ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش Kicker Kick-off کلش

چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره گرفتن

چگونه چالش Kicker Kick-off را در Clash of Clans سه ستاره کنیم؟

چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز دومین چالش کمپین چالش هالند است. در حالی که اولین بازی بازیکنان را در کمترین زمان به سمت پایگاه COC سه ستاره ارلینگ هالند به چالش می‌کشید، به نظر می‌رسد این یک آموزشی است. که به شما کمک می‌کند یاد بگیرید چگونه از Barbarian Kicker در COC، سربازی با زمان محدود در کلش آف کلنز، استفاده کنید. تقریباً تمام حملات شما در طول رویداد این ماه.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

رویداد Clash with Haaland در COC چالش‌ها و پاداش‌های شگفت‌انگیزی را به همراه داشته است. برخی از چالش‌ها دارای تابلوی امتیازات هستند، و شما می‌توانید تا 50 هزار جواهر رایگان برای رسیدن به بالای این تابلوهای امتیاز کسب کنید. اما برخی رویدادها برای کمک به جمع‌آوری ستاره‌ها وجود دارند. زیرا می‌توانید با جمع‌آوری ستاره‌ها در این رویداد نیز جوایز هیجان‌انگیزی کسب کنید.

چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز در دسته دوم قرار دارد. توانایی ها و کاربردهای اولیه Barbarian Kicker را بیاموزید و در حین انجام این کار جوایزی کسب کنید.

مقالات مرتبط »      سه ستاره کردن چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز 

یک راهنمای کامل برای سه ستاره کردن چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز

چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز دومین سطح از کمپین های چالش با هالند است. اگر اولین مورد را سه ستاره (زمان بازپرداخت در COC) کرده اید، قبلاً یک معجون آموزشی برای جمع آوری دو ستاره باز کرده اید. با این حال، برای باز کردن جایزه دوم، یعنی 50 سنگ Glowy ، باید حداقل دو ستاره از این سطح چالش کسب کنید.

در اینجا یک راهنمای کامل وجود دارد که به شما کمک می کند تا در چالش Kicker Kick-off کلش اف کلنز در شروع بازی سه ستاره شوید:

  • مرحله 1: یک Barbarian Kicker را در ردیف مجسمه ارلینگ هالند در وسط پایگاه قرار دهید و از توانایی ضربه آزاد او برای تخریب مجسمه Grand Warden استفاده کنید.
  • مرحله 2: دو Barbarian Kickers را در راستای X-Bow و Scattershot قرار دهید و از یک Rage Spell در بین آنها استفاده کنید تا با استفاده از قابلیت Free Kick خود به این ساختمان‌های دفاعی یک شلیک کنید.
  • مرحله 3: اکنون Barbarian Kicker دیگری را در داخل Rage Spell قرار دهید تا برج Inferno را هدف قرار دهید.
  • مرحله 4: پس از مراقبت از این دفاع های بزرگ، به سمت پایین پایگاه حرکت کنید و سه کیکر Barbarian را در راستای برج جادوگر، مورتار و دفاع هوایی قرار دهید.
  • مرحله 5: اکنون به سمت بالای پایه حرکت کنید و چهار Barbarian Kickers را در ردیف Builder Hut، Bomb Tower، Cannon و Archer Tower قرار دهید.
  • مرحله 6: پس از مراقبت از این دفاع‌ها، یک گابلین یواشکی را برای فعال کردن تاون هال بفرستید و از سه Barbarian Kickers برای تخریب سریع تاون هال استفاده کنید.
  • مرحله 7: از سه باربرین کیکر در راستای توپخانه عقاب برای فعال کردن و تخریب ساختمان نیز استفاده کنید.
  • مرحله 8: در نهایت، از بقیه Barbarian Kickers استفاده کنید تا پایه را برای سه ستاره تمام کنید.

در حالی که این رویداد دارای تابلوی امتیازات نیست یا بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد، در این کمپین چالش هالند کلش آف کلنز بسیار مهم است. زیرا حتی پس از رسیدن به مرحله سوم چالش، تا زمانی که این مرحله را کامل نکنید، نمی توانید قفل آن را باز کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت