ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سوپر تروپس در کلش

سوپر تروپس در کلش اف کلنز چیست ؟ (Super Troops)

Super Troops در کلش اف کلنز چیست؟

سوپر تروپس در کلش اف کلنز نسخه های ارتقاء یافته همتایان معمولی خود را نشان می دهد که در پایگاه قلعه قبیله شما قرار دارند. آنها دارای آمار بالا و توانایی های منحصر به فرد هستند که به طور قابل توجهی کارایی آنها را در از بین بردن پایگاه های دشمن تقویت می کند. ساخت این سوپر تروپ ها در کلش اف کلنز به دارک اکسیر یا سوپر معجون نیاز دارد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

پس از تغییر شکل، این واحدهای پیشرفته به مدت سه روز فعال می مانند. و پس از آن بازیکنان باید با استفاده از آیتم مورد نیاز درون بازی، فعال سازی خود را تمدید کنند. این مقاله به جزئیات مربوط به سوپر تروپس در کلش اف کلنز می پردازد.

مقالات مرتبط »      چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره گرفتن

چگونه می توانید سوپر تروپس در کلش اف کلنز را بدست آورید؟

Super Troops را می توان از طریق اهدا یا با استفاده از سوپر سونا، که شامل خرج کردن دارک اکسیر یا سوپر معجون است، به دست آورد. کمک‌های مالی این واحدها را به صورت رایگان ارائه می‌کنند. اما بازیکنان باید در تاون هال سطح 9 یا بالاتر باشند و برای دریافت آن‌ها فضایی در کلن کستل داشته باشند.

از طرف دیگر، ایجاد سوپر تروپس در کلش اف کلنز از طریق سوپر سونا نیاز به سطح تاون هال 11 یا بالاتر دارد. به طور معمول، ارتقاء واحدهای معمولی به Super Troops تقریباً 25000 دارک اکسیر در کلش اف کلنز هزینه دارد. از طرف دیگر، دستیابی به همان نتیجه فقط به یک شیشه سوپر معجون نیاز دارد.

چند سوپر تروپس را می توان در یک زمان فعال کرد؟

از 16 گزینه موجود، بازیکنان می توانند ارتش خود را با ارتقاء دو نیرو در یک زمان تقویت کنند. با این حال، زمانی که یک رویداد ویژه مبتنی بر Super Troop مانند رویداد Rocket Balloon کلش اف کلنز برگزار می شود، این تعداد به سه افزایش می یابد.

سوپرسل در حال حاضر هر ماه یک رویداد مبتنی بر Super Troops برگزار می کند تا بازیکنان را با استفاده از آنها آشنا کند. این رویدادها به بازیکنان امکان دسترسی رایگان به Super Troop را از طریق Event Tracker می‌دهند، زمانی که آنها مکعب‌های یخ لازم را از طریق حملات روستایی در طول مدت رویداد جمع‌آوری کنند.

جزئیات بیشتر در مورد Super Troops در کلش اف کلنز

علیرغم داشتن توانایی‌های پیشرفته، Super Troop به اندازه همتای معمولی خود، قبل از حمله به مقدار مساوی از منابع برای آموزش استفاده می‌کند. با این حال، زمان لازم برای آموزش برای سوپر تروپس کلش اف کلنز بسیار بیشتر است.

در همین حال، بازیکنان می توانند Super Troops خود را لغو کنند، که آنها را قبل از سه روز به حالت عادی باز می گرداند. با این حال، منابع درون بازی را که برای ارتقاء آنها صرف شده است، باز نمی گرداند. این جنبه، Super Troop را به یک بخش استراتژیک از هر حمله تبدیل می کند که نیاز به فعال سازی دقیق دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت