ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش Goblin Barrel Evo Draft

چالش Goblin Barrel Evo Draft در کلش رویال : بهترین نکات و ترفندها

بهترین نکات چالش Goblin Barrel Evo Draft در کلش رویال

در این مقاله نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا از چالش Goblin Barrel Evo Draft در کلش رویال نهایت استفاده را ببرید.

چالش Goblin Barrel Evo Draft در کلش رویال یک رویداد کاملاً جدید است که با فصل جدید Goblin’s Gambit دریافت کردیم. در این چالش پیش نویس، شما مجاز به انتخاب چهار کارت خواهید بود. و چهار کارت باقی مانده را از حریف خود دریافت خواهید کرد. RNG درگیر در چالش Goblin Barrel Evo Draft اغلب بسیار بالاست و طعم زیادی به این حالت بازی اضافه می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

این رویداد به تازگی آغاز شده است. اما ما هنوز شاهد چالش 12 بردی نیستیم که در آن شما باید در صدر بازی خود باشید تا همه جوایز را دریافت کنید.

مقالات مرتبط »      گابلین برل اولوشن در کلش رویال : توانایی، آمار و موارد دیگر

چگونه برای چالش Goblin Barrel Evo Draft در کل

قبل از هر چیز، سعی کنید کارت‌هایی را انتخاب کنید که به شما کمک می‌کنند تا حریفان خود را با اسپم‌های زیادی غلبه کنید. کارت‌هایی مانند Goblin Gang، Firecracker، Princess، Goblins، Skeleton Army و دیگر نیروهایی که می‌توانند طلسم‌های کوچک دشمن شما را طعمه کنند، برای این چالش بهینه هستند.

علاوه بر این، از تاور تروپ کانونیر برای این چالش استفاده نکنید. زیرا در بین سه Tower Troop در مورد عرشه طعمه بدترین است. The Dagger Duchess (دوشس خنجر) بهترین سرباز برج برای چالش Goblin Barrel Evo Draft است.
خنجرهای سریع از این Tower Troop به شما کمک می کنند تا هر گروهی را که به سمت شما در میدان حرکت می کند پاک کنید.

بهترین کارت‌ها برای انتخاب در چالش Goblin Barrel Evo Draft در کلش رویال

همانطور که گفته شد، کارت هایی را انتخاب کنید که پتانسیل ارسال اسپم و غلبه بر دشمن شما را دارند. داشتن یک تانک مینی مانند نایت یا گولم یخی نیز برای ساخت هل توصیه می شود.

ساختمان هایی مانند برج بمب و تسلا به خوبی با عرشه طعمه همکاری می کنند و به پاک کردن اسپم ها کمک می کنند. اگر می‌خواهید اسپم های بیشتری را در این عرصه اضافه کنید، می‌توانید اسپاون‌هایی مانند Goblin Hut و Tombstone را انتخاب کنید.

وقتی صحبت از طلسم می شود، دو طلسم توصیه می شود. Poison and Log برای این چالش بسیار مفید خواهد بود.

این همه چیزهایی را که باید در مورد چالش Goblin Barrel Evo Draft در کلش رویال بدانید را پوشش می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت