ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین تجهیزات گرند واردن

بهترین تجهیزات گرند واردن در کلش اف کلنز

Clash of Clans : بهترین تجهیزات قهرمان برای Grand Warden

در این مقاله بهترین تجهیزات گرند واردن در کلش اف کلنز معرفی شده است.

کلش آف کلنز در آپدیت اخیر TH16 خود، محتوای جدید زیادی را گنجانده است. مانند تاون هال 16، روت رایدر، حیوان خانگی اسپیریت فاکس، مکانیزم ادغام دفاعی و تجهیزات قهرمان. آخرین ویژگی به گفته بسیاری از بازیکنان کلش آف کلنز به عنوان یکی از بهترین های اضافه شده در آپدیت مذکور در نظر گرفته می شود.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

Hero Equipment پویایی جدیدی برای توانایی‌های ویژه قهرمانان کلش اف کلنز ایجاد کرده است و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با توجه به استراتژی‌های حمله خود، توانایی‌هایی را برای قهرمان خود انتخاب کنند. با این حال، بسیاری از بازیکنان این موضوع را گیج‌کننده می‌دانند، زیرا انتخاب بهترین تجهیزات قهرمان آسان نیست و به روزها آزمایش نیاز دارد.

توجه داشته باشید:
هیچ یک از تجهیزات را نمی توان بهتر از بقیه در نظر گرفت. زیرا هر کدام کاربرد منحصر به فرد خود را دارند که مناسب یک استراتژی حمله خاص است.

مقالات مرتبط »    5 بهترین ترکیب حمله تاون هال 8 در کلش اف کلنز (2024)

بهترین تجهیزات گرند واردن در کلش اف کلنز

در به‌روزرسانی TH16، توسعه‌دهنده Supercell همچنین یک ساختمان جدید Blacksmith را معرفی کرد که برای ارتقاء تجهیزات Hero در ازای Ores، یک ارز جدید درون بازی برای ارتقاء تجهیزات استفاده می‌شود.

در اینجا تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز و استراتژی های حمله مناسب آنها برای گرند واردن آمده است:

1) Eternal Tome

Eternal Tome یک توانایی فعال است که Grand Warden و همه متحدان نزدیک را در برابر حملات دریافتی مصون می کند. قبلاً مهارت پیش‌فرض Hero بود و یکی از بهترین تجهیزات گرند واردن محسوب می‌شود.

تجهیزات Eternal Tome با تمام تجهیزات Grand Warden مطابقت دارد و می توان از آنها در هر استراتژی حمله استفاده کرد.

2) Healing Tome

تجهیزات Healing Tome که در آپدیت TH16 معرفی شد، توانایی فعالی را در اختیار Grand Warden قرار می دهد. و به او اجازه می دهد تا واحدهای مجاور را شفا دهد.

این بهترین تجهیزات قهرمان Grand Warden برای استراتژی های حمله است که شامل مقدار قابل توجهی از حملات اسپلش است. با این حال، اگر یک مهاجم هوایی هستید، از آن استفاده نکنید، زیرا قدرت شفابخش آن قبل از دفاع هوایی قدرتمند بیهوده است.

3) Life Gem

تجهیزات گوهر زندگی یک توانایی غیرفعال ایجاد می کند که نقاط ضربه اضافی (HP) را به سربازان دوست در هاله Warden ارائه می دهد. اگر حملات هوایی را ترجیح می دهید، موثرترین تجهیزات قهرمان Grand Warden است. این شامل نیروهایی مانند Electro Dragon و Lava Hounds در ترکیب ارتش شما است.

اگر این با استراتژی شما سازگار نیست، از تجهیز تجهیزات به Warden خودداری کنید، زیرا به طور موثر به نیروهای زمینی کمک نمی کند.

4) Rage Gem

Rage Gem یکی دیگر از بهترین تجهیزات گرند واردن در کلش اف کلنز است. که توانایی منفعل را برای خشمگین کردن همه سربازان در هاله Hero ایجاد می کند. این به طور گسترده‌ای یکی از بهترین تجهیزات گرند واردن در نظر گرفته می‌شود. زیرا با تمام تجهیزات قهرمان مطابقت دارد و نتایج ثمربخشی را ایجاد می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت