ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه Erangel جدید پابجی

5 بهترین مکان غارت در نقشه Erangel جدید پابجی موبایل با تم تخیلی

5 مکان برتر برای غارت بزرگ در Erangel با تم Imagiversary جدید PUBG Mobile

این مقاله به بازیکنان در تلاش برای جمع آوری غارت بزرگ در نقشه Erangel جدید پابجی موبایل با تم تخیلی کمک می کند.

به روز رسانی 2.5 در PUBG Mobile حالت Imagiversary را در نقشه کلاسیک رتبه بندی شده Erangel معرفی کرد. این حالت پنجمین سالگرد عنوان محبوب BR را جشن می گیرد. این نقشه چندین مکان دارد که غارت مناسبی را برای کسانی که در میدان‌های جنگ مجازی قدم می‌زنند، ارائه می‌کند. با این حال، انتخاب مناسب مکان غارت در نقشه Erangel جدید پابجی می تواند گیج کننده باشد.

وبسایت ارزان جم با نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

مقالات مرتبط »   ترفندهای ورود به مناطق امن پابجی موبایل در حین رنک پش – 2023

در نقشه Erangel جدید پابجی موبایل با مضمون Imagiversary که غنی از غارت هستند فرود بیایید

1) Imagination Plaza

حالت جدید با تم Imagiversary در نقشه Erangel جدید پابجی موبایل شاهد معرفی Imagination Plazas در بازی بود. در مجموع دو میدان تخیل (واقع در کواری و استالبر) روی نقشه یافت می شود.

Imagination Plazas به‌عنوان قلعه‌هایی از آینده مدل‌سازی شده‌اند که حاوی 3 برابر غارت هستند و به کاربران پس از قرار گرفتن در مجاورت، زندگی بیشتری را ارائه می‌کنند. دومی را می توان تا پایان منطقه سوم بازخرید کرد. با این حال، بازیکنان PUBG Mobile که در جستجوی غارت‌های بزرگ به این منطقه می‌روند، هزاران دشمن را نیز با همین نیت پیدا خواهند کرد. از این رو باید مراقب محیط اطراف خود باشند.

جدای از سازه‌ها، ساختمان‌های چهار گوشه دارای چهار حسگر هستند که یک آیتم خاص را ارائه می‌دهند (نارنجک فراگ، UAZ، کلاه ایمنی اسپتن‌ناز و قطره هوا). این سنسورها همچنین به باز کردن قفل قفسه سینه واقع در ساختمان اصلی کمک می کنند و حاوی غنیمتی معادل دو قطره هوایی هستند.

2) Imagiversary Plaza

Imagiversary Plaza در نقشه Erangel جدید پابجی موبایل یک نوع مینیاتوری از Imagination Plaza در آپدیت 2.5 است. بر خلاف دومی، فرود در اولی به بازیکنان اجازه نمی‌دهد که کارت respawn دریافت کنند. با این حال، کسانی که در جستجوی غارت بزرگ هستند می توانند در این مکان ها رها شوند. زیرا به سختی چند دشمن همین کار را انجام می دهند. آنها می توانند با باز کردن قفل سنسور موجود در ساختمان اصلی، به راحتی لوت سطح 2 را بدست آورند.

این میدان‌ها در زمین‌های تصادفی در نزدیکی کواری، مزرعه، شهر ژورگوپل شمالی و پناهگاه ظاهر می‌شوند. و حاوی عناصری از حالت‌های موضوعی مختلف در فصول گذشته هستند. اینها شامل ترامپولین، توپ و بلوک های ساختمانی است.

3) Georgopol

ژئورگوپل یکی از بزرگترین شهرها در نقشه ارانجل با مضمون تخیل است. این منطقه به سه بخش مختلف تقسیم شده است – کانتینرهای ژورگوپل، شهر ژورگوپل شمالی و شهر جورگوپل جنوبی.

گیمرهای PUBG Mobile می توانند از شهر شهری واقع در گوشه شمال غربی نقشه دیدن کرده و غارت بزرگی را جمع آوری کنند. با این حال، آنها باید از دشمنانی که پس از بازپرداخت شدن به اطراف می افتند، آگاه باشند. از این رو، تیمی که در حین جمع‌آوری غارت کنار هم می‌ماند، می‌تواند در مراحل اولیه مسابقات نیز چندین کشتار را انجام دهد و نسبت K/D خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

4) پایگاه نظامی Sosnovka

پایگاه نظامی Sosnovka، یک مکان معروف در PUBG Mobile، یک اردوگاه خالی ارتش است و یک منطقه منزوی در جزیره جنوبی است. این پایه شامل چندین نوع ترکیب و برج مراقبت است.

این ترکیبات به دلیل داشتن لوت سطح 3 محبوب هستند. و بنابراین به عنوان یک نقطه فرود ترجیحی در بین ورزش‌های الکترونیکی PUBG Mobile و همچنین بازیکنان رتبه‌بندی کلاسیک ظاهر شده‌اند. کسانی که سعی در جمع آوری غنایم بزرگ در مراحل اولیه مسابقه دارند می توانند به پایگاه نظامی Sosnovka بروند و خود را به سلاح، کلاه ایمنی، دارو و زره مجهز کنند.

5) Yasnaya Polyana

شهر مسکونی Yasnaya Polyana در قسمت شمال شرقی نقشه Erangel جدید پابجی موبایل با موضوع Imagiversary قرار دارد. جغرافیای شهر شامل یک توده زمین وسیع است و دارای چندین ساختمان است که شامل لوت سطح 3 است. حداقل چند جوخه می توانند به منطقه بیایند و در دو طرف جاده اصلی که از قلب شهر عبور می کند، غارت زیادی پیدا کنند.

علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند با تله‌کابین از ایستگاه (واقع در شمال شهر) بروند. و از Imagiversary Plaza استالبر دیدن کنند و درگیر مبارزه شوند.

توجه داشته باشید: این مقاله بیانگر دیدگاه نویسنده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت