ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مناطق امن پابجی موبایل

ترفندهای ورود به مناطق امن پابجی موبایل در حین رنک پش – 2023

5 بهترین نکته PUBG Mobile برای ورود به مناطق امن در حین رنک آپ (مارس 2023)

انتخاب یک نقطه فرود خوب و ورود به مناطق امن پابجی موبایل برای بدست آوردن بهترین لوت در بازی ضروری و مهم است. با این حال، در پایان روز، مانند هر عنوان دیگر بتل رویال، حرکت استراتژیک در سراسر نقشه کلید موفقیت است.

برای خرید یوسی پابجی از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

حتی اگر به یک نقطه فرود در اولین دو منطقه امن سقوط کنید، دایره در نهایت شما را مجبور می کند به موقعیت دیگری بروید. بنابراین، اگر تازه وارد PUBG Mobile هستید یا می‌خواهید رتبه خود را افزایش دهید، این نکات و ترفندها ممکن است به شما کمک کند.

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده دیدگاه نویسنده است.

مقالات مرتبط »   Winner Pass فصل 46 پابجی موبایل لایت فاش شد

5 بهترین ترفند ورود به مناطق امن پابجی موبایل در حین رنک پش 2023

1) در اسرع وقت وارد حلقه اول شوید

سعی کنید از نقاط فرود که در گوشه های انتهایی نقشه قرار دارند اجتناب کنید. اگر مناطق امن پابجی موبایل در حین رنک پش به سمت دیگر ختم شود، در بازگشت به موقع به دایره مشکل خواهید داشت. حتی اگر وارد دایره شوید، برای رویارویی با دشمنان زیادی در طول مسیر آماده باشید. در اواسط بازی یک بازی جهنمی خواهید داشت و شما و تیمتان با شانس بیشتری برای شکست مواجه خواهید شد.

اگر نقطه فرود اولیه خود را خارج از اولین منطقه امن پیدا کردید، توصیه می شود زمان زیادی را برای غارت تلف نکنید. در عوض، به داخل دایره بروید.

2) همیشه مسیر پرواز را در نظر داشته باشید

بلافاصله از هواپیما پیاده نشوید. صبر کنید و ابتدا چند جوخه را تماشا کنید و سعی کنید در مکانی نزدیک به مرکز نقشه فرود بیایید. در حالت ایده آل، حذف زمانی که 20-30 بازیکن باقی می مانند، بهترین کار خواهد بود.

هنگام ورود به مناطق امن پابجی موبایل در حین رنک پش، مسیر پرواز را در نظر داشته باشید. این به شما کمک می کند تا جهتی را که اکثر تیم ها در داخل دایره حرکت می کنند، تخمین بزنید. برای رتبه بندی سریع، روی وسیله نقلیه بپرید، دور دایره خم شوید و از جهت مخالف وارد دایره شوید.

این یک هدف تاکتیکی اساسی را دنبال می کند. شما با اکثریت تیم ورودی رودررو روبرو خواهید شد. در عناوین بتل رویال، شناسایی دشمنان ابتدا یک مزیت قابل توجه به شما می دهد. همچنین، شما نمی خواهید در وسط بازی گیر کنید، جایی که دشمنان به طور بالقوه شما را در همه جهات احاطه کرده اند.

3) همیشه قبل از کوچک شدن منطقه بازی به دایره آبی بروید

کلید اصلی بازمانده نبرد رویال این است که همیشه در حال حرکت باشید. در حالت ایده آل، بهتر است خود را در جایی که در حال غارت هستید، در لبه های خط دایره قرار دهید، چه در منطقه بازی یا چند صد متر در داخل منطقه امن.

به این ترتیب، هنگامی که دایره مربوطه ظاهر می‌شود و منطقه بازی جمع می‌شود، بهتر می‌توانید به موقعیت امن‌تری برای پایان بازی بروید.

4) در دعواهای اواسط بازی گیر نکنید

اگر مطمئن هستید که آن را در چند دور به پایان می رسانید، درگیری را آغاز کنید. درگیری طولانی مدت با سایر تیم ها در اواسط بازی به هیچ وجه توصیه نمی شود. موقعیت های شما را به سایر دشمنان هشدار می دهد و باعث می شود زمان را از دست بدهید.

پس از تبادل چند دور، متوجه خواهید شد که منطقه بازی در حال بسته شدن است و باید دوباره در حال حرکت باشید.

5) چند دایره پایانی را پیش بینی کنید

مهم است که به اندازه و شکل مناطق امن پابجی موبایل با کوچک شدن آن توجه داشته باشی.د و سعی کنید چند دایره نهایی را در کجا قرار دهید. هنگامی که متوجه شدید که چند منطقه امن نهایی ممکن است در کجا ظاهر شوند، خود را در ارتفاعات با پوشش و دید خوب قرار دهید. این به شما برتری نسبت به سایر بازیکنان در لحظات پایانی بازی می دهد و شانس شما را برای برنده شدن در PUBG Mobile افزایش می دهد.

این خلاصه راهنمای استراتژیک ما در مورد نحوه ورود به مناطق امن پابجی موبایل در حین رنک آپ است. اگر این محتوا را برایتان جالب می‌دانید، حتماً ما را برای آخرین اخبار، به‌روزرسانی‌ها و شایعات در مورد PUBG Mobile و دنیای بازی دنبال کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت