ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین DNS برای کلش

5 بهترین DNS برای کلش اف کلنز

سرور DNS کلش اف کلنز 2023

به خواندن این مقاله ادامه دهید تا بدانید کدام سرورها را به عنوان بهترین DNS برای کلش اف کلنز انتخاب کرده ایم.

عاشق کلش اف کلنز (CoC) هستید؟ شما تنها نیستید – این بازی محبوب موبایل روزانه حدود 100 میلیون گیمر را به حساب می آورد!

انجام بازی‌های آنلاین و سطح بالا در دستگاه شما نیاز به اتصال اینترنتی مطمئن و سریع‌تر دارد. تا تجربه بازی شما در سطح عالی باشد که می‌تواند تحت تأثیر سرور سیستم نام دامنه (DNS) باشد. یک سرور DNS ممکن است به دستگاه شما کمک کند تا آدرس های وب سایت را به آدرس های IP ترجمه کند. با این حال، اگر به دنبال بهترین DNS برای کلش اف کلنز در دستگاه خود هستید، از سایت عالی بازدید کرده اید.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

این راهنما بهترین سرور DNS برای کلش اف کلنز را ارائه می دهد. که می توانید به راحتی در دستگاه خود به آن دسترسی داشته باشید. و با کاهش تعداد تأخیرها و مشکلات اتصال به اینترنت، تجربه بازی آنلاین خود را در سطح عالی ایجاد کنید. همچنین با افزایش سرعت دانلود و محافظت در برابر حملات بدافزار، تجربه بازی شما را افزایش می دهد.

مقالات مرتبط »    بهترین تجهیزات قهرمان برای گرند واردن در کلش اف کلنز

آیا DNS بر کلش آف کلنز تأثیر می گذارد؟

هر زمان که از یک پلتفرم در مرورگر خود بازدید می کنید، نمایش های آنلاین را تماشا می کنید یا به سرورهای Clash of Clans (COC) متصل می شوید، رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما به طور خودکار عنوان دامنه مانند www.ClashofClans.com را به یک آدرس IP در پس زمینه تغییر می دهد. درست مانند 192.168.1.1 .

این فرآیند ممکن است به عنوان جستجوی DNS شناخته شود. با این حال، برای دستگاهی که در حال بازی Clash of Clans و سایر دستگاه های شبکه هستید، بسیار مهم است که با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و راه آسانی را در اختیار کاربران قرار دهند. افراد می توانند به راحتی نام را به خاطر بسپارند تا به جای شناسه های عددی از آن استفاده کنند.

همچنین، هنگامی که آدرس IP شما در دستگاه شما حل شد، به طور خودکار یک کپی ذخیره شده در حافظه پنهان را ذخیره می کند. و از آن در ارتباطات آینده بدون اجرای سایر جستجوهای DNS استفاده می کند. با این حال، اگر فرآیند جستجوی اولیه DNS شما به پایان برسد، بازی Clash of Clans شما ممکن است تحت تأثیر هیچ جستجوی DNS قرار نگیرد.

بهترین DNS برای کلش اف کلنز

سرورهای DNS توسط شبکه‌های اصلی مانند Google و Cloudflare ارائه می‌شوند. که بهترین نتایج را برای اهداف و استفاده‌های متعدد به ما می‌دهند و بازی Clash of Clans آسان است. شبکه های اولیه عوامل مختلفی مانند زیرساخت اینترنت با چندین سرور در سراسر جهان را کنترل می کنند.

به علاوه، به گیمرها اجازه می دهد تا عملکرد، قابلیت اطمینان، حریم خصوصی و امنیت خود را بهینه کنند. اما خبر خوب این است که تعدادی سرور وجود دارد. که می توانید به راحتی در دستگاه خود برای چندین بازی از آنها استفاده کنید. در اینجا 5 بهترین DNS برای کلش اف کلنز وجود دارد که می توانید برای بازی از آنها استفاده کنید.

1. Google Public DNS

Google Public DNS در صدر بهترین DNS برای کلش اف کلنز است که DNS قابل اعتمادی را برای بازی و استفاده های دیگر ارائه می دهد. با این حال، به عنوان بزرگترین سرویس DNS شناخته می شود و استفاده از آن آسان است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که این سرویس‌ها به خوبی نگهداری شوند و یک ارتباط قوی برای محافظت از داده‌ها در برابر منابع مخرب داشته باشند.

Google DNS به طور خودکار پروتکل خود را برای بهبود پایداری و قابلیت های امنیتی کلی به روز می کند. راه اندازی سریع و آسان است و کاربران می توانند به راحتی در دستگاه های خود نیز به آن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل است که چندین کاربر آن را به یکی از قابل اعتمادترین انتخاب ها برای کسانی که به دنبال یک سرویس DNS قابل اعتماد برای دسترسی به کلش آف کلنز هستند تبدیل می کنند.

  • سرور DNS اصلی: 8.8.8.8
  • سرور DNS ثانویه: 8.8.4.4

2. Cloudflare DNS

Cloudflare همچنین چندین ویژگی مانند حفاظت از حریم خصوصی و امنیتی، مسدود کردن آدرس‌های IP مخرب، سفارشی‌سازی، بهینه‌سازی و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. بنابراین، Cloudflare یک سرور آسان برای هر کسی است که از آن در دستگاه های خود استفاده می کند تا دسترسی به سرویس DNS ایمن و قابل اعتماد در Clash of Clans (COC) را آسان کند.

  • سرور DNS اولیه: 1.1.1.1
  • سرور DNS ثانویه: 1.1.0.0

3. OpenDNS

OpenDNS به عنوان سومین بهترین DNS برای کلش اف کلنز یک سرور محبوب و سریع است. که توسط چندین گیمر در سراسر جهان استفاده می شود. اکثر کاربران از این سرورهای DNS برای دسترسی به Clash of Clans (COC) با شبکه های مناسب و قابلیت های پایداری کلی استفاده می کنند. این سرور مخصوصاً برای بازی بهینه شده است و بازی بدون تاخیر و حداقل وقفه وجود دارد، چه در حال انجام بازی در ایالات متحده یا سایر مناطق باشید.

OpenDNS همچنین ویژگی های امنیتی و حفاظتی مختلفی را ارائه می دهد تا کاربران بتوانند در حین بازی آنلاین و بازی های سطح بالا مانند Clash of Clans و GTA 5 به سرعت به ویژگی های دستگاه خود دسترسی پیدا کنند. بنابراین، سرورهای OpenDNS بهترین انتخاب برای گیمرهایی هستند که به دنبال یک سرور DNS امن برای کلش اف کلنز هستند.

  • سرور DNS اصلی: 208.67.222.222
  • سرور DNS ثانویه: 208.67.220.220

4. Quad9 DNS

سرویس Quad9 DNS یکی دیگر از خدمات عمومی رایگان است که اتصال اینترنت سریع و ایمن را بر روی دستگاه ها فراهم می کند. این اجازه می دهد تا کاربران به پروتکل های امنیتی اضافی دسترسی داشته باشند و برای محافظت در برابر تهدیدات آنلاین استفاده می شود و به ایمن و ایمن نگه داشتن فعالیت های آنلاین شما کمک می کند. با این حال، اگر به دنبال سرورهای DNS هستید که خدمات عمومی رایگان و اتصال سریع‌تری ارائه می‌دهند، باید به سرور Quad9 DNS بروید.

این باعث می شود که سرور Quad9 DNS یک انتخاب عالی برای کاربرانی باشد که به دنبال اتصال سریعتر و تجربه ای مطمئن و مطمئن در حین بازی Clash of Clans در دستگاه های خود هستند.

  • سرور DNS اصلی: 9.9.9.9
  • سرور DNS ثانویه: 149.112.112.112

5. سرور DNS خصوصی NordVPN

سرور DNS خصوصی NordVPN به کاربران اجازه می دهد تا به ویژگی های DNS امنیت و حریم خصوصی در برنامه NordVPN دسترسی داشته باشند. این مانع از دسترسی برنامه شخص ثالث و سایر اشخاص به ترافیک کاربر می شود، که تعریف می کند که تمام درخواست های DNS فقط از طریق سرورهای امن NordVPN انجام می شود.

از طرف دیگر، سرورهای DNS خصوصی NordVPN یک اتصال قوی را در دستگاه‌ها تضمین می‌کنند و کاربران می‌توانند هنگام بازی Clash of Clans به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. بنابراین، NordVPN یکی از بهترین راه حل ها را ارائه می دهد و آن را به گزینه ای ایده آل برای کاربرانی که به دنبال سرورهای DNS Clash of Clans هستند تبدیل می کند.

  • سرور DNS اولیه: 103.86.96.100
  • سرور DNS ثانویه: 103.86.99.100

نتیجه گیری

انتخاب بهترین DNS برای کلش اف کلنز ممکن است تأثیر قابل توجهی بر بازی در دستگاه شما داشته باشد. ما چندین سرور مانند Google DNS، Cloudflare، OpenDNS و NordVPN را ذکر کرده‌ایم. که ثبات و امنیت کلی را بهبود می‌بخشد و در برابر بدافزار محافظت می‌کند. این سرورهای DNS به راحتی در دستگاه شما تنظیم می شوند. برخی از آنها برنامه های پولی رایگان یا مقرون به صرفه هستند. بنابراین، می‌توانید هر یک از این سرورها را امتحان کنید تا بهترین DNS برای کلش اف کلنز خود را بیابید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت