ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت اسنایپر HDR

بهترین لود اوت اسنایپر HDR در کالاف دیوتی موبایل فصل 3 (2023)

Call of Duty Mobile Season 3 (2023) : بهترین بارگیری برای تفنگ تک تیرانداز HDR

هر به روز رسانی Call of Duty Mobile (COD Mobile) اضافات جدیدی را در قالب سلاح به ارمغان می آورد. توسعه دهندگان فصل جدید بازی و اضافه شدن تفنگ تک تیرانداز HDR را اعلام کردهاند. اسلحه ای از مدرن وارفار (2019) و حالت رایگان بازی Battle Royale آن، Warzone (که به عنوان یک بازی مستقل تبلیغ می شود) را تأیید کرده اند. HDR یک تفنگ تک‌تیرانداز با پیچ و مهره است. که در کمپین تک‌نفره Call of Duty: Modern Warfare با نام تفنگ تک‌تیرانداز هادیر (طرح نقشه دست راست هادیر) معرفی شد. و زمانی که در فاصله‌ای طولانی مورد استفاده قرار می‌گرفت، یک سلاح قدرتمند بود.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

با این وجود، اگر گیمرها به دنبال یک تک تیرانداز با سرعت شلیک بالا هستند، این سلاح گرم ممکن است گزینه ایده آلی نباشد. در عین حال از نظر کنترل و دقت در سطح پایینی قرار دارد.

مقالات مرتبط »   سیزن 3 کالاف 2023 : تیزر رسمی، بتل پس و تاریخ انتشار مشخص شد

بهترین لود اوت اسنایپر HDR در فصل سوم Call of Duty Mobile : Rush

اگر بازیکنان بخواهند در مسافت طولانی آسیب زیادی وارد کنند، HDR یک سلاح درجه یک به نظر می رسد. برعکس، اسلحه کلاس تفنگ تک تیرانداز نیاز به تنظیم پایداری قابل توجهی دارد. اما هنوز یک هفته تا اضافه شدن رسمی آن به کاتالوگ Call of Duty Mobile باقی مانده است. در نتیجه، کاربران باید چند روز صبر کنند تا بتوانند HDR را با Gunsmith تغییر دهند.

جالب اینجاست که اکتیویژن همچنین بهترین لود اوت اسنایپر HDR در کالاف دیوتی موبایل فصل 3 (2023) را از قبل برای آنتفنگ پیشنهاد کرده است که خوانندگان می توانند در زیر بیابند:

  • سر لوله- سرکوبگر سنگین
  • زیر لوله – دوپایه
  • مهمات – 9 ماگ گرد
  • قنداق- قهرمان FTAC
  • پرک – FMJ

اتصال دوپایه به احتمال زیاد خم شدن یا عقب نشینی مستعد را کاهش می دهد، مانند همان اتصالات زیر لوله برای سایر تفنگ های تک تیرانداز. به طور همزمان، FTAC Champion با افزایش پایداری در هدف گیری و کاهش سرعت حرکت ADS کمک خواهد کرد.

FMJ Perk قابلیت‌های نفوذ گلوله تفنگ تک تیرانداز HDR را در فصل 3 Call of Duty Mobile افزایش می‌دهد و 9 Round Mags ظرفیت مهمات اضافی را ارائه می‌کند. با این حال، عیب استفاده از این مگ ها کاهش تحرک و سرعت حرکت ADS است که معمولاً در مبارزات دوربرد ناچیز است.

سازنده همچنین یک پیوست جدید “Heavy Suppressor” را برای Muzzle منتشر کرده است، اما مزایا و معایب آن در حال حاضر تا زمان نگارش این مقاله ناشناخته است. با این حال، تصویر آن دارای برخی شباهت‌ها با RTC Compensator است که پس زدن را قطع می‌کند و در حالی که قابلیت‌های “Refresher ریه” را به‌طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد، به عقب برمی‌گردد.

بنابراین، پیوست‌های بارگیری که در بالا ذکر شد، تفنگ تک‌تیرانداز HDR را با تحرک کمتری که بازیکنان می‌توانند در حالت بتل رویال استفاده کنند، پایدارتر می‌کنند. با این حال، برای سفارشی کردن تفنگ تک تیرانداز HDR در فصل 3 Call of Duty Mobile، بازیکنان باید آن را از طریق Battle Pass به صورت رایگان باز کنند. این در Tier 21 در فصل 3 BP عنوان در دسترس خواهد بود.

برای افراد ناآشنا، Call of Duty Season 3: Rush شامل دو طرح اسلحه از تفنگ تک تیرانداز HDR است:

  1. HDR – خطوط رنگین کمانی (طرح اولیه BP Epic)
  2. و HDR – Persuasion (طرح افسانه ای).

از آنجایی که چند روز تا پایان فصل 2 Call of Duty Mobile باقی مانده است، بازیکنان می توانند روی حداکثر کردن Battle Pass فعلی تمرکز کنند. اگر آنها قفل تفنگ تهاجمی مدوکس را باز کرده باشند، می‌توانند بهترین لود اوت اسنایپر HDR را برای فصل دوم: هوی متال در ارزان جم پیدا کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت