ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جوایز رایگان رویداد Super Wall

جوایز رایگان رویداد Super Wall Breakers Spotlight در کلش اف کلنز

چگونه 150 Super Medals و 150 Ice Cubes را در رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش آف کلنز به صورت رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله شامل پیوند است و چند مرحله عیب‌یابی را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند جوایز رایگان رویداد Super Wall Breakers Spotlight در کلش اف کلنز را دریافت کنید.

رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز، از Ice Cubes برای پیشرفت در Event Tracker و باز کردن جوایز مختلف استفاده می‌شود. در مقابل، Super Medal ارز رویداد ویژه ای است که در فروشگاه Trader برای خرید اقلام درون بازی، مانند سنگ معدن، معجون، و تجهیزات rivlhk جدید Rocket Spear برای قهرمان سلطنتی استفاده می شود.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

برای تقویت بازیکنان، سوپرسل یک لینک جوایز رایگان رویداد Super Wall Breakers Spotlight در کلش اف کلنز vh منتشر کرده است. که 150 مدال سوپر و 150 مکعب یخ ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »      تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز : توانایی، آمار و موارد دیگر

مراحل دریافت جوایز رایگان رویداد Super Wall Breakers Spotlight در کلش اف کلنز شامل 150 مدال سوپر و 150 مکعب یخ

در اینجا مراحل لازم برای دریافت 150 مدال سوپر و 150 مکعب یخ آمده است:

مرحله 1: صفحه بازخرید کوپن را با کلیک بر روی این لینک باز کنید.

مرحله 2: روی دکمه ادعای پاداش کلیک کنید. برنامه Clash of Clans به طور خودکار در دستگاه شما باز می شود.

مرحله 3: برای تکمیل فرآیند، بر روی دکمه ادعا در فرمان کلیک کنید.

پس از دریافت جوایز رایگان رویداد Super Wall Breakers Spotlight در کلش اف کلنز، بازیکنان ست شروع به کار خواهند کرد و به آنها کمک می کند تا پاداش خود را به حداکثر برسانند.

چند مرحله عیب یابی

اگر بازیکنی با وجود انجام مراحل بالا در دریافت پاداش با مشکل مواجه شد، باید برخی از مراحل عیب‌یابی اضافی را امتحان کند که ممکن است مشکل را حل کند. این مراحل در زیر آورده شده است:

  • مرورگر کروم را نصب یا به روز کنید:
    برخی از مرورگرها دارای سیاست های سختگیرانه فایروال هستند که از عملکرد صحیح پیوندها جلوگیری می کند. استفاده از رایج ترین مرورگرهای مورد استفاده مانند Google Chrome به بازیکنان اجازه می دهد تا به راحتی به پاداش دسترسی داشته باشند. مهم است که توجه داشته باشید که آخرین نسخه کروم باید برای تکمیل هدف در رویداد Clash of Clans Super Wall Breakers Spotlight استفاده شود.
  • از اتصال اینترنت پرسرعت استفاده کنید:
    اینترنت اغلب نقش مهمی در شکل دادن به تجربه کاربران در هنگام استفاده از شبکه جهانی ایفا می کند. گاهی اوقات، کندی اتصال به اینترنت مانع از عملکرد صحیح لینک می شود و باعث ناامیدی بازیکنان می شود. بنابراین، اینترنت پرسرعت همیشه گزینه بهتری برای به دست آوردن این جوایز است.
  • از موبایل دیگری استفاده کنید:
    اگر مراحل بالا به شما کمک نکرد تا پاداش را دریافت کنید، باید از تلفن همراه دیگری برای دور زدن مشکل مربوط به دستگاه استفاده کنید. از دستگاه دوست یا خویشاوند خود برای دریافت جوایز رایگان رویداد Super Wall Breakers Spotlight در کلش اف کلنز شامل 150 مدال سوپر و 150 مکعب یخ استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت