ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین کارت عادی برای ارتقاء

3 بهترین کارت عادی برای ارتقاء در آپدیت Card Evolution کلش رویال

3 بهترین common card برای ارتقاء در به روز رسانی Clash Royale Card Evolution

در این مقاله سه بهترین کارت عادی برای ارتقاء در آپدیت Card Evolution کلش رویال را براساس داده های شخصی به شما معرفی خواهیم کرد.

کلش رویال یک بازی استراتژیک موبایلی هیجان انگیز و سریع است. که در آن در نبردهای حماسی غوطه ور می شوید، توانایی های تاکتیکی خود را بهبود می بخشید و نیروهای خود را به پیروزی می رسانید. این شما را در یک دنیای استراتژی درگیر می کند. جایی که انتخاب هوشمندانه کارت، زمان بندی مناسب و تفکر دقیق ممکن است جریان هر نبردی را در این بازی تغییر دهد. به تازگی Supercell، توسعه دهندگان کلش رویال، Card Evolution جدیدی را معرفی کرده است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

در این به‌روزرسانی جدید، می‌توانید کارت‌های قدیمی خود را تکامل دهید و به آنها امتیازات جدیدی بدهید. این امتیازات به شما برتری نسبت به حریفانتان در میدان نبرد می دهد.

مقالات مرتبط »    سطوح Elite کلش رویال : نحوه دریافت، کارت های Elite Wild و تبدیل

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

3 بهترین کارت عادی برای ارتقاء در آپدیت Card Evolution کلش رویال

3) Royal Giants

غول سلطنتی بهترین کارت عادی برای ارتقاء است. یک واحد برد مرگبار مسلح به یک توپ غول پیکر اس.ت که از فاصله ایمن در نبرد به دفاع های مخالف حمله می کند. این کارت با حضور قدرتمند خود می‌تواند مستقیماً به ساختمان‌های متخاصم حمله کند. و آن را به نیرویی تبدیل می‌کند که باید در مورد تخریب دفاع حریف در بازی با آن مقابله کرد.

پس از تکامل غول‌های سلطنتی با کمک تکه‌های تکامل، هنگامی که در حال شلیک گلوله‌های توپ به سمت برج‌ها یا ساختمان‌ها باشد، به حریفان آسیب می‌رساند. این نسخه تکامل‌یافته از سایر سربازان شما در برابر حملات جزئی سربازان محافظت می‌کند. زیرا یک ضربه پس زدن، تمام نیروهای کوچک در شعاع را از بین می‌برد و نیروهای بزرگ را از غول سلطنتی در بازی دور می‌کند. برای فعال کردن غول‌های سلطنتی تکامل یافته در کلش رویال به یک چرخه کارت در نبرد نیاز دارید.

2) Firecracker

Firecracker به عنوان بهترین کارت عادی برای ارتقاء ، یک کارت آتشین و انفجاری است. که به واحدهای زمینی و هوایی حریفان شما در کلش رویال آسیب می رساند. این مهاجم با برد پویا موشک‌های انفجاری را به سمت چندین هدف شلیک می‌کند و در مقابل انبوهی از نیروها در این بازی بسیار مفید است. توانایی آن در ضربه زدن به واحدهای هوایی، آن را به یک دارایی مهم برای دفع خطرات هوایی از رقبای شما در عرصه نبرد تبدیل می کند.

بعد از اینکه Firecracker را در این به‌روزرسانی جدید توسعه دادید، جرقه‌هایی از سلاح پیشرفته او منفجر می‌شود و باعث آسیب منطقه برای مدت کوتاهی در میدان نبرد می‌شود. کارت تکامل‌یافته همچنین دارای امتیاز ضربه اضافی است که نشان می‌دهد یک راهزن دیگر نمی‌تواند آن را در نبرد بکشد. برای روشن کردن Firecracker تکامل یافته در کلش رویال به دو چرخه کارت در مبارزه نیاز است.

3) Skeletons

اسکلت ها نشان می دهند که اندازه در دنیای کلش رویال همیشه مهم نیست. این کارت ازدحام موثر سه اسکلت سریع را می فرستد که قادر به پرت کردن و غلبه بر نیروهای حریف شما در میدان هستند. اسکلت ها در خرید زمان و برهم زدن استراتژی های مخالف پیشرفت می کنند، چه اینکه یک .P.E.K.K.A وحشتناک را از برج خود دور کنند یا پیشرفت یک شاهزاده را در بازی به تاخیر بیندازند.

پس از تکامل اسکلت ها با کمک تکه های تکامل، مانند یک قبرستان در حال اجرا در بازی عمل می کند و پس از برخورد به یک نیرو یا برج در جنگ، خود را تکثیر می کند. یک کارت تکامل یافته یک اکسیر که می تواند تمام نیروهای زمین گیر را در عرصه حذف کند، کارتی است که در این بازی ابتدا ترجیح می دهید. برای فعال کردن اسکلت های تکامل یافته در کلش رویال به سه چرخه کارت در نبرد نیاز دارید.

Card Evolution در کلش رویال چیست؟

Card Evolution به شما امکان می دهد برای کارت هایی که قبلاً در Clash Royale دارید، توانایی های جدیدی به دست آورید. تا لحظه نگارش این مطلب، سوپرسل چهار Cards Evolution جدید را در این آپدیت منتشر کرده است. چهار کارت رایجی که می‌توان آنها را تکامل داد عبارتند از: Barbarian، Firecracker، Skeletons و Royal Giant. هر یک از چهار کارت موجود در این به روز رسانی Card Evolution دارای توانایی های منحصر به فردی در این بازی هستند.

برای استفاده از این ویژگی تکامل، باید از طریق Pass Royale، Season Store، Challenge ها، Path of Legends و غیره در بازی، تکه های تکاملی کارت مربوطه را بدست آورید. برای باز کردن قفل Evolution کارت به شش Evo Shard نیاز است. Card Evolution زمانی در بازی باز می شود که هر شش مورد را برای یک کارت جمع آوری کرده باشید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت