ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین مکان فرود کالاف

بهترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل در فوریه تا مارس 2023

Call of Duty Mobile: ایمن ترین نقاط فرود برای رتبه بندی سریع در فوریه تا مارس 2023

Call of Duty Mobile هیچ تفاوتی با هر عنوان بتل رویال دیگری ندارد. جایی که بازیکنان وظیفه دارند بهترین اسلحه‌های ممکن را پیدا کنند. موقعیت خوبی را در داخل هر دایره مربوطه حفظ کنند. و زنده بمانند.

افزایش ارزش اکانت بازی یکی از مزیت های خرید cp کالاف دیوتی موبایل است.

این بازی دارای یک نقشه عظیم به نام Isolated برای نزاع بازیکنان است. این نقشه انواع مناطق جغرافیایی، از جنگل‌ها، تپه‌ها و مناطق پوشیده از برف گرفته تا شهرهای مجزا و مناطق محصور مانند نیروگاه‌های هسته‌ای را نشان می‌دهد.

مکان‌های بسیار زیادی که ارائه می‌شود. پس برای تازه‌واردان می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد که بدانند از کجا می‌توانند مقدار مناسبی از غارت به دست آورند. و در عین حال به اعماق بازی پایانی یک مسابقه نبرد رویال در Call of Duty Mobile پیشروی کنند.

بنابراین، در اینجا یک لیست دستچین شده از برخی از امن ترین نقاط غارت و بهترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل در نقشه Isolated آورده شده است. که در آن غارت با کیفیت مناسبی نیز دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده دیدگاه نویسنده است.

مقالات مرتبط »  چگونه در کالاف دیوتی موبایل Hip-fire کنیم – بهترین بارگیری، نکات و ترفندها

5 بهترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل در فوریه تا مارس 2023

1) Sakura

ساکورا به عنوان امن ترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل یک شهر کوچک عجیب است. که توسط درختان شکوفه گیلاس احاطه شده است. شهر اغلب توسط بازیکنان نادیده گرفته می شود. این شهر برای یک تیم چهار نفره غنیمت فراوان ارائه می کند. همچنین یک دریاچه کوچک در کنار شهر با یک جزیره کوچک وجود دارد. در جزیره، تضمین می‌شود که در بیشتر مواقع تعدادی تیرانداز از خفا و راکت‌اندازهای سنگین استفاده کنید.

به طور کلی، ساکورا به اندازه کافی شهر بزرگ است که به شما اجازه می دهد در آرامش غارت کنید. اگر کل شهر را به اندازه کافی خوب اسکن کنید، مطمئناً تجهیزات با کیفیت خوبی خواهید داشت.

2) Estate

توسط تپه ها و سایه بان های جنگلی انبوه محصور شده است. پس مطمئن باشید که فرود در Estate به شما این امکان را می دهد که سلاح ها را به صورت یک تکه غارت کنید. دیگر بازیکنان Call of Duty Mobile به ندرت از این مکان دیدن می کنند. اگر با حوصله کل مکان را جستجو کنید تضمین می شود که با مقداری غارت با کیفیت بالا از منطقه خارج شوید.

Estate از یک مکان تا حدی مرکزی بر روی نقشه برخوردار است. بنابراین می تواند بهترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل و استراتژیک باشد. چشم انداز اطراف دارای تپه ها و جنگل های بلند است که آن را به مکانی ایده آل برای کمپینگ ها تبدیل می کند.

3) Standoff

بن بست یک شهرک با ظاهر کانکس است که از موقعیت استراتژیک در کنار رودخانه ای برخوردار است که نقشه را به دو نیمه تقسیم می کند. این شهر ممکن است همیشه غارت با کیفیت بالا ارائه نکند. اما به عنوان بهترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل به شما کمک می کند.

وسایل نقلیه زیادی در این نزدیکی تولید می‌شوند. موقعیت مرکزی شهر در نقشه Call of Duty Mobile یک شروع ایده‌آل است اگر دایره مربوطه شما را مجبور کند به مکان دیگری بروید.

4) Overgrown

Overgrown، بهترین مکان فرود کالاف بعدی، شهری است که در منطقه پوشیده از برف نقشه قرار دارد. و اغلب توسط بازیکنان نادیده گرفته می شود. این شهر به اندازه کافی بزرگ است که دو یا سه تیم را با غارت پشتیبانی کند. بنابراین، انتظار نداشته باشید که کاملاً تنها باشید.

از نظر لوت، Overgrown در بیشتر مواقع غارت با کیفیت مناسب تولید می کند. وسایل نقلیه نیز به وفور در نزدیکی Overgrown یافت می شوند که حرکت سریع به خارج از منطقه را تسهیل می کنند.

5) Black Market

در بازار سیاه، شما تضمین می کنید که غارت با کیفیت بالا را در پشت بام ساختمان های مختلف آن به دست آورید. این یک نقشه با فاصله کم با چندین ساختمان دو طبقه، مسیرهای کوچک و کوچه‌ها است.

بنابراین، حتی اگر شرکت داشته باشید، می توانید در مورد نقشه مذاکره کنید و زنده بمانید. جاده‌های زیادی در اطراف شهرک بازار سیاه عبور می‌کنند، بنابراین جابه‌جایی به مکان دیگری دردسرساز نخواهد بود.

 

همیشه برای دوئل های اولیه بازی آماده باشید، مهم نیست کدام نقطه فرود را انتخاب می کنید. امیدواریم این 5 بهترین مکان فرود کالاف دیوتی موبایل در فوریه تا مارس 2023 در سفر شما برای کسب رتبه در Call of Duty Mobile مفید واقع شوند. فصل دوم COD Mobile نیز در شرف انتشار است. بنابراین زمان آن رسیده است که رتبه ها را کمی افزایش دهیم

شما را در میدان جنگ می بینم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت