ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حرفه‌ای شدن در کالاف

حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل : این 5 نکته را به خاطر بسپارید

5 بهترین نکته برای بردن بازی های بیشتر در Call of Duty: Mobile

بازی Call of Duty Mobile (COD Mobile)، شوتر Activision و Timi Studios، یکی از معروف‌ترین بازی‌های اندروید و iOS/iPadOS است. این بازی به دلایل مختلف شناخته شده است. از جمله کیفیت بصری سطح بالاتر و صف طولانی ویژگی های گیم پلی که از دیگر عناوین معروف فرانشیز Call of Duty به عاریت گرفته شده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، به حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل کمک مضاعفی می کند.

مبتدیان به دلیل در دسترس بودن چندین نقشه و حالت های بازی، COD Mobile را کمی پیچیده می دانند. اما پس از کسب تجربه کافی، تسلط بر آن آسان می شود. با این حال، ادعای برنده شدن در Call of Duty Mobile چالش برانگیزتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. از این رو، می توان نکاتی را برای افزایش دفعات برد و حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل به کار گرفت.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل نحوه دریافت Shards در کالاف دیوتی موبایل

بهترین نکات حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل در فوریه 2023

1) از Gunsmith بهترین استفاده را ببرید

The Gunsmith یک ویژگی در Call of Duty Mobile است. که به گیمرها اجازه می دهد تا قبل از ورود به مسابقه در هر حالت بازی، سلاح مورد نظر خود را تغییر دهند. می توان هر سلاحی را با استفاده از حداکثر پنج ضمیمه مانند سر لوله، لوله، قنداق، اپتیک، پرک، مهمات یا هر چیز دیگری تنظیم کرد. سپس این اتصالات بر عملکرد اسلحه تأثیر می گذارد.

از این رو، می توان با استفاده از Gunsmith در COD Mobile، پایداری، برد، سرعت شلیک، آسیب و موارد دیگر سلاح مورد نظر خود را بهینه کرد. با این حال، باید با افزایش XP آن با کارت XP یا تفنگ مربوطه در بازی، اطمینان حاصل کرد که تمام پیوست‌های یک اسلحه خاص را در Call of Duty Mobile باز کرده‌اند.

در حالت MP COD Mobile، می توان به راحتی از Gunsmith برای سلاحی که در مسابقه استفاده خواهد کرد استفاده کرد. در حالی که در بتل رویال، بازیکنان می توانند از طریق airdrops های ویژه به تفنگ تغییر یافته خود دسترسی پیدا کنند. از طرف دیگر، بازیکنان می توانند از Gunsmith برای استفاده از یک طرح سلاح منحصر به فرد (افسانه ای، حماسی یا افسانه ای) و حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل برای غلبه بر حریفان خود استفاده کنند.

2) انتخاب یک مهارت اپراتور یا کلاس BR مناسب

جدا از استفاده از یک تفنگ اصلاح شده یا یک طرح سلاح منحصر به فرد، بازیکنان می توانند از مهارت های اپراتور (حالت MP) یا کلاس های BR (حالت BR) برای حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل بهره ببرند. که به فرد امکان می دهد توانایی خاصی را در میدان جنگ به نمایش بگذارد. مهارت ها یا کلاس های مختلفی در COD Mobile وجود دارد که متناسب با سبک های مختلف بازی است.

بازیکنان می توانند یک مهارت اپراتور یا کلاس BR را بر اساس استراتژی گیم پلی اتخاذ شده خود انتخاب کنند. War Machines و Purifiers گزینه های عالی برای حمله در مسابقات MP هستند، در حالی که Transform Shield دفاع بازیکنان را تقویت می کند. سایر جایگزین ها برای یک استراتژی خاص مناسب هستند.

از سوی دیگر، کلاس‌های BR به پنج دسته طبقه‌بندی می‌شوند. که انتخاب گزینه مناسب را برای بازیکنان آسان‌تر می‌کند. از این رو، می توان از توانایی های خود در میدان نبرد بهترین استفاده را کرد. و شانس پیروزی خود را در یک مسابقه نبرد رویال یا چند نفره افزایش داد.

3) برای هماهنگی بهتر با دوستان بازی کنید

بسیاری از بازیکنان حالت تیمی مسابقات BR یا MP را ترجیح می دهند. اما به دلیل هماهنگی ضعیف یا رفتار خودخواهانه حداقل یکی از هم تیمی ها در تیم بازنده قرار می گیرند. بنابراین، بازی با دوستان درون بازی، به ویژه کسانی که از سبک بازی و نقش خود در تیم آگاه هستند، منطقی تر است.

بنابراین، بازی منظم با دوستان درون بازی و ایفای نقش خاصی در تیم به بازیکنان کمک می کند تا نتایج بهتری در COD Mobile داشته باشند. در نتیجه، آنها می توانند بازی های بیشتری را ببرند.

4) HUD و سایر تنظیمات را تنظیم کنید

گاهی اوقات، حتی اگر بازیکنان سلاح مناسب خود، مهارت اپراتور (یا کلاس BR) را انتخاب کنند و با دوستان درون بازی بازی کنند، هیچ چیز جواب نمی دهد. در چنین مواردی، باید تنظیمات سیستم COD Mobile، به ویژه چیدمان و حساسیت HUD را در نظر گرفت.

HUD ویژگی اصلی هر بازی تیراندازی است. که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌های خود را در میدان جنگ کار کنند.

باید یک HUD خاص برای هر حالت بازی انتخاب کنید. زیرا هر دو هدف متفاوتی را دنبال می کنند. حالت MP از منظر FPS پخش می شود و به گیمرها نیاز دارد که به طور مؤثرتر و سریعتر واکنش نشان دهند. از طرف دیگر حالت BR به بازیکنان اجازه می دهد تا چندین عمل دیگر (در FPS یا TPS) به جز مبارزه انجام دهند. که شامل چتربازی، رانندگی، غارت، کاوش در نقشه و موارد دیگر می شود.

بنابراین، باید به دنبال یک راه اندازی HUD تهاجمی مانند یک کد پنجه چهار انگشتی در حالت MP بروید. در عین حال، تنظیمات سه انگشتی برای مسابقات بتل رویال به خوبی کار می‌کند. مگر اینکه بازیکنان بخواهند آلکاتراز و نقشه/حالت جنگ را بازی کنند. که نیاز به واکنش‌های سریع دارد. دقیقاً مانند اکثر بازی‌های چند نفره در COD Mobile. در مورد آلکاتراز، باید از حالت MP مشابه HUD مانند استفاده کرد.

به طور مشابه، بازیکنان همچنین باید تنظیمات دیگری از جمله حساسیت را انجام دهند. آنها می توانند حالت تمرین یا هوش مصنوعی را در بخش MP باز کنند تا این را تنظیم کنند و تنظیمات خاصی را انتخاب کنند که متناسب با حرکت و کنترل آنها در مسابقه باشد. بازیکنان همچنین باید کلیدهای طرح HUD را به گونه ای تنظیم کنند که با آن راحت باشند. و برای مهارت بیشتر و حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل سخت تمرین کنند.

5) تجربه جمع آوری کنید و از اشتباهات درس بگیرید

گاهی اوقات، اگر بازیکنان اشتباهات مشابهی را تکرار کنند، برنده شدن آسان نیست. بنابراین، درس گرفتن از اشتباهات و اجتناب از ارتکاب آنها برای کاهش کاستی ها در یک مسابقه بسیار مهم است. به عنوان مثال، اگر برای کسی بازی تهاجمی سخت است، باید توانایی های خود را درک کند. و به دنبال یک استراتژی متعادل برای کاهش احتمال شکست باشد.

جدای از یادگیری از اشتباهات، جمع آوری تجربیات اولیه از مسابقاتی که بازیکنان شکست خورده اند نیز ضروری است. تجربه باعث می شود که بازیکنان دیگر تمایلی به انجام اشتباهات مشابه نداشته باشند. علاوه بر این، به آنها این امکان را می دهد که با خیال راحت تر بازی کنند و حس بازی خود را افزایش دهند. از این رو، تعداد برنده شدن مسابقات آنها در COD Mobile افزایش می یابد.

این تجربه بیشتر به بازیکنان کمک می‌کند تا بر سلاح‌های مختلف در Call of Duty Mobile تسلط پیدا کنند. و در مورد برنامه بازی خود، که شامل استفاده از بارگیری خاص، فرود در نقاط خاص و موارد دیگر می‌شود، مطمئن‌تر باشند. از این رو، می توان به بازیکنی با تجربه تبدیل شد. و با حرفه‌ای شدن در کالاف دیوتی موبایل از حریفان ماهرتر پیشی گرفت و برنده نهایی شد.

توجه داشته باشید:
این لیست هیچ ترتیب خاصی ندارد و بر اساس ترجیحات نویسنده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت