ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استفاده از کنترلر در کالاف

آموزش کامل نحوه استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل

آیا می توانید COD Mobile را با یک کنترلر بازی کنید؟ مراحل، نکات و موارد دیگر

در این راهنما، نحوه تنظیم استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل را به شما نشان می دهیم. علاوه بر این، ما نکاتی را ارائه می‌کنیم که به شما کمک می‌کند بهترین استفاده را از تجربه بازی خود با یک کنترلر ببرید. در اینجا، تمام اطلاعات مورد نیاز برای تسلط بر میدان جنگ را خواهید یافت.

COD Mobile یک بازی تیراندازی اول شخص محبوب است که می توان آن را در دستگاه های تلفن همراه بازی کرد. این بازی پر سرعت و اکشن بازیکنان را در نبردهای شدید در حال حرکت غرق می کند. با گیم پلی روان و گرافیک خیره کننده خود، به سرعت به یکی از محبوب ترین عناوین موبایل تبدیل شده است.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

با این حال، کنترل‌های لمسی روی دستگاه‌های تلفن همراه می‌تواند برای برخی از بازیکنان کمی محدود باشد و هدف‌گیری و تیراندازی را بسیار سخت‌تر کند. این منطقه جایی است که استفاده از یک کنترلر وارد می شود. زیرا می تواند تجربه بازی سنتی و آشناتری را ارائه دهد. بازیکنان می توانند از دقت و کنترل بیشتری بر حرکات خود لذت ببرند.

مقالات مرتبط »   چگونه اپراتور اسکیل K9 Unit را در COD Mobile دریافت کنیم؟

استفاده از کنترلر در کالاف با اتصال بی سیم

اتصال با یک کنترلر یک راه عالی برای بهبود تجربه تلفن همراه COD شما است. بازیکنان باید ابتدا این گزینه را برای اجرای بازی در دستگاه های اندروید و iOS فعال کنند. این مرحله را می توان با رفتن به تنظیمات کنترلر در منوی تنظیمات بازی انجام داد.

با دنبال کردن مراحل ذکر شده در زیر، می توانید استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل را تنظیم کنید و از بازی به روشی جدید لذت ببرید.

مرحله 1) تنظیمات بلوتوث دستگاه خود را باز کنید. گزینه Pair new device را انتخاب کنید.

مرحله 2) هنگامی که تنظیمات بلوتوث را در دستگاه تلفن همراه خود باز کردید، حالت جفت شدن را در کنترلر خود فعال کنید :

  • با فشار طولانی دکمه PS و دکمه اشتراک گذاری روی کنترلر PS4
  • یا با فشار دادن دکمه Connect روی کنترلر Xbox.

مرحله 3) پس از فعال کردن حالت جفت شدن روی کنترلر، دستگاه تلفن همراه شما باید کنترلر را به عنوان یک دستگاه بلوتوث موجود نمایش دهد. از لیست انتخاب کنید. آن را با دستگاه خود جفت کنید تا ارتباط بین این دو برقرار شود.

مرحله 4) هنگامی که با موفقیت کنترلر خود را با دستگاه تلفن همراه خود جفت کردید، بازی باید آن را شناسایی کند. و به شما اجازه دهد از آن به عنوان یک دستگاه ورودی استفاده کنید. اکنون باید استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل برای شما امکانپذیر باشد.

توجه داشته باشید:

فقط می توان از DUALSHOCK®4 PlayStation®4 رسمی و کنترلرهای رسمی Xbox One برای پخش COD Mobile استفاده کرد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که تمام نسخه های کنترلرهای رسمی PS4 به جز کنترلرهای نسل اول پشتیبانی می شوند.

توسعه دهندگان ممکن است استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل را برای حالت ها یا رویدادهای خاص محدود کنند. بنابراین، بررسی وب سایت رسمی بازی یا انجمن های پشتیبانی برای آخرین اطلاعات در مورد پشتیبانی از کنترلر همیشه ایده خوبی است.

بازی COD Mobile با یک کنترلر می تواند بعد جدیدی به بازی اضافه کند. و آن را سرگرم کننده تر و جذاب تر نماید. چه یک گیمر هاردکور باشید یا فقط به دنبال راه جدیدی برای بازی ، استفاده از کنترلر در کالاف دیوتی موبایل را امتحان کنید. و ببینید که چگونه تجربه بازی شما را افزایش می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت