ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
hip fire در کالاف

hip fire در کالاف دیوتی موبایل : بهترین لود اوت، نکات و ترفندها

چگونه در کالاف دیوتی موبایل Hip-fire کنیم – بهترین بارگیری، نکات و ترفندها

دانستن نحوه hip fire در کالاف دیوتی موبایل بسیار مهم است. بنابراین در اینجا نحوه برنده شدن در این مبارزات از راه دور آورده شده است.

چه به دنبال تسلط بر مبارزات اسلحه از فاصله نزدیک باشید و چه در تلاش برای تکمیل چالش های اسلحه هستید، یادگیری شلیک هیپ یک مهارت فوق العاده مفید در Call of Duty: Mobile است. در اینجا نحوه hip fire در کالاف دیوتی موبایل همراه با نکات و ترفندهایی برای افزایش دقت آورده شده است.

برای خرید سی پی کالاف از ارزان جم بازی خود را حتما روی اکتیویژن یا کالاف دیوتی اکانت سیو کنید تا سفارش شما هر چه سریعتر و در کمتر از 30 دقیقه انجام شود.

hip fire در کالاف دیوتی موبایل یک ابزار بسیار موثر در زرادخانه بازیکنان است. چه برای تسلط بر نقشه های کوچک و چه برای تکمیل چالش های مختلف کامو برای سلاح ها.

تنظیمات خاصی وجود دارد که باید برای hip fire در کالاف دیوتی موبایل اعمال کنید. سپس به بهترین پیوست‌ها نیاز دارید که تا حد امکان دقیق باشند.

ما همه چیزهایی را که شما نیاز دارید، از جمله چند نکته و ترفند برای مؤثرتر کردن hip fire در کالاف دیوتی موبایل تا حد امکان در اختیار داریم.

مقالات مرتبط »  Heavy Metal فصل 2 کالاف دیوتی موبایل : تاریخ راه اندازی، Battle Pass جدید، نقشه دیزل، تفنگ Maddox و…

به روز رسانی :

مزایای hip fire در کالاف دیوتی موبایل

هیپ فایر فواید متعددی دارد که یکی از آنها سرعت آن است. بازیکنان می‌توانند با حذف زمان مورد نیاز برای هدف‌گیری مناظر، به برخوردهای پیش‌بینی‌نشده یا کمین‌ها به سرعت پاسخ دهند.

این لبه لحظه ای اغلب بین انجام یک کشتن و طعمه افتادن تمایز قائل می شود. علاوه بر این، بدون محدودیت‌های اعمال‌شده توسط ADS، بازیکنان می‌توانند به سرعت اهداف را تغییر دهند یا حریفان متعددی را به دلیل میدان دید بزرگ‌تر شلیک لگن زیر نظر بگیرند.

hip fire در کالاف دیوتی موبایل همچنین دارای مزیت سازگاری با بازی های موبایلی است. از آنجایی که بازی برای اجرا بر روی دستگاه های صفحه لمسی طراحی شده است، دارای مکانیزم هایی است که از اقدامات سریع و ساده پشتیبانی می کند.

این فلسفه طراحی با hip fire در کالاف دیوتی موبایل پشتیبانی می‌شود. که بازیکنان را قادر می‌سازد بدون نیاز به حرکات دقیق انگشتان برای هدف قرار دادن مناظر، به سرعت به دشمنان حمله کنند. این یک توانایی مفید برای گیمرهای موبایلی است که می خواهند بر مسابقات سریع تسلط پیدا کنند زیرا در دسترس بودن آن است.

معایب hip fire در کالاف دیوتی موبایل

با این حال، هیپ فایر دارای اشکالات و محدودیت هایی است. نقطه ضعف اصلی همانطور که قبلا ذکر شد این است که دقت کمتری نسبت به ADS دارد. می تواند از نزدیک مفید باشد. اما هر چه فاصله بین کاربر و هدف بیشتر باشد، پخش گلوله بیشتر خواهد بود. این منجر به کاهش دقت می شود و مکانیک را بی اثر می کند.

درجه معینی از دانش در مورد کیفیت های جابجایی و الگوی پس زدن یک سلاح برای شلیک لگن ضروری است. hip fire در کالاف دیوتی موبایل نیاز به درک تفاوت های ظریف بین رفتار شلیک هر سلاح دارد. به دست آوردن حافظه عضلانی مورد نیاز برای مدیریت پس زدن و حفظ دقت هنگام hip fire نیاز به تخصص و تمرین دارد.

آموزش کامل نحوه hip fire در کالاف دیوتی موبایل

استفاده از طرح کنترل پیشرفته، کلید hip fire در کالاف دیوتی موبایل است.

برای hip-fire در Call of Duty: Mobile، باید از طرح کنترل پیشرفته استفاده کنید. این گزینه به شما این امکان را می دهد که دکمه هیپ فایر را به صفحه نمایش خود اضافه کنید. که برای اجرا در CoD: Mobile Season 1 و بعد از آن ضروری است.

برای افزودن دکمه hip-fire در CoD Mobile این مراحل را دنبال کنید:

 1. Call of Duty: Mobile را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
 2. منوی تنظیمات را باز کنید.
 3. تب “Controls” را انتخاب کنید.
 4. حالتی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید.
 5. “Advanced Mode” را انتخاب کنید.
 6. روی کادر “Hip Fire” کلیک کنید.
 7. دکمه شلیک اولیه شما اکنون به طور پیش‌فرض روی hip fire خواهد بود و دکمه کوچک‌تر برای آتش ADS استفاده می‌شود.

بهترین اتچمنت های hip fire در کالاف دیوتی موبایل

پیوست های لیزری برای افزایش دقت هیپ فایر در CoD: Mobile عالی هستند.

اگر در حال ایجاد یک بارگیری hip fire در کالاف دیوتی موبایل هستید، سلاح هایی می خواهید که هم سریع باشند و هم دقت شلیک هیپ را افزایش دهند. اتصال عالی برای استفاده، لیزر است. زیرا هم دقت و هم زمان دویدن تا شلیک را بهبود می بخشد.

بهترین لود اوت هیپ فایر RUS-79U

با در نظر گرفتن RUS-79U به عنوان مثال، در اینجا بهترین پیوست‌ها برای شلیک لگن در CoD آمده است: Mobile:

 • سر لوله: MIP Light Flash Guard
 • لوله: OWC Marksman
 • پرک: Wild Hip Fire
 • لیزر: MIP Laser 5mW
 • مهمات: 50 Round Extended Mag

برای این بارگیری هیپ فایر، ما به سراغ محافظ فلاش نور MIP رفته‌ایم. زیرا انتشار گلوله شلیک لگن را تا 7.8 درصد کاهش می‌دهد. سپس، لوله OWC Marksman به افزایش برد و کنترل پس زدن آن کمک می کند، که برای ماندن در هدف حیاتی است.

در مرحله بعد، Wild Hip-Fire Perk و MIP Laser 5mW دقت hip-fire را بسیار افزایش می دهند. Perk دقت پرش و لغزش را افزایش می دهد، بنابراین شما می توانید متحرک و دقیق بمانید. سپس، لیزر دقت hip-fire را تا 17 درصد افزایش می دهد و تأخیر سرعت تا شلیک را تا 25 درصد کاهش می دهد.

و در آخر، 50 Round Extended Mag به شما شات های بسیار بیشتری در هر خشاب می دهد و نیازی نیست نگران تأخیر سرعت ADS باشید.

نکته ها و ترفندهای hip fire در کالاف دیوتی موبایل

اکنون که هیپ فایر و بهترین بارگیری را انتخاب کرده‌اید، کارهایی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا شانس خود را برای حذف هیپ فایر افزایش دهید.

 • نقشه های کوچک را بازی کنید

اولین نکته این است که فقط روی نقشه های کوچک مانند Shipment یا Shoot House بازی کنید. بسیاری از نبردها در طبیعت از برد نزدیک خواهد بود و به hip-fire اجازه می دهد تا بدرخشد.

اگر روی یک نقشه بزرگتر هستید، داخل خانه بمانید و فقط سعی کنید از نزدیک دعوا کنید.

 • متحرک بمانید

کار دیگری که باید برای بهبود موفقیت خود در حین استفاده از hip-fire انجام دهید، تیراندازی به ضرب گلوله و متحرک ماندن است. اگر ساکن بایستید، ضربه زدن به شما برای دشمنان بسیار آسان خواهد بود. اما، اگر هنگام تیراندازی از پهلو به پهلو بپرید، در حالی که آنها برای ردیابی شما تلاش می کنند، با hip-fire کاملاً دقیق خواهید بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت