ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لیزر اوربیتال در کالاف

آموزش نحوه باز کردن قفل لیزر اوربیتال در کالاف دیوتی موبایل

چگونه قفل Orbital Laser را در فصل 10 COD Mobile باز کنیم؟

Call of Duty: Mobile فصل 10 با عنوان Shadows Return در تمام پلتفرم ها پخش شد. این فصل چندین سلاح جدید، حالت ها، نقشه ها و یک بتل پس باشکوه را به ارمغان آورد. فراتر از این، اکتیویژن همچنین در COD Mobile یک امتیاز جدید به نام Orbital Laser را معرفی کرده است.

لیزر اوربیتال یک لیزر را در جهتی که پخش کننده نشان می دهد پرتاب می کند. لیزر به دشمنان واقع در مرکز پرتو آسیب مداوم وارد می کند و دشمنان را در ناحیه بیرونی کند می کند.

امکان خرید بهترین و مدرن ترین زره ها یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ار ارزان جم است.

با این حال، Orbital Laser به طور پیش فرض در بازی موجود نیست. به همین دلیل، بازیکنان باید ابتدا آن را در Call of Duty: Mobile باز کنند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

مقالات مرتبط »  بهترین لود اوت EM2 کالاف دیوتی موبایل فصل 11

نحوه باز کردن قفل لیزر اوربیتال در کالاف دیوتی موبایل

تنها راه برای باز کردن امتیاز لیزر اوربیتال در کالاف دیوتی موبایل، رسیدن به ردیف 14 در بتل پس فصل 10 است. از آنجایی که به مقدار عظیمی از بتل پس XP نیاز دارد. باز کردن قفل لیزر Orbital یک فرآیند نسبتاً طولانی است و برای انجام آن نیاز به ساعت ها تلاش سخت دارد.

با این حال، بازیکنان می‌توانند با شرکت در چالش‌ها و رویدادهای فصلی، این فرآیند را تسریع بخشند. زیرا اغلب پس از انجام مأموریت‌ها و وظایف، مقدار زیادی XP پاداش می‌دهند.

پس از رسیدن به Tier 14، به بخش Battle Pass بروید و پاداش خود را دریافت کنید.

یادداشت مهم:

Orbital Laser فقط در فصل 10 قابل باز شدن است. و ما نمی دانیم چه زمانی این پاداش دوباره به بازی خواهد پیوست.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت