ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Dolby Atmos 3D در پابجی

آموزش نحوه استفاده از صدای Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل

چگونه از صدای Dolby Atmos 3D در PUBG Mobile لذت ببریم؟

PUBG Mobile نسخه 2.5 مورد انتظار خود را برای کاربران جهانی خود منتشر کرد. به روز رسانی جدید دارای تعداد زیادی افزودنی جالب از جمله نقشه ها، رویدادها و موارد دیگر است. Krafton همچنین با سازنده معروف سوپراسپرت Buggati و توسعه دهنده صوتی Dolby Laboratories همکاری کرده است تا تجربه صدای فضایی Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل را ارائه دهد.

خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) و امنیت درگاه.

با همکاری جدید با Dolby، بازیکنان می توانند از یک تجربه صوتی سه بعدی در حالت عرصه لذت ببرند. ویژگی جدید صدای Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل تجربه کلی شنیدن گام‌ها را بهبود می‌بخشد. و به بازیکنان کمک می‌کند موقعیت دقیق حریف را در حالت پیدا کنند.

مقالات مرتبط »   بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل که خواهید یافت

این مقاله روشی سریع و آسان برای لذت بردن از ویژگی صدای جدید Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل را مورد بحث قرار می‌دهد.

نحوه لذت بردن از جدیدترین صدای Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل

وینسنت وانگ (رئیس PUBG Mobile) بیانیه زیر را در مورد همکاری PUBG Mobile x Dolby Atmos منتشر کرد :

“ما بسیار هیجان‌زده هستیم که صدای پیشگام Dolby Atmos را برای تقویت تجربه پخش‌کننده ارائه کنیم. حتی بیشتر از تصاویر بصری، صدا نقشی کلیدی در غوطه ور کردن بازیکنان در PUBG Mobile دارد تا آنها را در نوک انگشتان خود و در میانه اکشن نگه دارد. بازیکنان می توانند تفاوت بازی های خود را بشنوند و از آن به نفع خود استفاده کنند. ما مشتاقانه منتظر همکاری بیشتر با Dolby در آینده هستیم تا به پیشرفت های تکنولوژیکی برای بازیکنان در همه جا ادامه دهیم.”

صدا در PUBG از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا بازیکن را قادر می‌سازد تا حریف را بیابد و حذف کند. با گزینه Dolby Atmos 3D در پابجی موبایل، اکنون می توان آن را از منوی تنظیمات فعال کرد. و با تجربه صوتی فراگیر، مکان دقیق را مشخص کرد. با این حال، گزینه Dolby Atmos فقط در حالت Arena موجود است و به زودی به حالت های دیگر نیز منتقل می شود.

در مسابقات کلاسیک، بازیکنان می توانند بین سه گزینه صدا، که شامل کم، زیاد و فوق العاده است، انتخاب کنند. آنها باید یک بسته منبع اضافی برای باز کردن کیفیت Ultra SFX دانلود کنند. در کنترل‌های صدا، پخش‌کننده‌ها می‌توانند صدا را برای Master، SFX، UI و Music تغییر دهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت