ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تیراندازی بهتر در کالاف

ترفندهای تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره (مارس 2023)

5 نکته CoD:Mobile Multiplayer برای کمک به شما در تیراندازی بهتر (مارس 2023)

در اینجا، می توانید برخی از بهترین نکات را برای تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره بیاموزید. سعی کنید این نکات را در حالت چند نفره به کار ببرید و تعداد کشته های بیشتری دریافت خواهید کرد. همچنین، با این مهارت های بهبود یافته، اگر با تیم مناسب بازی کنید، ممکن است سریعتر رتبه بندی کنید.

با خرید سی پی کالاف از ارزان جم از پشتیبانی آنلاین در 7 روز هفته و پاسخگویی سریع بهره مند شوید.

Call of Duty Mobile، مانند هر بازی تیراندازی اول شخص دیگری، به هدف بزرگی نیاز دارد. اگر تمرین برای ثابت نگه داشتن crosshair یا انواع مختلف حرکت در حین تیراندازی را شروع نکنید، هرگز یک حرفه ای نخواهید بود. COD Mobile یکی از بهترین تجربیات را برای گیمرهای fps به ارمغان آورده است. با این حال، اگر نتوانید از آن به درستی استفاده کنید، فایده ای ندارد. تنظیمات مختلفی در Call of Duty Mobile وجود دارد. توسعه دهندگان همچنین بر حفظ کیفیت طراحی صدای بازی تمرکز کرده اند.

مقالات مرتبط »   Call of Duty Mobile Season 3 (2023) : بهترین بارگیری برای تفنگ تک تیرانداز HDR

5 بهترین نکته تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره

هنگامی که می خواهید در بازی هایی مانند Call of Duty Mobile حرفه ای شوید، بهبود مهارت های خود هنگام بازی بسیار مهم است. یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها اگر می‌خواهید در بازی چندنفره COD Mobile برنده شوید یا کشته‌های بیشتری داشته باشید، بهتر شدن در تیراندازی است.

در حالی که تنظیمات بازی و چیدمان های HUD برای هر بازیکن متفاوت است، در اینجا چند نکته مهم برای تبدیل شدن به یک تیرانداز بهتر در بازی چند نفره Call of Duty Mobile آورده شده است.

1) سلاح ها را به درستی انتخاب کنید

سلاح ها را هوشمندانه انتخاب کنید. این برای گیم پلی شما و تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره بسیار مهم خواهد بود. انتخاب سلاح با بارگیری مناسب به شما در حالت های مختلف چند نفره COD Mobile کمک می کند. داشتن SMG برای Killhouse، Nuketown و Hijacked برای نقشه های دور نزدیک عالی است. با این حال، شما می توانید به عنوان یک تک تیرانداز برای شلیک های متقابل به سراغ چیزی دوربرد بروید.

۲) بیشتر تمرین کنید

برای تسلط بر Call of Duty Mobile هیچ راهی بهتر از تمرین بیشتر وجود ندارد. این یک حالت تمرین برای مبتدیان ارائه می دهد. یک دوره خنک کننده را در ساعات بازی روزمره خود در حالت تمرین نگه دارید. حداقل تا زمانی که در تیراندازی بهتر شوید. در حین تیراندازی، حرکات مختلف رزمی دشوار را تمرین کنید. این به شما کمک می کند تا هدف خود را بهبود ببخشید و همیشه عکس های شما را در COD Mobile فرود می آورد.

3) بدوید، زیرا نمی توانید پنهان شوید

به یاد داشته باشید، هنگامی که حریفان را می بینید که فلاش قرمز در لباس پوشیده اند و مانند یک نقطه قرمز روی نقشه حرکت می کنند، آنها نیز شما را می بینند. بنابراین، از آنجایی که نمی توانید در بازی چند نفره COD Mobile پنهان شوید، ثابت ماندن نیز دشمن شما خواهد بود. کسانی که strafing انجام می دهند شانس بیشتری برای زنده ماندن خواهند داشت در حالی که برای مخالفان خود مرگ را به ارمغان می آورند. بنابراین، در حین انجام این کار، حرکت و تیراندازی مداوم را تمرین کنید که منجر به تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره می شود.

4) صفحه بارگیری خود را انتخاب کنید

Battle Royale در COD Mobile هنوز برای مبتدیان آسان تر است. با این حال، برای تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره، داشتن صفحه لودآوت عالی بسیار مهم است. شما باید حالت های مختلف را امتحان کنید و سپس تصمیم بگیرید که بهترین انتخاب بر اساس سبک بازی شما کدام است. به این ترتیب با تفنگی که دوست دارید یک بارگیری آماده خواهید داشت و می توانید آن را برای حالت چند نفره انتخاب کنید.

5) از Aggro اجتناب کنید

یکی دیگر از راه‌های عالی برای به دست آوردن تعداد کشته‌های بیشتر و تیراندازی بهتر در کالاف دیوتی موبایل چند نفره، اجتناب از Aggro است. بازیکنانی وجود خواهند داشت که به دیدار با حریفان خود در میانه زمین و حضور همه جانبه مقابل یکدیگر فکر خواهند کرد. با این حال، این یک حماقت COD Mobile است. برای اینکه در حالت‌های مختلف بازی چندنفره کشته‌های بیشتری داشته باشید، باید تمرین کنید تا از تمایل گیمر به آگرو دوری کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت