ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
9mm Daemon در وارزون

نحوه باز کردن قفل 9mm Daemon در وارزون و مدرن وارفار 2

چگونه در Modern Warfare 2 و Warzone قفل Daemon نه میلیمتری را باز کنیم؟

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه باز کردن قفل 9mm Daemon در وارزون و مدرن وارفار 2 بدانید.

بارگذاری مجدد فصل 5 با دیمون 9 میلی متری به Modern Warfare 2 و استخر سلاح تپانچه در حال رشد Warzone اضافه شد.

تپانچه ها معمولاً در Call of Duty بحث و جدل ایجاد نمی کنند. اما در مورد Modern Warfare 2 و Warzone اینطور نبوده است. همه چیز از فصل 1 شروع شد. زمانی که تپانچه‌های کیمبو برای مدت کوتاهی متای بتل رویال را تصاحب کردند.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توانید شخصیت خود را بیشتر شخصی سازی کنید و ظاهر آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

اسلحه‌های دوگانه پس از یک حمله خشن دوباره بی‌ربط شدند، اما زمانی که جزیره آشیکا به دومین محیط Warzone تبدیل شد، اسلحه‌های کمری دوباره محبوب شدند. نقشه بر نبرد در آب تأکید داشت و بازیکنان شکایت کردند. زیرا تنها سلاحی که می توانید در زیر آب شلیک کنید، تپانچه است.

ناامیدی تنها زمانی افزایش یافت که Vondel به نقشه Resurgence در فصل 4 تبدیل شد. محیط شهری دارای مقدار زیادی آب است و بازیکنان از تپانچه برای استفاده از نبردهای آبی استفاده کرده اند. با این اوصاف، بیایید نگاهی به آخرین تپانچه Warzone بیندازیم.

مقالات مرتبط »    نحوه بازی وارزون موبایل با VPN

نحوه باز کردن قفل 9mm Daemon در وارزون و مدرن وارفار 2

بازیکنان می‌توانند قفل 9mm Daemon در وارزون و مدرن وارفار 2 در Season 5 Reloaded را با تکمیل بخش E0 رایگان Battle Pass باز کنند. و سپس با پیستولز، 15 ضربه هدشات اپراتور به دست آورند.

Infinity Ward با معرفی Daemon 9 میلی متری دقیقاً می دانست که دارد چه می کند. توسعه دهندگان ادعا کردند: «رده Sidearm با این افزودنی جدید عمیق‌تر می‌شود و قرار است با P980 و X12 برای تاج و تخت نیمه خودکار با کالیبر پایین رقابت کند.»

دیمون 9 میلی‌متری دارای سریع‌ترین سرعت شلیک نیمه خودکار در میان تپانچه‌ها است و همچنین دارای اتصال آکیمبو است.

اگر این تپانچه را در تمام مسابقات Resurgence در جزیره آشیکا و وندل دیدید، تعجب نکنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت