ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین یوتیوبر های فری فایر

بهترین یوتیوبر های فری فایر که باید برای گیم پلی و نکات دنبال کنید (2023)

ahmadian

پنج YouTuber برتر Free Fire که باید برای گیم پلی و نکات دنبال کنید (2023)

این مقاله به بهترین یوتیوبر های فری فایر در سراسر جهان می پردازد. پیروی از نکات و گیم پلی آنها می تواند تجربه Free Fire شما را افزایش دهد.

دنبال کردن بازیکنی که به Free Fire تسلط دارد و از پویایی های متعدد بازی آگاه است، یک گام سودمند است. این به اتخاذ مهارت‌ها، تکنیک‌ها، تاکتیک‌های نبرد و به‌روزرسانی‌های جدید در مورد بازی کمک می‌کند. دانش یک پدیده همیشه در حال تکامل است. پس شما باید به طور مداوم به دنبال مجموعه های جدیدی از مهارت ها باشید که به شما در توسعه گیم پلی خود کمک می کند.

خرید شخصیت میشا در بازی تنها با خرید جم فری فایر امکان پذیر است.

هزاران گیمر با دستاوردهای متعدد در یوتیوب وجود دارند. هر کدام سبک بازی منحصر به فرد خود را دارند و احتمالاً با یک انجمن مرتبط هستند. دنبال کردن برخی از آنها می تواند سرگرم کننده و در عین حال برای گیم پلی Free Fire شما مفید باشد.

مقالات مرتبط »    5 روش برتر برای زنده ماندن بیشتر در مسابقات solo در Free Fire

Desi Gamers، Gyan Gaming، و بهترین یوتیوبر های فری فایر را برای گیم پلی بهتر دنبال کنید

5) Desi Gamers

آمیت شارما، با نام مستعار آمیتبهای، یک خالق محتوای Free Fire هندی است که صاحب کانال YouTube Desi Gamers است. کانال او 13.7 میلیون مشترک با بیش از 1.3 هزار ویدیو آپلود شده دارد. شارما همچنین دارای طرفداران زیادی در اینستاگرام با 2.5 میلیون دنبال کننده است. نام بازی FF او Amitbhai است و او رتبه قهرمانی را در Battle Royale و Platinum را در حالت Clash Squad کسب کرد. شناسه FF او 206746194 است.

Desi Gamers همچنین رهبری انجمن Survivors ☆☆☆ را بر عهده دارد که شناسه آن 60727130 است. محبوب ترین ویدیوی یوتیوب او سه سال پیش آپلود شد و تا کنون 22 میلیون بازدید داشته است.

4) Gyan Gaming

Sujan Mistri، گیمر هندی، در سپتامبر 2017 با نام کاربری Gyan Gaming به YouTube پیوست. او تاکنون 3.1 هزار ویدیو بارگذاری کرده است که 14.6 میلیون مشترک به او پاداش داده است. او در کانال خود بازی های کامپیوتری و موبایلی انجام می دهد که می توانید گیم پلی FF، Fortnite، Minecraft، GTA V، Call of Duty و BGMI او را مشاهده کنید.

Gyan Gaming در ابتدای کار خود در یوتیوب گیم پلی کلش آف کلنز را آپلود می کرد، اما به دلیل محبوبیت بیشتر، به بازی Free Fire و دیگر عناوین بتل رویال روی آورد. او همچنین در کانال دیگر یوتیوب خود GyanSujan is Live ویلگ آپلود می کند و محتوای متفاوتی ایجاد می کند. شناسه بازی Free Fire او 70393167 با نام درون بازی _GyanSujan است. او رتبه Master را در BR و Heroic در حالت CS کسب کرده است.

3) Cerol

لوسیو دوس سانتوس، معروف به سرول، گیمر برزیلی، یکی از مشهورترین بازیکنان FF در آمریکای جنوبی است. او همچنین یکی از بنیانگذاران تیم محبوب Fluxo است. سرول در فوریه 2017 به یوتیوب پیوست و از آن زمان در مجموع 889 ویدیو آپلود کرده است که 7.5 میلیون مشترک برای او ایجاد کرده است. او همچنین 8.7 میلیون طرفدار در اینستاگرام جذب کرده است.

Cerol قبلا ویدیوهای مربوط به Rucoy را به صورت آنلاین آپلود می کرد اما بعداً به دلیل تقاضای زیاد بینندگانش به Garena Free Fire تغییر مکان داد.

2) Total Gaming

Ajay یک گیمر هندی است که در اکتبر 2018 به YouTube پیوست. و نام حساب خود را Total Gaming گذاشت. با این حال، اولین ویدیوی او فقط در دسامبر 2018 وارد شد. آجی به عنوان یکی از بهترین یوتیوبر های فری فایر بازی‌های موبایلی مانند FF، BGMI، COD و GTA V را در کانال خود بازی می‌کند. و 35.6 میلیون مشترک با آپلود 1.2K ویدیو به دست آورده است. نام درون بازی او ajjubhai94 است. و در عنوان BR و CS Free Fire به نشان قهرمانی دست یافته است. معروف ترین ویدیوی او سه سال پیش منتشر شد و 38 میلیون بازدید داشت.

1) Storm Brothers

کانال Storm Brothers به عنوان بهترین یوتیوبر های فری فایر بهترین کانال یوتیوب برای یادگیری مهارت ها و تکنیک های جدید برای گیم پلی بهتر است. آنها ویدیوهایی را با توضیحات ساده برای مهارت های منحصر به فرد، سبک های بازی، بازی های حرفه ای، نکات و ترفندها آپلود می کنند. این کانال 1.45 میلیون مشترک و 502 ویدیو دارد. کانال Storm Brothers متعلق به Storm Shekhu و برادرش Storm Shakti است. آنها در فوریه 2020 به YouTube پیوستند و خیلی زود به شهرت رسیدند.

حداکثر شناسه FF Storm Shakti معادل 627927969 و برادرش Storm Shekhu معادل 340600530 است. Storm Shakti در رتبه Diamond، در حال حاضر در حالت BR و CS، و برادرش Shekhu به ترتیب در رتبه Platinum و Diamond در حالت CS و BR قرار دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت