ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
وارزون موبایل با VPN

نحوه بازی وارزون موبایل با VPN – راهنمای جامع Warzone Mobile

چگونه Warzone Mobile را در ایالات متحده با VPN بازی کنیم؟

در اینجا نحوه انجام بازی وارزون موبایل با VPN ها آمده است.

طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار Warzone Mobile در ایالات متحده هستند. پس راهی برای اجرای نسخه بتا این بازی به لطف VPN ها وجود دارد.

Warzone Mobile، همانطور که از نامش پیداست، نسخه موبایلی محبوب Call of Duty battle royale است که به شما امکان می دهد با 120 بازیکن دیگر، همگی از طریق دستگاه تلفن همراه خود بجنگید، و منطقه جنگی را قابل حمل تر و قابل دسترس تر از همیشه می کند.

ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید سی پی وارزون موبایل ، به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

با این حال، بدون تاریخ انتشار مشخص، بازیکنان ایالات متحده ناامید هستند تا نسخه بتا را امتحان کنند، که بسیاری از کشورهای دیگر قبلاً به آن دسترسی دارند.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت اپراتورهای اسنوپ داگ در وارزون 2 به همراه نیکی میناژ و 21Savage

کجا می توانید Warzone Mobile بازی کنید؟

در حال حاضر، فقط بازیکنان در استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد می توانند Warzone Mobile را بازی کنند. نسخه بازی در حال حاضر نسخه محدودی دارد که در اصل نسخه بتا بازی است که فقط در نقاط خاصی از جهان در دسترس است.

با این حال، اگر از بازی Warzone Mobile در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا و فراتر از آن ناامید هستید، می توانید از طریق وی پی ان به آن دسترسی پیدا کنید.

نحوه بازی وارزون موبایل با VPN

برای دسترسی به نسخه محدود Warzone Mobile در ایالات متحده، باید یک VPN دانلود کنید. ما ExpressVPN را به دلیل ویژگی های امنیتی مدرن و انتخاب گسترده ای از سرورها توصیه می کنیم.

با دانلود VPN، می‌توانید جایی را که از آن بازی می‌کنید پنهان کنید و به سروری دسترسی پیدا کنید که Warzone Mobile در آن در دسترس است. به سادگی ExpressVPN را دانلود کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. سپس می خواهید به سروری در استرالیا، شیلی، نروژ یا سوئد متصل شوید.

قبل از دانلود Warzone Mobile و ورود به Verdansk، باید یک حساب Google یا Apple Store جداگانه ایجاد کنید.

پیشنهاد انحصاری:
خوانندگان دکسرتو 3 ماه رایگان دریافت می کنند (49 درصد پس انداز). با 30 روز ضمانت بازگشت وجه.

برای کسانی که خوشحال هستند، می‌توانند برای Warzone Mobile پیش‌ثبت‌نام کنند. و پس از انتشار بازی، جوایز بیشتری دریافت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت