ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گابلین برل اولوشن

گابلین برل اولوشن در کلش رویال : توانایی، آمار و موارد دیگر

Goblin Barrel Evolution کلش وریال : توانایی، آمار و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به گابلین برل اولوشن در کلش رویال از جمله توانایی، آمار و موارد دیگر را برجسته می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

گابلین برل اولوشن در کلش رویال در فصل 60 معرفی خواهد شد. و هجدهمین نسخه تکاملی کارت را در بازی به نمایش می گذارد. این کارت برل سنتی Goblin را به نسخه ای بهینه تر از خود تبدیل می کند. طبق رویال API، این کارت در تاریخ 3 ژوئن 2024 و در آغاز فصل جدید عرضه خواهد شد. همانند بازی Wizard Evolution در کلش رویال، این کارت همچنین در چندین رویداد در ماه آینده نمایش داده خواهد شد.

مقالات مرتبط »      بهترین استراتژی های حمله مگا نایت در کلش رویال

اضافه شدن قابلیت گابلین برل اولوشن در کلش رویال

قابلیت Evolution این کارت به بازیکنان این امکان را می دهد که گابلین های فریبنده را در کنار گابلین های اصلی در برل های مختلف راه اندازی کنند و در موقعیت های آینه ای به برج های حریف حمله کنند. این بدان معناست که اگر بازیکنان برج سمت چپ را با برل اصلی Goblin هدف قرار دهند، طعمه برج سمت راست دشمن را هدف قرار خواهد داد.

در حالی که هر دو برل در هوا هستند، حریفان نمی توانند بین آنها تمایز قائل شوند و به گابلین های اصلی برتری دفاعی می دهند. گابلین های فریبنده نسخه اسباب بازی گابلین های معمولی خواهند بود که خنجرها را در دست دارند.

آمار گابلین برل اولوشن در کلش رویال

آمار برل اصلی Goblin با کارت سنتی Goblin Barrel مطابقت دارد. محدوده 1.5 کاشی و سه گابلین، هر کدام با 202 اسب بخار، 0.91 ضربه در ثانیه و 109 DPS (آسیب در ثانیه) خواهد بود.

در مقابل، برل دوم دارای سه گوبلین فریبنده با برد 1.5 کاشی خواهد بود. این گابلین‌های فریبنده با همان سرعت به برج حریف حمله می‌کنند و خسارت مشابهی را با 0.91 ضربه در ثانیه و 109 DPS وارد می‌کنند. با این حال، سلامت آن‌ها آن‌ها را از گابلین‌های اصلی متمایز می‌کند. زیرا تقریباً 40 درصد از سلامتی گابلین‌های معمولی، یعنی 81 اسب بخار را خواهند داشت.

چرخه تکامل و نحوه باز کردن قفل

کارت گابلین برل اولوشن در کلش رویال دارای چرخه 2 کارتی خواهد بود. بنابراین از هر سه استقرار، یکی نسخه تکامل یافته در طول مسابقه خواهد بود.

بازیکنان می‌توانند با جمع‌آوری شش وایلد شارد برایگابلین برل که با خرید Diamond Pass Royale به دست می‌آیند، این کارت را باز کنند. این شاردها همچنین در Level Up Chests، سیزن شاپ ها و سایر منابع موجود است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت