ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سنسور سفر در کالاف دیوتی

سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل : همه آنچه که باید بدانید

Trip Sensor در Call Of Duty Mobile : همه چیزهایی که باید بدانید

  • سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل آخرین تاکتیکی است که به بازی آمده است.

  • Trip Sensor برای جمع آوری اطلاعات در مورد دشمنانی که به یک منطقه نزدیک می شوند و برای کاهش سرعت آنها عالی است.

  • در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

با خرید سی پی کالاف و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 با سلاح‌ها، نقشه‌ها و ویژگی‌های جدید از جمله تاکتیکی کاملاً جدید عرضه شد. سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل Season 1: Soldier’s Tale در 10 ژانویه 2024 پخش شد. و آیتم جدید را با آن به صورت زنده پخش کرد. جدیدترین تاکتیک برای جمع آوری اطلاعات درباره نزدیک شدن دشمنان به یک منطقه و کاهش سرعت آنها عالی است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل بدانید.

مقالات مرتبط »     حل مشکل وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل

سنسور سفر در کالاف دیوتی موبایل

آیتم تاکتیکی جدید به نام Trip Sensor سرعت دشمنان را کاهش می دهد و موقعیت آنها را روی نقشه نشان می دهد. شما می توانید آن را به هر سطحی بچسبانید و زمانی که دشمنان به آن نزدیک شوند فعال می شود. این یک ماده منفجره چسبنده است که به سطوح می چسبد و با نزدیک شدن دشمنان منفجر می شود. هنگامی که فعال می شود، به طور موقت سرعت دشمنان را کاهش می دهد و موقعیت های دشمن را در نقشه کوچک نشان می دهد.

نحوه باز کردن قفل حسگر سفر در کالاف دیوتی موبایل

بازیکنان می‌توانند قفل تاکتیکی حسگر سفر را با آسیاب کردن ردیف‌های بتل پس (BP) رایگان باز کنند تا زمانی که به Tier 14 بتل پس سیزن 1 برسید. می‌توانید مسابقات چند نفره را انجام دهید که در آن BP XP بر اساس عملکرد خود کسب می‌کنید. و همچنین رویدادها و چالش‌های فصلی را برای بالا رفتن سریع‌تر از سطوح انجام دهید. از طرف دیگر، می‌توانید BP XP را با اعتبار در فروشگاه اعتباری خریداری کنید. یا برای کسب سریع‌تر XP، بتل پس پریمیوم را خریداری کنید.

هنگامی که به اندازه کافی XP بتل پس جمع آوری کردید، می توانید حسگر سفر را در بخش تاکتیکی بارگیری خود تجهیز کنید. در حین مسابقه، می توانید حسگر را در اطراف تنگناها مستقر کنید. اگر یک تک تیرانداز هستید، می توانید با قرار دادن آن در ورودی های لانه تک تیرانداز خود، از آن برای جلوگیری از دزدیده شدن استفاده کنید. شما همچنین می توانید این تاکتیک را با امتیازاتی مانند Alert ترکیب کنید. که موقعیت کلی دشمنان را در مینی نقشه به شما نشان می دهد.

سایر ویژگی های سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

COD Mobile Season 1 همچنین یک نقشه چند نفره جدید به نام اتریوم اضافه کرد. این نقشه در ابتدا برای بازی کالاف دیوتی : مدرن وارفار منتشر شد. و برای حالت Gunfight طراحی شده بود که به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل اول منتشر شد.

فصل جدید چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدیدی را برای به دست آوردن پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر، از جمله یک ضمیمه مازل جدید برای تفنگ تهاجمی UL736 دارد. شما می‌توانید برل جدید LW Silencer را برای UL736 تجهیز کنید. تا در هنگام حمله به مواضع دشمن زیر رادار بماند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت