برای گرفتن آنها از گارد یا از پشت به جای رویارویی با آنها می‌شود.

5) توجه به بارگذاری حریف

شما می توانید شانس خود را برای به ثمر رساندن ارلی کیل در کالاف دیوتی موبایل با زیر نظر گرفتن بارگذاری های دشمن افزایش دهید. به نوع و گستره سلاح‌هایی که حریفان شما استفاده می‌کنند دقت کنید و بر اساس آن بارگذاری‌های خود را برای مقابله با گیم‌پلی آن‌ها تغییر دهید.

به طور مشابه، بسیار مفید است که بارگذاری‌های خود را بر اساس نحوه تکامل دینامیک مسابقه تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر دینامیک در درجه اول منجر به برخوردهای نزدیک می شود، می توانید به نبردهای کوتاه برد بروید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت