ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی

بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل که خواهید یافت

5 بهترین ویژگی آپدیت PUBG Mobile 2.5

مقاله امروز بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل را که خوانندگان خواهند یافت، فهرست می‌کند.

نسخه PUBG Mobile 2.5 تقریباً در راه است. توسعه دهندگان قبلاً یادداشت‌های وصله‌ای را برای به‌روزرسانی آینده منتشر کرده‌اند. بازیکنان می توانند محتوای گیم پلی با موضوع پنجمین سالگرد را در کنار سایر افزودنی ها و بهینه سازی ها ببینند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

به عنوان بخشی از به روز رسانی 2.5، پابجی موبایل از بازی مبتنی بر رویداد Nusa Tycoon، یک سیستم گیم پلی جدید به نام World of Wonder، حالت Imagiversary پنجمین سالگرد و غیره استقبال می کند. بنابراین، بازیکنان برای تجربه بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل باید نسخه آینده را که انتظار می رود در 16 مارس (پنج شنبه، ۲۵ اسفند) منتشر شود نصب کنند.

مقالات مرتبط »  نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل : گیم پلی با موضوع جدید و آیتم ها

توجه داشته باشید:
فهرست زیر ترتیب خاصی ندارد و صرفاً بیانگر نظرات نویسنده است.

بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل

در اینجا پنج بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل آورده شده است:

1) گیم پلی با موضوع جدید – Imagiversary

اولین گزینه از لیست بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل، حالت گیم پلی با موضوع جدید، Imagiversary است. که آن را در 18 مارس (شنبه، ۲۷ اسفند) به مناسبت پنجمین سالگرد PUBGM منتشر خواهد کرد. گیم پلی با زمان محدود تا 19 آوریل (چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲) بخشی از بازی باقی خواهد ماند. در طول اقامت آن، بازیکنان مناطق جدیدی – Imagination Plaza و District – را در Erangel و Livik تجربه خواهند کرد.

Imagination Plaza یک منطقه بزرگتر خواهد بود که دارای جعبه های زیادی است. برای ایجاد یک خلاقیت بزرگتر در مرکز و دستیابی به بسیاری از منابع پیشرفته، باید هر چهار مکان در Imagination Plaza را با جعبه های کوچک اشغال کنید. از سوی دیگر، منطقه تخیل کوچکتر است، اما تجهیزات پیشرفته مشابه را به نسبت کمتری ارائه می دهد.

علاوه بر Imagination District و Plaza، آیتم های مضمونی مانند Block Cover، Portal Trampoline، Dual-Purpose Cannon و Supply Converter (برای کوله پشتی) را در گیم پلی Imagiversary بر اساس Livik و Erangel خواهید دید.

2) سیستم گیم پلی جدید – World of Wonder

World of Wonder جایگزین جدیدی در میان حالت‌های بازی/سیستم‌های بازی در نسخه PUBG Mobile 2.5 خواهد بود که با به‌روزرسانی پچ از راه می‌رسد. این یکی از بهترین ویژگی‌های نسخه 2.5 پابجی موبایل است. این اولین حالت های بازی سفارشی PUBGM را در کنار الگوهای نقشه که با به روز رسانی های بیشتر توسط کاربر ایجاد می شود، خواهد داشت.

در حال حاضر Erangel، Coral Reef، Jade Realm و Bird’s Perch قالب های نقشه ای هستند که در بازی موجود خواهند بود. می توان با استفاده از اشیاء، تزئینات و ساختمان های ارائه شده رسمی برای ایجاد مناظر خود، تخیل خود را در این نقشه ها آزاد کرد.

3) تانک هایی که به Payload می آیند

حالت Payload، مستقر در Erangel، شاهد انتشار تانک‌های زره‌دار و قدرتمندی خواهد بود که فرد می‌تواند با استفاده از “Tank Flare Gun” فراخوانی کند. علاوه بر تانک‌ها، Payload همچنین به‌روزرسانی‌هایی در مورد Supply Shop دریافت می‌کند. جایی که بازیکنان می‌توانند با استفاده از Shop Tokens، هم تیمی‌های حذف شده خود را به یاد بیاورند.

علاوه بر این، Super Air Drop و Super Weapon Crate بازی این شانس را خواهند داشت که یک موشک پرتاب چهار لول M202 ارائه کنند.

4) پیوست تاکتیکی جدید و اسلات ها

توسعه دهندگان پیوست های تاکتیکی و اسلات های جدید را برای DP28 و M249 در قالب Gun Shield معرفی می کنند. این به بازیکنان این امکان را می دهد که با باز شدن خودکار در هنگام قرار گرفتن در موقعیت مستعد در برابر آتش دشمن محافظت کنند. علاوه بر این، DP28 و M249 پس از به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.5 بهینه شده‌اند.

DP28 دقت شلیک مفصل ران، آسیب به اندام ها و سرعت دویدن (در صورت مجهز بودن) را بهبود بخشیده است. در همان زمان، M249 با کاهش عقب‌نشینی عمودی و افقی، آسیب‌های پایه و بازیابی عقب‌نشینی کمی افزایش می‌یابد. علاوه بر این، توسعه دهندگان همچنین حرکت پوزه M249 را در هنگام شلیک کاهش داده اند.

5) گیم پلی جدید – Nusa Tycoon

یک ویژگی کاملاً جدید گیم پلی مبتنی بر رویداد، Nusa Tycoon با عناصر شهرسازی ارائه می شود که بازیکنان در نسخه PUBG Mobile 2.5 شاهد آن خواهند بود. شما می توانید جزیره ای با سه ساختمان اصلی داشته باشید. Regal Resort، Mysterious Cavern، و Cargo Terminal – که باید ارتقاء داده شوند.

پس از ارتقاء، شکوفایی جزیره افزایش می‌یابد و بازیکنان می‌توانند قفل حضورهای بیشتری را در طول رویداد باز کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت