ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کالاف دیوتی 2024

کالاف دیوتی 2024 : همه چیزهایی است باید بدانید اینجاست

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Call of Duty: 2024 بدانید

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد کالاف دیوتی 2024 بدانید.

  • پس از برخی شایعات اولیه در اوایل سال جاری، گزارش جدیدی حاکی از آن است که کالاف دیوتی 2024 ورودی دیگری در سری Black Ops خواهد بود. و در جنگ خلیج فارس اتفاق خواهد افتاد.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

به سختی یک ماه از عرضه مدرن وارفار 3 می گذرد. اما جزئیات بازی کالاف دیوتی 2024 اکتیویژن قبلاً به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. به نظر می رسد بالاخره در حال بازگشت به Black Ops هستیم.

MW3 از زمان انتشار خود با فراز و نشیب هایی روبرو بوده است. اما این بازی رکوردهای درگیر شدن بازیکنان را شکسته و فروش نسبتاً خوبی داشته است. کمپین کوتاه بازی طرفداران را غافلگیر کرد. اما استقبال از بازی چند نفره Modern Warfare’3s برای اکتیویژن فوق العاده بود. با این حال، پس از سه بازی MW در چهار سال گذشته، طرفداران مشتاق هستند تا ببینند آینده این فرنچایز چه خواهد بود.

جزئیات مربوط به بازی بعدی کالاف دیوتی 2024 شروع به انتشار کرده است. در حالی که ما هنوز چیز زیادی نمی دانیم، جزئیاتی مانند توسعه دهنده، هنر مفهومی، داستان و بسیاری موارد دیگر قبلاً به صورت آنلاین منتشر شده است.

مقالات مرتبط »    اسم های خفن گیمری کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان

کالاف دیوتی 2024

تاریخ انتشار

ما هنوز یک سال با راه اندازی فاصله داریم. برای هر تاریخ انتشار خاصی برای بازی خیلی زود است. با این حال، اگر نگاهی به عرضه‌های قبلی بیندازیم، می‌توان انتظار داشت که بازی در سه‌ماهه پایانی سال 2024 منتشر شود. بنابراین می‌توان حدس زد که بازی کالاف دیوتی 2024 زمانی در پاییز و به احتمال زیاد در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. یا نوامبر

تنظیمات بازی احتمالی

Windows Central گزارش داده است که بازی کالاف دیوتی 2024 بیشتر بر ابزارها و فناوری‌های نظامی سنتی تمرکز خواهد کرد. که بازیکنان در بازی‌های قدیمی‌تر Black Ops دیده‌اند. این بازی در حال حاضر با نام Black Ops 6 شناخته می‌شود و در داخل با کد Cerberus شناخته می‌شود. بازی آینده کالاف دیوتی روایتی از یک جنگ خلیج‌فارس است که بر جناح‌های مختلف درگیر در درگیری تمرکز دارد. اگرچه هنوز نمی‌دانیم که کدام دیدگاه‌ها به نمایش درخواهند آمد.

افشاگری های حالت زامبی

هنوز هیچ چیز رسمی از سوی توسعه دهندگان در مورد حالت های خاصی که بازی بعدی CoD ممکن است دارای آن باشد، وجود ندارد. با این حال، نشت ها نشان می دهد که کالاف دیوتی 2024 حالت زامبی مبتنی بر گرد را باز خواهد گرداند. تجربه زامبی ها در عناوین اخیر CoD کاملاً متفاوت بوده است. زیرا آنها از نسخه گرد مورد علاقه طرفداران دور شده اند.

این تنها نشت ما نیست. درز CoD 2024 در ژوئیه 2022 در وب منتشر شد. زیرا داده کاویان طیف وسیعی از هنرهای مفهومی اولیه را برای بازی آینده فاش کردند. دو قطعه از هنر مفهومی گفته شده نقشه‌های جدیدی را در آثار کالاف دیوتی 2024 نشان می‌دهند. اولی با نام رمز “Stealth” و دومی “Pillage” است.

پلتفرم ها

از زمانی که مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد را تصاحب کرد، تردیدهایی در مورد آینده سری کالاف دیوتی به خصوص در کنسول های پلی استیشن وجود داشت. فیل اسپنسر تایید کرده است که عناوین کالاف دیوتی آینده روی کنسول های پلی استیشن در دسترس خواهند بود. مایکروسافت حتی با نینتندو قراردادی امضا کرده است تا عناوین کالاف دیوتی 2024 را نیز بر روی سخت افزار خود عرضه کند. همچنین احتمالاً سال آینده شاهد راه اندازی فرنچایز کالاف دیوتی به ایکس باکس گیم پس خواهیم بود.

در نتیجه، انتظار می‌رود که بازی بعدی روی پلتفرم‌های معمولی از جمله ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت