ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن 5 کالاف

تمام رویدادهای برجسته و مهم آینده در سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل

ویژگی های جدید به روز رسانی Call of Duty Mobile Season 5: Get wrecked و …

در سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل چیزهای زیادی برای هیجان زده شدن وجود دارد. شما شاهد یک نقشه چند نفره جدید، یک حالت کاملاً جدید، چندین پیشرفت در مسابقات آخر هفته، سلاح های جدید و موارد دیگر خواهید بود. با پایان یافتن فصل 4 Call of Duty Mobile، توسعه دهندگان Activision همه آماده هستند تا فصل مورد انتظار 5 را به نام Get Wrecked در 31 می 2023 (چهارشنبه، ۱۰ خرداد) در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی معرفی کنند.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به ایمیل و رمز اکتیویژن یا فیسبوک نیاز است.

در این ویژگی، ما شما را در تمام رویدادهای مهم، تغییرات، و اضافه‌های کاملاً جدیدی که می‌توانید از Call of Duty Mobile Season 5 Get Wrecked انتظار داشته باشید، راهنمایی می‌کنیم.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل نحوه دریافت کاموی طلا در کالاف دیوتی موبایل

تمام رویدادهای برجسته و مهم آینده در سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل

1) بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل

بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل حاوی محتوای مهیج فراوانی است. اینها شامل پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تلفن و حتی برخی از امتیازات COD اضافی برای خریدهای فروشگاهی درون بازی است.

یکی از نسخه های برجسته در Battle Pass، تفنگ تهاجمی FFAR 1 است – یک نیروی واقعی که باید با آن حساب کرد. این تفنگ تهاجمی قدرتمند را می توان در Tier 21 به دست آورد و یکی از بالاترین نرخ آتش را در کلاس خود دارد.

علاوه بر این، رسیدن به Tier 14 شما را به یک Guardian Scrorestreak جدید می‌آورد. شما می توانید این سلاح قدرتمند را در میدان جنگ مستقر کنید که تشعشعات ساطع می کند. شما خواهید دید که حریفان خود را کاهش می دهند، دید خود را از دست می دهند و در اثر آسیب مداوم سطح پایین گرفتار می شوند.

اما این همه چیز نیست. بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل طیف گسترده‌ای از جوایز رایگان است. از جمله کاموهای مختلف، نقشه‌های اسلحه، و قلب‌های پرتقاضا در Tier 50. این چیزها باعث می‌شود که سرباز شما در میدان جنگ متمایز شود.

برای تجربه نهایی Call of Duty Mobile، خرید Premium Pass را در نظر بگیرید. که به شما امکان دسترسی به جریان Get Wrecked و محتوای زنده آن را می‌دهد. همچنین پوسته های خیره کننده اپراتور را باز می کند. مانند Rampage – Showdown، Synaptic – Neutralizer، Sims – Regulator و Roze – Smokey Skies.

علاوه بر این، با دریافت اشتراک Battle Pass، می توانید به نیروهای زمینی بپیوندید و 10٪ افزایش در بازیکن و سلاح XP دریافت کنید و همچنین ده برابر تخفیف روی جعبه ها بگیرید.

2) نقشه چند نفره جدید: Armada Strike

Armada Strike یک کشتی عظیم در وسط اقیانوس است که برای اولین بار در Call of Duty: Black Ops ظاهر شد. کشتی دارای سطوح زیادی است که برخورد تیراندازی در سراسر آن را تسهیل می کند.

این نقشه همچنین دارای خطوط آبی است که امکان دسترسی سریع به بازیکنان در هر دو عرشه را فراهم می کند. همچنین نوید بسیاری از مانورهای جانبی آبزیان را می دهد. که به شما فرصت های زیادی می دهد تا دشمنان خود را غافلگیر کنید.

3) حالت کاملاً جدید: Search and Rescue

در حالت جدید جستجو و نجات، برای تجربه افزایش آدرنالین آماده شوید. این یک حالت منحصر به فرد است که عناصر گیم پلی Search و Destroy و Kill Confirmed را ترکیب می کند.

هدف نهایی این است که به یک مکان انفجاری حمله کنید یا از آن دفاع کنید. بسته به اینکه در نهایت با کدام تیم خواهید رسید. با این حال، پیچیدگی در روند رسیدگی وجود دارد. برخلاف حالت جستجو و نابود کردن، شما می توانید در حالت جستجو و نجات آینده، هم تیمی های خود را احیا کنید.

هنگامی که یک اپراتور حذف می شود، آنها یک برچسب سگ را پشت سر می گذارند. وظیفه یک هم تیمی بازگرداندن رفقای خود به زندگی است. این یک مسابقه با زمان است، که کمی فوریت بیشتری به روند رسیدگی می‌افزاید.

دو راه برای برنده شدن در یک بازی جستجو و نجات وجود دارد. شما و هم تیمی هایتان می توانید یک بمب را منفجر یا خنثی کنید یا می توانید تیم مقابل را کاملاً از بین ببرید.

4) به روز رسانی های بتل رویال

یک سیستم تروفی کاملاً جدید در حالت Battle Royale سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل عرضه خواهد شد. علاوه بر این، یک رویداد جدید درون بازی به نام Desolate Endurance وجود دارد. که به شما امکان می دهد پایگاه و ساختارهای خود را در بیابان متروک بسازید. .

این به شما کمک می کند که یک پایه قوی روی نقشه ایجاد کنید. مکانیسم های پیشرفته ای برای جمع آوری منابع در نقشه های بتل رویال وجود خواهد داشت. ارتقاء ساختارهای پایگاه خود با این منابع به شما کمک می کند تا به طور مؤثر در پایان هر مسابقه بتل رویال جوایز بیشتری کسب کنید.

5) سلاح اسطوره ای جدید

Kui Ji — Faded Shadow استعدادهای خود را به عنوان محافظ و جاسوس جذب می کند. او مهارت های استثنایی خود را به بالاترین قیمت پیشنهاد می دهد. او که با سلاح های پیشرفته مسلح است، از هیچ هزینه ای برای به دست آوردن بهترین ابزارهای حرفه ای دریغ نمی کند.

FFAR 1 – Bright Blade یک شگفتی واقعی در میان زرادخانه چشمگیر او است. این تفنگ تهاجمی خارق‌العاده، که به‌عنوان یک طرح اسطوره‌ای کمیاب در قرعه‌کشی نمایش داده می‌شود، فناوری پیشرفته سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل را به نمایش می‌گذارد. آماده باشید تا با این سلاح مهیب در دستان خود، از قدرت آتش استفاده کنید.

6) چالش های جدید و رویدادهای برجسته

شرکت در رویدادها و چالش های روزانه سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل به شما با پوسته های عملیاتی جالب، Battle Pass XP و یک ضمیمه چراغ قوه تاکتیکی انحصاری برای RUS-79U پاداش می دهد.

این پیوست به شناسایی اپراتورهای دشمن از فاصله دور کمک می کند. اگر تفنگ تک تیرانداز ندارید، این یک راه عالی برای شناسایی دشمنان از راه دور است.

اینها برخی از هیجان انگیزترین تغییرات، رویدادها و ویژگی هایی هستند که در سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل : Get Wrecked ارائه می شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت