ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش شانس زنده ماندن

5 روش افزایش شانس زنده ماندن در مسابقات انفرادی در فری فایر

ahmadian

5 روش برتر برای زنده ماندن بیشتر در مسابقات solo در Free Fire

در این مقاله به پنج راه برای بهتر شدن در مسابقات انفرادی و افزایش شانس زنده ماندن در Free Fire خواهیم پرداخت.

بازی انفرادی در Free Fire می تواند آرامش بخش و در عین حال استرس زا باشد. در حالی که این حالت کمک شما را قطع می کند، همچنین شما را از شر مسئولیت ها و دستوراتی که در یک تیم دنبال می کنید خلاص می کند. این حالت شما را به حال خود در میدان جنگ رها می کند و یک اشتباه جزئی می تواند شما را مستقیماً به لابی ببرد. مسابقات انفرادی مهارت های تصمیم گیری و مبارزه انفرادی شما را تقویت می کند و به شما امکان می دهد مهارت های مختلفی را که می خواهید به سبک بازی خود اضافه کنید آزمایش کرده و تمرین کنید.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

در نهایت، با تسلط بر مسابقات انفرادی، می توانید به عنوان یک رهبر خوب برای تیم خود ظاهر شوید.

فرود عالی، غارت خوب و راه های دیگر برای افزایش شانس زنده ماندن در مسابقات انفرادی در فری فایر

5) فرود بی نقص

مقالات مرتبط »    5 نکته Free Fire برای فرود بی نقص

ایجاد یک فرود بی‌نقص بخش مهمی از Free Fire و هر بازی Battle Royale است. شما باید از قبل برای غواصی و نقطه پرتاب خود برنامه ریزی کنید. تا در اولین فرصت به محل مشخص شده برسید. یک فرود عالی کیفیت غارت و افزایش شانس زنده ماندن در مسابقات انفرادی شما را تعیین می کند. در مسابقات انفرادی، اگر هنگام فرود در محاصره دشمنان قرار گرفتید، می توانید برای جلوگیری از کشته شدن به سمت حاشیه های منطقه حرکت کنید.

اگر عاشق حمام خون اولیه بازی هستید، می توانید در مکان های معروف روی نقشه فرود بیایید. این مکان ها عبارتند از: موات هاوس در برزخ، کیپ تاون در برمودا، مارس الکتریک در برمودا، زمین گلف در برزخ، و پالایشگاه در کالاهاری. با این حال، بازیکنان منفعل می توانند فرود در مکان های محتاطانه را در نظر بگیرند.

4) غارت خوب

جمع آوری غارت خوب یکی دیگر از بخش های ضروری Free Fire است. در حین انجام مسابقات انفرادی، باید تعداد خوبی از شفا دهنده ها داشته باشید. زیرا هیچ کمکی برای احیای خود ندارید. فرود در یک مکان مناسب که منابع مناسب را تولید می کند در اینجا نقش کلیدی دارد. شما باید موجودی خود را با سازندگان غبار، قطعات و دودهایی که شما را از موقعیت های خطرناک خارج می کنند پر کنید.

همچنین باید دائماً جلیقه و کلاه خود را که پس از جنگ آسیب دیده است، عوض کنید. علاوه بر این، هنگام غارت از ایستادن در جعبه های دشمنان خود اجتناب کنید. در حین انجام این کار به حرکت خود ادامه دهید تا قفل کردن هدف برای حریفان سخت شود. برای به دست آوردن غارت بهتر، می‌توانید از وسایل نقلیه نیز استفاده کنید زیرا به شما امکان می‌دهند مکان‌های بیشتری را کشف کنید و به راحتی در سراسر نقشه سفر کنید.

3) با نقشه خود آشنا شوید

رعایت این نکته به شما ایده خوبی از مناطق دارای غارت و وسایل نقلیه می دهد. حتی زمانی که دایره دور است می تواند به شما کمک کند. بازیکنانی که با نقشه های Free Fire تجربه می کنند، برتری بیشتری نسبت به دشمنان خود دارند. زیرا بهترین مکان های کمپینگ، تیراندازی و مخفی شدن را می شناسند. با این حال، آشنایی با نقشه ها نیازمند روزها بازی و صبر است.

۲) اعتماد به نفس داشته باشید

افزایش شانس زنده ماندن در مسابقات انفرادی نیاز به اعتماد به نفس در زمین دارد. همچنین واکنش شما را به ظاهر ناگهانی دشمن تعیین می کند. در چنین مواقعی باید آرام بمانید و حرکات هوشمندانه را برای مقابله به یاد داشته باشید.

عجله کردن پس از یافتن اسلحه در لحظه فرود یکی دیگر از گزینه های قابل انتخاب است زیرا در ابتدا گرفتن قتل می تواند روحیه شما را در مسابقه تقویت کند. با این حال، در صورت عدم دقت با خطر خروج زودهنگام نیز همراه است. استفاده از تکنیک‌های ماهرانه‌تر در سبک بازی خود نیز می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد، مانند کنترل پنجه سه انگشتی و ضد استرافینگ.

1) سبک بازی خود را بشناسید

هر بازیکنی یک ویژگی منحصر به فرد در سبک بازی خود دارد. برخی می توانند تک تیراندازهای عالی باشند. برخی دیگر می توانند تمام کننده های خوبی باشند. درک سبک بازی شما هنگام درگیر شدن در مبارزه ضروری می شود. اگر در مبارزات دوربرد مهارت دارید، شرکت در نبردهای نزدیک می تواند دردسرساز باشد و بالعکس. علاوه بر این، هنگامی که در میدان جنگ تنها هستید، باید از انجام هر گونه اشتباهی که می تواند کشنده باشد، اجتناب کنید.

همچنین باید زمان خوبی را صرف انتخاب یک تفنگ مناسب در Free Fire کنید. که با مجموعه مهارت های شما مطابقت دارد. به عنوان مثال، اگر می توانید عقب نشینی اسلحه را کنترل کنید، AK یک گزینه عالی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت