ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Super Wall Breakers Spotlight

رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز

ایونت Clash of Clans Super Wall Breakers Spotlight : بررسی اجمالی، تجهیزات قهرمان نیزه موشک و …

این مقاله جزئیات رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز را برجسته می کند.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

رویداد Clash of Clans Super Wall Breakers Spotlight در 11 ژوئن 2024 آغاز شد. و بازیکنان را ملزم می کند تا مکعب های یخ را از طریق حمله به دهکده های دیگر جمع آوری کنند. Super Wall Breakers نیروهای اصلی این رویداد هستند و بلافاصله از Event Tracker باز می شوند. علاقه مندان با تاون هال سطح 8 و بالاتر می توانند در این رویداد شرکت کنند. با جمع آوری مکعب های یخ و پیشروی از طریق ردیاب رویداد، آنها می توانند سنگ معدن، مدال های فوق العاده، تزئینات منحصر به فرد رویداد و سایر جوایز را باز کنند.

مقالات مرتبط »      چالش از نیزه موشک بترسید در کلش اف کلنز : ترکیب ارتش برای گرفتن 3 ستاره

رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز

نمای کلی

در اینجا تاریخ شروع و پایان و زمان رویداد Clash of Clans Super Wall Breakers Spotlight آمده است:

  • تاریخ و زمان شروع: سه‌شنبه، 11 ژوئن 2024، ساعت 8:00 صبح UTC
  • تاریخ و زمان پایان: جمعه، 21 ژوئن 2024، ساعت 8:00 صبح UTC (جمعه، ۱ تیر)

حتی پس از پایان رویداد در 21 ژوئن، بازیکنان به مدت دو روز دیگر، تا ساعت 8:00 صبح UTC، به برگه Trader’s Event و Medal Event Building (حمام یخی) ادامه خواهند داد. این به آن‌ها امکان می‌دهد مدال‌های سوپر خود را با آیتم‌های درون بازی مبادله کنند.

تجهیزات قهرمان Rocket Spear در کلش اف کلنز

برجسته ترین رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز، تجهیزات جدید Rocket Spear Hero برای Royal Champion است. این یک توانایی فعال است که آسیب و برد پرتاب نیزه شخصیت را افزایش می دهد. در صورت فعال شدن، نیزه های بعدی را می توان از دورتر پرتاب کرد و آسیب بیشتری وارد کرد.

تعداد نیزه های تقویت شده و آسیب اضافی به سطح ارتقاء Rocket Spear بستگی دارد. بازیکنان می توانند این تجهیزات قهرمان را از فروشگاه Trader در طول رویداد برای 3100 مدال سوپر خریداری کنند.

مکعب های یخ و سوپر مدال در رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز

مکعب های یخ منبع کلیدی در این رویداد هستند که برای پیشرفت در ردیاب رویداد ضروری است. بازیکنان با یورش به دهکده‌های دیگر در نبردهای چندنفره، مکعب‌های یخ به دست می‌آورند، که مقدار آن بر اساس ستاره‌های به‌دست‌آمده جمع‌آوری می‌شود.

استفاده از Super Wall Breakers در حملات 50% پاداش در Ice Cubes می دهد و نرخ جمع آوری را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند مکعب های یخ را از ساختمان رویداد Super Ice Bath جمع آوری کنند، که به طور منظم این منبع را تولید می کند.

در همین حال، Super Medals ارز رویدادی است که می‌توان از آن برای خرید انواع اقلام از فروشگاه Trader استفاده کرد. بازیکنان رایگان برای بازی (F2P) می توانند تا 3800 مدال فوق العاده را از ردیاب رویداد و ردیاب پاداش جمع آوری کنند. کسانی که ایونت پس را خریداری کنند، 5000 مدال سوپر اضافی دریافت خواهند کرد که مجموع آنها را به 8800 سوپر مدال می رساند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت