ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترفندهای دریافت shards بیشتر

ترفندهای دریافت shards بیشتر در کلش رویال برای مبتدیان

Clash Royale : بهترین نکات و ترفندها برای مبتدیان برای بدست آوردن شاردهای بیشتر در Card Evolution

این مقاله با نشان دادن سه روش برتر به عنوان ترفندهای دریافت shards بیشتر در Card Evolution بازی به تازه واردان کمک می کند. با اجرای این استراتژی ها، آنها می توانند به سرعت پیشرفت خود را دنبال کرده و سفری پربار را آغاز کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

کلش رویال یک بازی موبایل محبوب است که شامل نبردهای استراتژیک کارت بین بازیکنان است. یکی از جنبه های مهم به دست آوردن تکامل یا shard ها است که برای ارتقا و ارتقاء سطح کارت های واجد شرایط Card Evolution استفاده می شود. به دست آوردن این موارد می تواند برای مبتدیان دشوار باشد زیرا به تازگی در بازی منتشر شده است. با این حال، چندین تاکتیک مفید وجود دارد که آنها می توانند از آنها برای به حداکثر رساندن عایدی  شارد خود استفاده کنند.

مقالات مرتبط »    3 بهترین کارت عادی برای ارتقاء در آپدیت Card Evolution کلش رویال

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

ترفندهای دریافت shards بیشتر در آپدیت Card Evolution کلش رویال برای مبتدیان

1) تکمیل Path of Legends

یکی از ترفندهای دریافت shards بیشتر در کلش رویال Path of Legends است. که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در کلش رویال شاردهای تکاملی متعددی کسب کنند. 10 نردبان لیگ وجود دارد که بازیکنان می توانند با پیروزی در مسابقات 1-1 صعود کنند.

در پایان لیگ به آنها سکه‌های طلا، شکلک‌ها و سینه‌ها اهدا می‌شود. جدول لیگ با چلنجر 1 آغاز می شود و با قهرمان نهایی به پایان می رسد. بنابراین هر بار که یک بازیکن لیگ را کامل می کند، پاداش هایی مانند سکه، سینه، شکلک و کارت های وحشی به آنها تعلق می گیرد.

با این حال، از زمان نگارش این مقاله، این shard ها در حال حاضر برای به دست آوردن در Path of Legends در دسترس نیستند. تا کنون، آن را فقط می‌توان از طریق فروشگاه‌های بازی، چالش‌ها و سینه‌های سطح بالا به دست آورد. Evolutions Shards برای خرید در Path of Legends پس از بازنشانی فصل بعدی در کلش رویال قابل دسترسی خواهد بود.

2) خرید Pass Royale

به دست آوردن اشتراک Pass Royale یک روش سودمند از ترفندهای دریافت shards بیشتر در کلش رویال است. به بازیکنان یک اشتراک ممتاز با طیف وسیعی از مزایای انحصاری، از جمله شکلک‌ها، سکه‌های طلا، پوسته‌های برج، سینه‌ها و غیره را به بازیکنان ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است که مانند Path of Legends، Evolution Shards نیز در فصل بعدی Pass Royale در ماه جولای در دسترس خواهد بود. تخمین زده می شود که این اشتراک حداکثر 6 شارد Evolution را برای Card Evolution به بازیکنان ارائه دهد.

3) چالش ها و رویدادها را بازی کنید

مبتدیان کلش رویال می توانند از قدرت چالش ها و رویدادهای ویژه درون بازی به عنوان ترفندهای دریافت shards بیشتر استفاده کنند. چالش‌ها رویدادهایی با زمان محدود هستند که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهند مهارت‌های خود را به رخ بکشند و با دیگران در بازی رقابت کنند.

مبتدی ها می توانند مهارت های گیم پلی خود را بهبود ببخشند. و همچنین با شرکت در چالش ها با دیگر بازیکنان، تعداد زیادی تکه های وحشی به دست آورند. در اینجا نقشه راه ارائه شده توسط سوپرسل، توسعه دهنده کلش رویال، برای به دست آوردن shards در چالش ها و رویدادها است. چهار مورد از هر کدام بین 19 ژوئن و 3 جولای در کلش رویال رخ می دهد:

مناسبت ها:

  • Barbarous Barbarians (۲۹ خرداد تا ۱ تیر)
  • Rage and Fire (۱ تا ۵ تیر)
  • Triple Threat (۵ تا ۸ تیر)
  • Evolutions Free-For-All (۸ تا ۱۲ تیر)

چالش ها:

  • چالش Evo Barbarian (۲۹ خرداد تا ۱ تیر)
  • چالش Evo Firecracker (۱ تا ۵ تیر)
  • چالش Evo Royal Giant (۵ تا ۸ تیر)
  • چالش Evo Skeleton (۸ تا ۱۲ تیر)

سوپرسل همچنین بیان کرده است که این چالش‌ها غیررسمی هستند. به این معنی که بازیکنان می‌توانند تمام جوایز را بدون ترس از باخت برنده شوند. یکی از پاداش های حیاتی، shard ها است. پس از انجام تمام این چالش ها و رویدادها، گیمرها با شش قطعه وحشی برای Card Evolution اهدا می شوند.

سلب مسئولیت:
برخی از روش ها و ترفندهای دریافت shards بیشتر بازیکنان را ملزم می کند که پول خود را در کلش رویال سرمایه گذاری کنند. لازم به ذکر است که Evolution Shards از فصل آینده در ماه جولای در Path of Legends و Pass Royale در دسترس خواهد بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت