ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
وصل نشدن به سرور کالاف

حل مشکل وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل

چگونه مشکل تکراری اتصال COD Mobile به سرور را برطرف کنیم؟

وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل یک خطای آزاردهنده است. این راهنما به شما کمک می کند تا مشکل اتصال کالاف دیوتی موبایل به سرور را که بارها و بارها اتفاق می افتد، برطرف کنید.

مقالات مرتبط »     همه اپراتور اسکیل های کالاف دیوتی موبایل لیست به روز شده 2024

اتصال به سرور زمانی اتفاق می‌افتد که منابع سرورهای کالاف دیوتی موبایل برای پذیرش گیمرهای بیشتری تمام شود. این یک بازی چند نفره بلادرنگ است که گیمرها را در سراسر جهان از طریق سرورهای خود به هم متصل می کند. کالاف دیوتی موبایل به قدری محبوب شده است که تنها 1 هفته طول کشید تا این بازی به 100 میلیون دانلود برسد. تعداد کاربران فعال را می توان با مشاهده تعداد دانلودهای انباشته این بازی پی برد.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی کالاف ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

مشکل وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل

وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل یک خطای بسیار رایج است. این چیزی نیست که به ندرت رخ دهد. این چیزی نیست که توسعه دهندگان بتوانند فوراً آن را برطرف کنند. تا زمانی که بازی قرار است شاهد افزایش تدریجی تعداد کاربران خود باشد، این مشکل وجود خواهد داشت.

نکته منفی این خطا این است که می تواند پیروزی شما را به شکست تبدیل کند. در آستانه پیروزی در یک نبرد در حالت بتل رویال هستید؟ یا می خواهید آخرین کشتن خود را برای برنده شدن در حالت Frontline/Deathmatch انجام دهید؟ این خطا می تواند با یک ضربه گیم پلی را مختل کند. پس از بازیابی بازی، متوجه خواهید شد که قبلاً باخته اید.

فقط برای جلوگیری از این نوع بدبختی، باید چند راه حل را امتحان کنید که احتمالاً می تواند خطای اتصال به سرور را برطرف کند. در زیر در این پست، من قصد دارم چند راه حل را لیست کنم که ممکن است کارساز باشند یا نباشند. من خودم با این مشکل مواجه بودم و می‌خواستم راه‌حل‌هایی را که به من در کاهش وقوع آن کمک کرده است به اشتراک بگذارم.

اکنون برای حل مشکل وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل به مراحل زیر نگاهی بیندازید.

مشکل تکراری وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل را برطرف کنید

شماره 1: سرور کالاف دیوتی موبایل را تغییر دهید

اولین و مهمترین راه حل استفاده از سرور جدید است. کالاف دیوتی موبایل دارای 3 سرور اصلی است. می توانید با بازیکنان آسیای جنوب شرقی، بازیکنان کره ای یا بازیکنان بین المللی بازی کنید. می‌توانید یک سرور جدید را تغییر دهید تا ببینید آیا این مشکل برطرف می‌شود یا خیر. سرورهای بین المللی مطمئناً بیشترین تعداد بازیکن را خواهند داشت. سرورهای دیگر داده های بازی متفاوتی خواهند داشت. به این معنی که شما باید مراقب انتخاب خود باشید.

شماره 2: از VPN برای اتصال به سرور جدید استفاده کنید [منطقه جدید]

اگر می خواهید به سرور منطقه دیگری متصل شوید، می توانید از VPN استفاده کنید. می توانید به کشور دیگری مانند کانادا، بریتانیا، روسیه وصل شوید و سپس بازی را اجرا کنید. بازی شما را به سرور آن کشور متصل می کند و خطاهای اتصال سرور را کاهش می دهد.

شماره 3: اتصال اینترنت خود را بررسی کنید

اتصال اینترنت شما باید برای COD Mobile فوق العاده پایدار باشد. اگر وای فای شما مشکل دارد، سعی کنید به داده تلفن همراه تغییر دهید و بالعکس. همچنین، مطمئن شوید که سایر برنامه های موجود در تلفن یا رایانه شما بار اینترنت شما را وارد نمی کند. تعمیر اینترنت ضعیف شما به طور بالقوه می تواند مشکل وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل را برطرف کند.

شماره 4: بازی را به روز کنید

برای به‌روزرسانی‌های جدید، کالاف دیوتی موبایل را در پلی استور، اپ استور و Gameloop بررسی کنید. اگر آپدیت جدیدی در دسترس است، فوراً بازی را آپدیت کنید. نسخه‌های جدید معمولاً دارای رفع اشکال هستند و به مشکلاتی مانند وصل نشدن به سرور کالاف دیوتی موبایل کمک زیادی می‌کنند.

 

امیدوارم مشکل را برطرف کرده باشید. اگر راه حل دیگری دارید که باید به این لیست اضافه کنم، آن را در نظرات زیر درج کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت