ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دریافت Shards در کالاف

آموزش کامل نحوه دریافت Shards در کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت Shards در COD Mobile

در کالاف دیوتی موبایل، Clan Wars یک حالت بسیار رقابتی است. که در آن قبیله ها برای قلمرو از طریق یک سیستم لیگ مترقی می جنگند. هرچه لیگ بالاتر باشد، جوایز مهم‌تر است. و آن را به پیشنهادی جذاب برای کسانی تبدیل می‌کند که از آزمایش مهارت‌های خود در برابر دیگران لذت می‌برند.

هر هفته، کلنز با پنج قبیله دیگر رقابت می کند تا تسلط خود را بر نقشه نشان دهد. در طی شش روز، گره های مختلف روی نقشه با اهداف تعیین شده برای تکمیل فعال خواهند شد.

در COD Mobile، اقلام ویژه در فروشگاه را می توان با استفاده از Shards ساخت. این راهنما مروری بر روش های مختلف برای دریافت Shards در کالاف دیوتی موبایل ارائه می دهد. و به شما کمک می کند از زمان و منابع خود در بازی حداکثر استفاده را ببرید.

یکی از مزیت های خرید سی پی ارزان ، امکان خرید سلاح های قدرتمند برای انجام موفقیت آمیز مراحل بازی کالاف دیوتی است.

راه های دریافت Shards در کالاف دیوتی موبایل

Shards نقش اساسی در بازی Clan Wars ایفا می کند. زیرا از آنها برای به دست آوردن شخصیت های خاص و ارتقاء استفاده می شود. هر چه تکه های بیشتری داشته باشید، گزینه های بیشتری برای بهبود تجربه گیم پلی خود دارید.

شارد را می توان در Clan Wars به دست آورد یا با Clan Credits در فروشگاه Clan Wars خریداری کرد.

فروشگاه Clan War

خرده های COD Mobile را می توان با Clan Credits در فروشگاه Clan Wars خریداری کرد. این فروشگاه اقلامی را با علامت [Shard] در ابتدای نام ارائه می‌کند. که می‌توان با استفاده از ارز آن را ساخت.

در اینجا نحوه دریافت Shards در کالاف دیوتی موبایل از طریق فروشگاه Clan Wars آورده شده است:

1) بازی را باز کنید: COD Mobile را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
2) به قسمت Clan بروید: از منوی اصلی روی گزینه “Clan” ضربه بزنید تا به فروشگاه Clan دسترسی پیدا کنید.
3) رفتن به فروشگاه: پس از ورود به بخش Clan، روی گزینه “Store” ضربه بزنید تا به فروشگاه Clan دسترسی پیدا کنید.
4) شارد مورد نظر را انتخاب کنید: با در نظر گرفتن هزینه کلن اعتبار، شارد مورد نظری را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید.
5) تأیید تراکنش: پس از انتخاب بسته، روی دکمه با عنوان “500” ضربه بزنید تا تراکنش با استفاده از Clan Credits تایید شود.
6) Shards به حساب شما اضافه می شود: پس از اتمام تراکنش، Shards خریداری شده به حساب شما اضافه می شود.

مقالات مرتبط »  نحوه استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل

Clan Wars

کسب درآمد از طریق چالش‌های جنگ قبیله‌ای، ارز شما را افزایش می‌دهد. و به شما کمک می‌کند تا مهارت خود را به سایر بازیکنان این قبیله نشان دهید.

برای دریافت Shards در کالاف دیوتی موبایل  از طریق Clan Wars می‌توانید این مراحل را دنبال کنید:

  • در جنگ های قبیله ای شرکت کنید: به یک قبیله بپیوندید. در رویدادهای جنگ قبیله ای شرکت کنید تا جوایزی از جمله Shards به دست آورید.
  • اهداف کامل: در طول رویدادهای Clan Wars، شما و اعضای قبیله خود باید اهداف را تکمیل کنید. تا امتیاز کسب کنید و از طریق سیستم لیگ پیشرفت کنید.
  • دریافت جوایز: پس از رسیدن به لیگ جدید یا تکمیل اهداف، جوایزی از جمله Shards دریافت خواهید کرد. این جوایز را می توان در بخش Clan Wars بازی دریافت کرد.
  • روند را تکرار کنید: به شرکت در رویدادهای جنگ قبیله‌ها و تکمیل اهداف ادامه دهید. تا شارد و جوایز بیشتری کسب کنید.

توجه داشته باشید:
تعداد خرده‌هایی که از Clan Wars دریافت می‌کنید ممکن است متفاوت باشد. بر اساس عملکرد شما و پاداش‌های ارائه‌شده برای لیگ فعلی‌تان. همیشه ایده خوبی است که برای به روزرسانی در مورد جوایز و رویدادها، بخش Clan Wars را بررسی کنید.

پس از اتمام موفقیت آمیز Clan Wars، به بازیکنان ارز قبیله ای تعلق می گیرد. که می توان از آن برای بدست آوردن Shards برای شخصیت خود استفاده کرد. امتیازهای انباشته شده از طریق مشارکت منجر به افزایش متناظر ارز دریافتی خواهد شد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت