ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تجهیزات قهرمان نیزه موشک

تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز : توانایی، آمار و موارد دیگر

Rocket Spear Hero Equipment کلش اف کلنز : توانایی، آمار و …

این مقاله به بررسی تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز، از جمله آمار، توانایی و موارد دیگر می‌پردازد.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

کلش آف کلنز راکت اسپیر جدیدترین تجهیزات قهرمانی است که برای قهرمان سلطنتی طراحی شده است. به عنوان یک توانایی فعال، بازیکنان باید آن را به صورت دستی در طول نبردها فعال کنند. این سومین تجهیزات نادر قهرمان حماسی در بازی است. و اولین بار در چالش Clash of Clans Fear the Rocket Spear در 8 ژوئن 2024 معرفی شد. فقط برای یک بار استفاده در دسترس است.

برای استفاده منظم از تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز، بازیکنان باید آن را از فروشگاه تریدر در طول رویداد Super Wall Breakers Spotlight، که در 11 ژوئن 2024، ساعت 8 صبح UTC شروع شد، خریداری کنند.

مقالات مرتبط »      رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز

تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز

توانایی

تجهیزات قهرمان نیزه موشک به قهرمان سلطنتی اجازه می دهد تا با استفاده از نیزه خود به دفاع حریف از راه دور حمله کند و در این فرآیند آسیب بیشتری وارد کند. حتی در ارتقاء سطح 1، کلش آف کلنز راکت اسپیر دارای محدوده قابل توجهی از 10 کاشی است که به طور قابل توجهی از بیشتر دفاع های موجود در بازی فراتر می رود.

هنگامی که قهرمان سلطنتی با حیوان خانگی مناسب همراه شود، می‌تواند دفاع‌های دوربردی مانند X-Bow و Monolith را که محدوده بیش از 10 کاشی دارند، از بین ببرد.

آمار

براساس آمارهای ارائه شده، بدیهی است که حداکثر برد و آسیب منطقه تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز در تمام سطوح ارتقاء ثابت باقی می ماند. در مقابل، عوامل دیگری مانند تعداد نیزه ها و آسیب های اضافی با هر مرحله بعدی افزایش می یابد.

ذکر این نکته ضروری است که این تجهیزات قهرمان، DPS و HP سلطنتی قهرمان را نیز به ترتیب تا 168 و 700 در بالاترین سطح افزایش می دهد. برای به حداکثر رساندن این تجهیزات، بازیکنان باید 56060 سنگ معدنی شاینی، 3720 سنگ معدنی درخشان و 480 سنگ معدنی ستاره ای را از موجودی خود خرج کنند.

چگونه قفل تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز را باز کنیم؟

آخرین تجهیزات Hero برای قهرمان سلطنتی را می توان در رویداد آینده Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز از تریدر شاپ باز کرد. بازیکنان باید به دهکده های حریف حمله کنند تا مکعب های یخی به دست آورند که به پیشرفت آنها در Event Tracker کمک می کند.

با پیشروی، مدال های سوپر، ارز اصلی این رویداد را به دست خواهند آورد. Rocket Spear در فروشگاه تریدر شاپ 3100 سوپر مدال قیمت دارد و باید قبل از بسته شدن فروشگاه در 23 ژوئن 2024 (یکشنبه، ۳ تیر) خریداری شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت