ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
همه اپراتور اسکیل های کالاف

همه اپراتور اسکیل های کالاف دیوتی موبایل لیست به روز شده 2024

همه Operator Skill ها در Call of Duty: Mobile لیست به روز شده (2024)

  • در اینجا یک لیست به روز شده از همه اپراتور اسکیل های کالاف دیوتی موبایل در لیست به روز شده 2024 است.

  • اپراتور اسکیل ، یک سلاح یا قطعه تجهیزات ویژه است که قفل سلاح های سرد را با مهمات محدود باز می کند.

  • مهارت های اپراتور به مرور زمان شارژ می شود. و با ضربه زدن روی نماد مهارت اپراتور در سمت راست صفحه فعال می شود.

Loadout کاملاً مجهز در چند نفره کالاف دیوتی موبایل بدون مهارت اپراتور، کامل نمی‌شود. یک سلاح یا تجهیزات ویژه که سلاح‌های جالب را با مهمات محدود باز می‌کند. در طول بازی چند نفره، مهارت‌های اپراتور به مرور زمان شارژ می‌شوند. و با ضربه زدن روی نماد مهارت اپراتور در سمت راست صفحه پس از شارژ شدن، فعال می‌شوند. زمان شارژ مهارت اپراتور نیز با کسب امتیاز از طریق از بین بردن دشمنان و تکمیل اهداف درون بازی تسریع می شود.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

با بالا رفتن سطح، می توانید در مجموع به 23 مهارت اپراتور دسترسی داشته باشید. که طیف وسیعی از ابزارهای قدرتمند را ارائه می دهد که متناسب با انواع سبک های بازی است. در اینجا خلاصه ای از موارد، مهارت های اپراتور آورده شده است:

مقالات مرتبط »    نحوه ورود به تست بتا پورت PC کالاف دیوتی موبایل

همه اپراتور اسکیل های کالاف دیوتی موبایل

Purifier

شعله افکنی که جریانی از آتش سوزان را از فاصله نزدیک منفجر می کند. نقطه ضعف اصلی شعله افکن برد کوتاه آن است. انتظار داشته باشید که از نزدیک به نیروهای دشمن آسیب زیادی وارد کنید. اما در تلاش برای سوزاندن کسی که در سراسر نقشه نشسته است، امید خود را نداشته باشید. hot spot هایی را که در آن دشمنان تمایل به گروه بندی دارند را کشف کنید.

Death Machine

همانطور که مینی‌گان شلیک می‌کند، در طول زمان دقت بیشتری به دست می‌آورد. مانند سایر مهارت های اپراتور، ماشین مرگ زمانی بهترین استفاده را دارد که در برابر چندین دشمن قرار گیرد. قبل از وارد شدن به درگیری، این سلاح را از قبل شلیک کنید تا با دقت دشمنان را از بین ببرید.

War Machine

نارنجک انداز تمام اتوماتیک، ماشین جنگی دارای محموله ای ویرانگر است. و چندین گلوله نارنجک را در یک طبل دایره ای و یک پرتابگر سریع شلیک می کند تا آنها را به سمت دشمن بفرستد. پرتابگر در یک قوس به سمت اهداف شلیک می کند، با اصابت مستقیم یک کشتن فوری و انفجار در فاصله چند فوتی نیز معمولاً منجر به ناک اوت می شود. گزینه دیگر این است که این نارنجک ها را به سمت اجسام انفجاری مانند اتومبیل ها یا بشکه های قابل اشتعال که در نزدیکی دشمن قرار دارند، نشانه بگیرید. اگر به درستی انجام شود، ماشین جنگی این مواد منفجره را منفجر می کند. و نیروهای متخاصم ناآگاه را به پرواز در می آورد.

Tempest

Tempest می تواند دشمنان را در هر محدوده ای با رعد و برق های خود شوکه کند. نقطه قوت اصلی سلاح طوفان، توانایی آن در تبدیل بالقوه کل تیم دشمن به یک جریان الکتریکی عظیم است. هنگامی که یک صاعقه به دشمن برخورد می کند، هر دشمنی که در فاصله چند فوتی باشد نیز سرنگون می شود. زیرا جریان به سمت دشمنان دیگر در فاصله نزدیک می رود.

Transform Shield

سپر تبدیل یک ابزار دفاعی مفید برای اپراتور اسکیل است. این یک تکه پوشش متحرک است که می تواند در درگاه ها به مناطق بزرگ داخلی، ورودی های خطوط اصلی یا نقاط دسترسی به مسیرهای کناری استفاده شود. سپر به کاهش سرعت دشمن کمک می کند یا به عنوان یک سنگر برای استفاده شما عمل می کند. هنگامی که Transform Shield مستقر می شود، یک افکت فلاش در شعاع اطراف سپر رخ می دهد که می تواند دشمنان را منحرف کند.

Sparrow

پس از فعال شدن گنجشک، با ضربه زدن روی دکمه آتش، این مهارت اپراتور یک تیر به سمت جلو در فاصله کوتاهی پرتاب می کند. نگه داشتن دکمه آتش، رشته کمان و فلش را دورتر به عقب می کشد، که پس از رها کردن، فلش را با سرعت و فاصله بیشتر به جلو می برد. همانطور که راهنمای ابزار نشان می دهد، نگه داشتن اسپارو برای مدت طولانی، برد آن را به حداکثر می رساند. شما می توانید اسپارو را با 2000 اعتبار از فروشگاه اعتباری خریداری کنید.

Annihilator

نابود کننده در فصل ششم روزی روزگاری در رست به عنوان یک مهارت اپراتور به بازی Call of Duty: Mobile آمد. Annihilator به دلیل قدرت نفوذ بالایی که دارد می تواند بازیکنان را در هر محدوده ای تک تیر بزند. و همچنین می تواند برای بیرون آوردن بازیکنان از پشت پوشش استفاده شود. همچنین می توان از آن برای از بین بردن Scorestreaks مانند VTOL در 3 شات استفاده کرد. در حالی که تن‌ها آسیب را از بین می‌برد، اما دقت آن بسیار پایین است.

Shadow Blade

تیغه سایه در ابتدا «کاتانا» نام داشت و در طی آپدیت فصل هشتم The Forge به بازی اضافه شد. با این حال، بعداً در فصل 9 فتح به نام فعلی خود تغییر یافت. می توانید آن را با 2000 اعتبار در فروشگاه باز کنید. این به شما کمک می کند تا بازیکنان را به سرعت در محدوده غوغا بیرون بیاورید و همچنین به شما کمک می کند تا دشمنان را در پوشش هر نارنجک دودی شناسایی کنید.

Equalizer

اکولایزر به عنوان بخشی از فصل 10 The Hunt اضافه شد. این مهارت شما را به مسلسل‌های یکپارچه دوگانه با سرکوبگرهای داخلی برای نبردهای نزدیک مجهز می‌کند. در مجموع 200 گلوله شلیک می کند که برای هر تفنگ 100 گلوله است. می توانید اکولایزر را با 2000 اعتبار از فروشگاه اعتباری خریداری کنید.

Kinetic Armor

زره جنبشی به عنوان بخشی از فصل 7: Elite of the Elite به CODM اضافه شد. این زره واکنشی است که گلوله های دشمن را از بدن منحرف می کند. اما در برابر غوغا، شلیک سر، آسیب آتش زا یا انفجار محافظت نمی کند. قبل از ناتوان شدن می تواند 150 آسیب ببیند.

K9 Unit

با استفاده از K9 یک سگ نظامی را فراخوانی می کند تا دشمن را از طریق رایحه ردیابی کند و به طور خودکار به آنها حمله کند. به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 5: In Deep Water اضافه شد. واحد K9 می تواند دشمنان را با یک نیش بکشد. اما در مقایسه با همتای Black Ops 4 خود، استخر سلامتی پایین تری دارد. می توانید آن را از فروشگاه اعتباری به عنوان بخشی از New Recruit Bundle 4 برای 1200 اعتبار خریداری کنید.

H.I.V.E.

H.I.V.E یک سلاح نیمه خودکار است که تله ای از مین های مجاور را پرتاب می کند. که با فعال شدن آن، گروهی از پهپادهای نانو را آزاد می کند که دشمنان نزدیک را می کشند. .H.I.V.E به عنوان بخشی از فصل 4 Disavowed اضافه شد. آن را با یک مجله سه معدن ارائه می شود و می توان با 2000 اعتبار در فروشگاه خرید.

Gravity Spikes

سنبله های گرانش  در فصل 2 به Call of Duty Mobile آمد. وقتی این اسپک‌های یک‌بار مصرف مجهز شدند، می‌توانید به بالا بپرید و به پایین بپرید تا یک موج انرژی ایجاد کنید که آسیب مهلکی به دشمنان نزدیک وارد می‌کند. آنها بسته به نزدیکی دشمن به شما بین 300 تا 500 آسیب وارد می کنند و 10.8 متر برد دارند. Gravity Spikes ابتدا در یک رویداد غوغا با زمان محدود ظاهر شد و بعداً به عنوان یک مهارت اپراتور دائمی معرفی شد. اینها را می توان با 2000 اعتبار از فروشگاه اعتباری خریداری کرد.

Bull Charge

بول شارژ به عنوان بخشی از فصل 3: Tokyo Escape به CODM آمد. می توانید از Bull Charge به عنوان سپر استفاده کنید و با آن شارژ کنید. اگر با سپر به هر دشمنی ضربه بزنید، فوراً از آن خارج می شوند. Bull Charge بر خلاف همه اپراتور اسکیل های کالاف دیوتی موبایل مانند Gravity Spikes، زمان کمتری می‌برد. Bull Charge از دیوارها عبور نمی کند و پس از کشتن سه دشمن با آن یا تمام شدن شارژ آن ناپدید می شود. Bull Charge را می توان با 2000 اعتبار از فروشگاه اعتباری خریداری کرد.

TAK-5

TAK یا کیت فعال‌سازی تریاژ به شما کمک می‌کند تا بهبود یابند و سلامتی بیشتری به متحدان اعطا کنید. به عنوان بخشی از فصل 9: کابوس به بازی اضافه شد. این کیت هر کدام 50 سلامتی را به بازیکنان و متحدان اطراف اضافه می کند. کیت TAK-5 را می توان با 2000 اعتبار از فروشگاه اعتباری خریداری کرد.

Munitions Box

جعبه مهمات به شما امکان می دهد یک جعبه مهمات و مواد پرتاب کننده را برای خود و هم تیمی هایتان مستقر کنید. به عنوان بخشی از آپدیت فصل 11: Final Snow به بازی اضافه شد. جعبه مهمات در حال حاضر برای خرید در دسترس نیست.

Reactor Core

هسته راکتور میدان تشعشعی از خود ساطع می کند که دشمنان را می سوزاند. و به طور موقت حداکثر سلامت آنها را کاهش می دهد و از بهبودی جلوگیری می کند. بازیکنی که از Reactor Core استفاده می‌کند، یک ضربه دفاعی نیز به دست می‌آورد و آسیب‌های وارده را کاهش می‌دهد. اما استفاده طولانی از Reactor Core باعث آسیب به کاربر می‌شود. همچنین دارای برد عمودی است که به نواحی بالا و پایین کاربر آسیب می رساند. هسته رآکتور در حال حاضر برای خرید در دسترس نیست.

Claw

پنجه یک سلاح خودکار با سرعت آتش بالا، 1010 دور در دقیقه x2 است. این بخشی از زرادخانه Call of Duty Mobile در فصل 7: New Vision City شد. همچنین با گلوله های بالستیک کمانه دار ارائه می شود. که آسیب 35-26-15 را در محدوده های مختلف 0-10.5-25.5 انجام می دهد. همراه با خشاب 96 دور و پس زدن متوسط است. همچنین می‌توانید برای آسیب‌های متمرکزتر، مناظر را به سمت پایین هدف بگیرید. پنجه در حال حاضر برای خرید در دسترس نیست.

Ballista EM3

بالیستا EM3 نیمه اتوماتیک یک پرتابه پرتابه الکترومغناطیسی با قابلیت نفوذ بالا است. سرعت آتش 33 RPM دارد و 250 آسیب می رساند. همراه با 2 دور می باشد. در نوامبر 2022 به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 10: کلاس جهانی اضافه شد. پس از تجهیز، دشمن با رنگ قرمز مشخص می شود. الگوی حرکت دشمن را تخمین بزنید و دکمه آتش را نگه دارید تا قدرتی برای وارد آوردن آسیب مرگبار ایجاد کنید. Ballista EM3 در حال حاضر برای خرید در دسترس نیست.

Tac-Deploy

Tac-Deploy یک فانوس دریایی است که به شما امکان می دهد هم تیمی های خود را در یک منطقه مجاور مستقر کنید. در صورت استفاده، بازیکن Tac-Deploy را روی زمین قرار می دهد. هم‌تیمی‌ها ممکن است انتخاب کنند که در Tac-Deploy مجدداً شروع به کار کنند یا از نقاط اولیه شروع مجدد استفاده کنند. پس از استقرار، حدود 12 ثانیه دوام می آورد. در آگوست 2023 به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 7: موج گرما به بازی اضافه شد. Tac-Deploy در حال حاضر برای خرید در دسترس نیست.

Misdirection Device

دستگاه جهت گیری اشتباه صداهای ساختگی را در محدوده پخش کننده ایجاد می کند. دشمنان را به اشتباه هدایت می کند و به طور همزمان صداهای پخش کننده را کاملاً مخفی می کند. این آخرین مهارت اپراتور اضافه شده به بازی است که در فصل 11: آهنگ Siren Song برای اولین بار به نمایش درآمد. دستگاه Misdirection را می توان با 2000 اعتبار از فروشگاه اعتباری خریداری کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت