ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نسخه بتا 2.5 پابجی

نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل : گیم پلی با موضوع جدید و آیتم ها

بتای PUBG Mobile 2.5 : گیم پلی با موضوع جدید، آیتم ها، به روز رسانی های گیم پلی World of Wonder و …

به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.5 قرار است در ۱۶ مارس ۲۰۲۳ (پنج شنبه، ۲۵ اسفند) برای همه طرفداران قابل دسترسی باشد. زمان دقیق به‌روزرسانی بسته به منطقه ممکن است متفاوت باشد. با این حال، بر اساس برنامه به‌روزرسانی‌های قبلی، بازیکنان می‌توانند تخمین‌هایی را با کمی دقت انجام دهند.

 • فروشگاه App تا ساعت 1:30 بامداد UTC+0
 • فایل APK در وب سایت تا ساعت 1:45 بامداد UTC+0
 • فروشگاه Google Play تا ساعت 4:00 صبح UTC+0

مانند اکثر بازی‌ها، PUBG Mobile اغلب به‌روزرسانی‌هایی را با ویژگی‌های جدید فراوانی دریافت می‌کند که تجربه بازی را بهبود می‌بخشد. بازیکنان در حال حاضر از به روز رسانی 2.4 لذت می برند. اما نسخه بعدی در حال حاضر منتشر شده است.

ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

انتظار می‌رود که به‌روزرسانی ۲.۵ در ماه مارس ارائه شود، اما توسعه‌دهندگان عنوان بتل رویال، Tencent Games، نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل را منتشر کرده‌اند. نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل در حال حاضر برای دانلود در دسترس است. و دارای ویژگی‌ها، موارد، حالت‌ها، تم‌ها و موارد دیگر جدید است. با این حال، حالت جشن پنجمین سالگرد مورد انتظار هنوز به آن اضافه نشده است.

مقالات مرتبط »   رویال پس ماه 20 آرپی پابجی موبایل 1 تا 50 : تاریخ انتشار، قیمت، جوایز

چه موارد جدیدی در نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل ساخته شده است؟

همانطور که قبلا ذکر شد، Tencent Games و Krafton Inc. اخیراً یک نسخه بتا را برای به‌روزرسانی آینده PUBG Mobile 2.5 منتشر کرده‌اند که نگاهی اجمالی به محتوای جدید ارائه می‌کند.

برخی از ویژگی های جدیدی که در نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل بازی گنجانده می شود را در زیر مشاهده می کنید:

نقشه: Erangel

 • مناطق موضوعی: در Imagination Plaza، بازیکنان می‌توانند قفل جعبه‌ها را باز کنند. و با اشغال سازه‌های علامت‌گذاری شده، منابع پیشرفته را به دست آورند. هنگامی که چهار ساختار علامت‌گذاری شده باز می‌شوند، بازیکنان می‌توانند برای جعبه بزرگ با آرم “5” در قسمت میانی رقابت کنند. و منابع بیشتری دریافت کنند. جعبه های بیشتری را می توان در مناطق مختلف موضوعی کوچکتر، یعنی منطقه تخیل یافت.
 • آیتم جدید – Block Cover: این مورد در جعبه ها در سراسر نقشه یافت می شود. از سه شکل تشکیل شده است. استفاده از آنها یک دیوار دفاعی ایجاد می کند که می تواند به عنوان پوشش، پل یا آسانسور استفاده شود.
 • آیتم جدید – Portable Trampoline: این مورد را می توان در جعبه ها در سراسر نقشه یافت. پس از قرار دادن آن، بازیکنان می توانند با یک لمس به هوا پرتاب شوند.
 • آیتم جدید – Portable Cannon: این مورد را می توان در جعبه ها در سراسر نقشه یافت. پس از قرار دادن آن، بازیکنان می توانند از آن برای پرتاب های مختلف یا خودشان در فاصله دور استفاده کنند.

به‌روزرسانی‌های گیم‌پلی World of Wonder (که در ۱۶ فوریه اعلام شد)

 • نقشه ها و آیتم های بیشتری برای تجربه بهتر بازی اضافه شده است.
 • ویژگی های بهبود یافته

مراحل نصب نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل

مانند به‌روزرسانی‌های بتای قبلی در PUBG Mobile، نسخه 2.5 به راحتی نصب می‌شود. در اینجا نگاهی به راهنمای گام به گام در مورد نحوه دانلود نسخه بتا 2.5 می اندازیم:

مرحله 1: به صفحه دانلود/نصب (موجود در وب سایت رسمی) فایل APK بتای PUBG Mobile 2.5 بروید.

مرحله 2: روی دکمه دانلود ضربه بزنید تا آخرین فایل APK را دریافت کنید.

 • نسخه 32 بیتی از طریق این لینک قابل دانلود است: https://web.gpubgm.com/m/download_android.html.
 • در ضمن نسخه 64 بیتی از طریق این لینک قابل دانلود است: https://web.gpubgm.com/m/download_android_1.html.

مرحله 3: پس از دانلود فایل APK، اجازه نصب آن را بدهید. برای این کار بر روی گزینه «Install from Unknown Source» کلیک کنید.

مرحله 4: پس از اتمام نصب، وارد نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل شوید. بسته منبع ترجیحی (preferred resource pack) را دانلود کنید و از محتوای جدید لذت ببرید.

کسانی که نسخه بتا را بازی می کنند، پس از عرضه به روز رسانی 2.5، درک بهتری از ویژگی های جدید خواهند داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت