ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کاموی طلا در کالاف

آموزش کامل نحوه دریافت کاموی طلا در کالاف دیوتی موبایل

چگونه می توان Gold Camo را در COD Mobile دریافت کرد؟

ممکن است بخواهید بدانید که چگونه کاموی طلا در کالاف دیوتی موبایل را دریافت کنید. تا بتوانید با پوسته سلاح های براق خود که شما را از بقیه متمایز می کند، روی بازیکنان دیگر خم شوید. COD Mobile به بازیکنان این امکان را می دهد که تجربه نمادین Call of Duty را در حال حرکت تجربه کنند، با عملکرد آن تقریباً مانند نسخه های سالانه. اگر از وقت خود با یک COD دستی لذت می برید، چرا نگاهی به نحوه دریافت Gold Camo در COD Mobile که برخی از سخت ترین کاموها برای باز کردن قفل هستند، نکنید.

یکی از مزایای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان ، شانس ورود به قرعه کشی شانس برای برنده شدن و دریافت جایزه است.

نحوه دریافت کاموی طلا در کالاف دیوتی موبایل

دستیابی به کاموهای طلایی در COD Mobile یکی از سخت‌ترین آنهاست، زیرا از شما می‌خواهد ماموریت‌های مختلفی را با سایر کاموهای اسلحه انجام دهید. اگر می‌خواهید یکی از معدود افرادی باشید که به Gold Camo در سلاح‌های انتخابی‌تان دسترسی دارند، ارزشش را دارد و شما را از بقیه بازیکنان متمایز می‌کند.

برای باز کردن قفل کاموی طلا در کالاف دیوتی موبایل، باید کاموهای استاندارد سلاح انتخابی خود را که Sand، Dragon، Splinter، Tiger و Jungle هستند، باز کنید. برای باز کردن قفل آنها، سلاح مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس به صفحه camo بروید. با کلیک بر روی یک کامو، یک ماموریت ویژه ظاهر می شود که برای باز کردن قفل آن باید انجام دهید. به عنوان مثال، کشتن 15 دشمن با هیپ فایر. اگر ماموریت‌های تمام کاموهای فوق را کامل کنید، این قفل Gold Camo را برای آن سلاح خاص باز می‌کند و به شما امکان می‌دهد آن را تجهیز کنید. بدیهی است که اگر می خواهید Gold Camo را برای همه اسلحه ها دریافت کنید، باید این کار را برای هر سلاح تکرار کنید.

مقالات مرتبط »   hip fire در کالاف دیوتی موبایل : بهترین لود اوت، نکات و ترفندها

این همه برای پوشش ما در مورد نحوه دریافت کاموی طلا در کالاف دیوتی موبایل است. و اکنون می‌دانید که چگونه ابتدا ماموریت‌های ویژه سایر کاموها را تکمیل کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت