ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
افزایش رتبه در پابجی

ترفندهای افزایش رتبه در پابجی موبایل در آوریل 2023

5 نکته برتر PUBG Mobile برای بهبود رتبه شما (آوریل 2023)

این مقاله بهترین نکاتی را که گیمرها می توانند برای افزایش رتبه در پابجی موبایل دنبال کنند، مورد بحث قرار می دهد.

PUBG Mobile یکی از بازی‌های دارای رتبه برتر با میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان است. گیمرها با گرافیک با کیفیت HD و مسابقات اکشن در نقشه ها و حالت های مختلف ارائه می شوند.

برای خرید یوسی پابجی از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری، یوسی در کمتر از 5 دقیقه به اکانت شما واریز می شود.

توسعه دهندگان یک سیستم رتبه بندی منحصر به فرد را اضافه کرده اند. که در آن بازیکنان می توانند با صعود به سطوح بالاتر، قفل پاداش های مختلف را باز کنند. گیمرها می توانند از رده برنز شروع کنند و به رتبه های برتر در تابلوهای امتیازات برسند تا به رده فاتح برسند.

در لایه Conqueror، بازیکنان می‌توانند فریم‌های جالب، جلوه‌های ورودی و خیلی چیزهای دیگر را دریافت کنند. برای باز کردن این جوایز حرفه‌ای، گیمرها اغلب به دنبال نکاتی برای بهبود رتبه خود در بازی هستند.

مقالات مرتبط »   آموزش نحوه استفاده از صدای Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل

ترفندهای افزایش رتبه در پابجی موبایل در آوریل 2023

5) در مکان های خوب فرود بیایید

نقطه فرود بخش مهمی از بازی است و می تواند عاملی تعیین کننده در افزایش رتبه در پابجی موبایل باشد. به گیمرها توصیه می‌شود در نقاطی فرود بیایند که برای تیم آشنا هستند و مزیت TPP و سطح بالا را ارائه می‌دهند.

بازیکنانی که گیم‌پلی تهاجمی را ترجیح می‌دهند، می‌توانند فرود در قطره‌های داغ را ترجیح دهند، جایی که می‌توانند تعداد زیادی از حریفان دیگر را پیدا کنند و سریع‌تر درگیر درگیری‌های مسلحانه شوند.

گیمرها با گیم‌پلی غیرفعال و آهسته می‌توانند در جایی که تیم‌های دشمن کمتری برای بدست آوردن غارت فرود می‌آیند و سپس بازی را انجام می‌دهند.

4) با هم تیمی ها در درگیری های اسلحه هماهنگ کنید

در PUBG Mobile، جایی که بازیکنان می‌توانند دو نفره و تیم‌ها را بازی کنند، هماهنگی بین هم تیمی‌ها نقش مهمی دارد.

گیمرها می توانند از ویژگی چت صوتی و همچنین سایر ویژگی های چت استفاده کنند. این برای برقراری ارتباط اطلاعات در مورد موقعیت های حریف و ابداع استراتژی های دیگر برای برنده شدن در جنگ های بیشتر و در نهایت مسابقات مفید است.

همچنین بازیکنان باید حس خوبی داشته باشند تا موقعیت های حریف را در حین عجله پیدا کنند و از تیم خود حمایت کنند. گیمرها می توانند اسلحه ها را بر اساس نقش خود در تیم برای مقابله با تمام نبردهای دور برد، میان برد و دوربرد انتخاب کنند.

3) تعداد کشته ها و امتیازات بقا را متعادل کنید

در حین انجام یک رنک آپ، گیمرها باید تعادلی بین بقا و کشتن خود پیدا کنند. هم کشتن و هم زنده ماندن برای افزایش رتبه در پابجی موبایل و رسیدن به سطوح بهتری مانند Conqueror ضروری هستند.

گیمرها برای به دست آوردن تعداد کشته های بیشتر می توانند روی مهارت های خود مانند هدف و دقت کار کنند. بازیکنان می‌توانند مجموعه‌ای از تنظیمات حساسیت را برای کنترل خوب عقب‌نشینی و همچنین سفارشی‌سازی کنترل‌های HUD خود برای افزایش رفلکس‌های خود دریافت کنند.

۲) استراتژیک تر بازی کنید

در حین رنک آپ، به گیمرها توصیه می شود که بیشتر تاکتیکی بازی کنند. بازیکنان باید از انجام اشتباهات کوچک مانند هجوم حریفان خود در مناطق باز اجتناب کنند. اجتناب از این خطاها شانس حذف شدن آنها در مراحل اولیه مسابقه را افزایش می دهد.

همچنین یکی از عوامل اصلی عدم توانایی گیمرها در کسب رتبه کافی برای رسیدن به سطوح مورد نظر در عنوان است.

به گیمرها توصیه می‌شود که گیم‌پلی بازیکنان حرفه‌ای را تماشا کنند. استراتژی‌های مختلف را بیاموزند. و آن‌ها را در گیم‌پلی خودشان پیاده‌سازی کنند تا به راحتی سبک بازی خود را ارتقاء دهند.

۱) بیشتر به دنبال chicken dinner ها باشید

بهترین نکته ای که گیمرها می توانند در گیم پلی بازی خود برای افزایش رتبه در پابجی موبایل پیاده کنند، تمرکز بیشتر بر روی خوردن شام مرغ است. گیمرهایی که در مسابقات بیشتری برنده می شوند، می توانند رتبه های بالاتری کسب کنند و راحت تر به سطوح بالاتر برسند.

با پیشرفت بازیکنان به سطوحی مانند آس و فاتح، کسب بردهای بیشتر برای گیر نکردن در یک ردیف و از دست دادن رتبه خود در تابلوهای امتیازات اهمیت بیشتری پیدا می کند.

سلب مسئولیت: این مقاله بیانگر دیدگاه نویسنده است.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت