ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باس‌ های رویداد The Haunting

همه باس‌ های رویداد The Haunting و نحوه شکست دادن آنها در وارزون 2

همه boss های The Haunting و نحوه شکست دادن آنها در Warzone 2

این مقاله روش‌هایی را که می‌توان برای شکست دادن موجودات مختلف و باس‌ های رویداد The Haunting در وارزون 2 استفاده کرد، برجسته می‌کند.

CoD: Warzone 2 با راه اندازی رویداد The Haunting در 17 اکتبر 2023 یکی از ترسناک ترین تغییرات را دریافت کرد. زیرا ماوراء الطبیعه های جدید و هیولاهای رئیس غیرزمینی را معرفی می کند. این موجودات در تمام نقشه ها ظاهر می شوند و می توانند برای گرفتن غارت و جوایز اضافی برای رویداد جشن هالووین کشته شوند. بدون شک باس هیولاها چالش برانگیز خواهند بود و حتی ممکن است باعث شوند اپراتورها جراحات مرگباری دریافت کنند.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل از ا رزان جم می توانید آیتم های قدرتمندتری را خریداری و در بازی بهتر عمل کنید.

بازیکنان می‌توانند روح هالووین را در میدان نبرد تجربه کنند. زیرا نقشه‌ها دارای پرش‌های متعدد و هیولاهای مرده در مکان‌های غیرمنتظره خواهند بود. قرار است این به‌روزرسانی بر روی Modern Warfare 2 و Warzone 2 تأثیر بگذارد تا روند جشن گرفتن مناسبت‌های دنیای واقعی در بازی‌های Call of Duty ادامه یابد.

مقالات مرتبط »    رویداد Day Zero وارزون موبایل : نحوه بازی، جوایز و موارد دیگر

چگونه باس‌ های رویداد The Haunting در وارزون 2 را شکست دهیم؟

در اینجا فهرستی از همه باس‌ های رویداد The Haunting که در Warzone 2 به عنوان بخشی از رویداد ظاهر می شوند، آمده است.

 • The Butcher:
  ظاهراً می توان قصاب را با فعال کردن Altars of Lilith احضار کرد. سپس باید با خالی کردن چندین خشاب از سلاح خود آن را شکست دهید.
 • Swamp Creature:
  با پیدا کردن تیارا می توانید موجود مرداب را احضار کنید. سپس می توانید در مبارزه با آن شرکت کنید تا هیولا را از بین ببرید.
 • The Pharaoh:
  برای احضار فرعون باید سارکوفاگ را ایمن کنید. آن را با گلوله ها و تجهیزات کشنده خود رگبار کنید تا هیولا را نابود کنید.
 • UFO:
  برای شکست دادن بشقاب پرنده باید تمام ناهنجاری های روی نقشه را از بین ببرید و آرتیفکت ایمن شده را به پورتال تحویل دهید.
 • Ghost Train:
  می توانید به قطار حمله کنید و سپس قلب موجود را در یک گاوصندوق امن برای شکست دادن قطار ارواح ایمن کنید.
 • Evil Spirits:
  چهار روح مختلف را می توان در المزره مشاهده کرد – یک درو، یک شبح، یک غول و یک جادوگر. این ماوراء الطبیعه همچنین ممکن است در معرض آسیب تیراندازی قرار گیرند و در نهایت برای رها کردن مقداری غارت یا باز کردن جوایز بمیرند.

توجه به این نکته مهم است که ممکن است این لیست نهایی تمام هیولاهای موجود برای شکار در Warzone 2 نباشد. توسعه دهنده به طور بالقوه می تواند موجودیت ها و باس های وحشتناک بیشتری را به حالت های بازی رویداد The Haunting اضافه کند. و حتی هرج و مرج و رقابت بیشتری را در نقشه ایجاد کند. .

همه جوایز برای شکست دادن باس‌ های رویداد The Haunting در Warzone 2

به نظر می رسد که می توانید با شرکت در از بین بردن باس هیولاها در نقشه های بتل رویال، چند جایزه به دست آورید. با این حال، ظاهراً مهم‌ترین پاداش زمانی دریافت می‌شود که بازیکن تمام چیزهای ماوراء الطبیعه و هیولاهای روی نقشه را حذف کند تا طرحی به نام BAS-P Sub Machine Gun (SMG) به نام Bloody Mess را باز کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت