ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیستم Trophy در کالاف

سیستم Trophy در کالاف دیوتی موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

Trophy System در COD Mobile چیست؟

سیستم Trophy در کالاف دیوتی موبایل چیست سؤالی است که توسط گیمرها پرسیده می شود. بنابراین ما موفق شده‌ایم اطلاعاتی در مورد این سلاح مخرب در اینجا به دست آوریم.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به ایمیل و رمز اکتیویژن یا فیسبوک نیاز است.

COD Mobile یکی از محبوب ترین بازی هایی است که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان بازی می کنند. اما برخی از این بازیکنان در حال حاضر سوالات خاصی در رابطه با بازی می پرسند. آنها در حال حاضر در تلاش برای یافتن پاسخ به سوالاتی مانند سیستم Trophy در COD Mobile هستند. بنابراین برای کمک به آنها، در اینجا اطلاعاتی وجود دارد که می تواند به پاسخگویی به سؤالات آنها کمک کند.

مقالات مرتبط »   تمام رویدادهای برجسته و مهم آینده در سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل

سیستم Trophy در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

سیستم Trophy در کالاف دیوتی موبایل اساساً یک تفنگ است که توسط بازیکنان در COD Mobile استفاده می شود. این سلاح تنها پس از رسیدن به سطح 45 توسط بازیکنان قابل استفاده است. این سلاح به کاربران کمک می‌کند تا مواد منفجره هوا و نقاط نقطه‌ای از جمله موشک‌های شکارچی دشمن، نارنجک‌ها، فلاش‌ها/بحرک‌کننده‌ها، نارنجک‌های دودزا، موشک‌های آرپی‌جی، نشانگرهای بسته مراقبت، دافل جلیقه بالستیک را منحرف کند. کیف، Bouncing Betties، I.M.S. بمب های انفجاری، موشک های ریپر، بمب افکن های پنهان کار، و همچنین شلیک های 40 و 105 میلی متری AC-130.

سیستم Trophy در کالاف را می توان در هر زمان معینی از یک مکان خاص قرار داد و برداشت. این به بازیکنان کمک می کند تا به عنوان یک ابزار دفاعی قوی برای تیم خود عمل کنند. کارآمدترین استفاده از این سلاح را می توان در حالت بازی Domination یا Demolition یافت. موثرترین موقعیت این سلاح یعنی Trophy System قرار گرفتن در مقابل بازیکن در حالت پران است. این به بازیکنان این امکان را می دهد که بیشتر پرتابه ها را بدون آسیب رساندن به بازیکن نابود کنند. جدای از این، در اینجا نیز یک ویدیو از یوتیوب در مورد این سلاح مفید در COD Mobile است.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت