ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
هالند زمان باز پرداخت کلش

چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره گرفتن در بازی

چگونه چالش Payback Time را در Clash of Clans سه ستاره کنیم؟

کسب سه ستاره در چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز هدف اصلی کل جامعه در حال حاضر است. از زمانی که سوپرسل کمپین چالش Haaland را در نقشه راه کلش آف کلنز در ماه می 2024 اعلام کرد، بازیکنان سعی کرده‌اند در سریع‌ترین زمان ممکن سه ستاره را از اولین چالش به دست آورند. تا در صدر جدول امتیازات قرار بگیرند و 50000 جم را به عنوان جایزه بگیرند.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

کلشرها باید در کمترین زمان ممکن به پایگاه COC خود ارلینگ هالند فوتبالیست سه ستاره حمله کند تا به صدر جدول صعود کند. با این حال، از آنجایی که این فوتبالیست خود یک کلاشر مشتاق است و رئیس دهکده تاون هال 12 است، کار آسانی نخواهد بود.

در اینجا یک راهنمای ساده برای کمک به شما در سه ستاره کردن چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز آورده شده است. با این حال، توجه داشته باشید که پس از تسلط بر ترکیب ارتش و ترفند، می‌توانید ترکیب‌های مختلف را امتحان کنید. تا چالش را سریع‌تر تکمیل و به بالای جدول امتیازات صعود کنید.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت رایگان 2 معجون منبع در کلش اف کلنز

این ترفند را دنبال کنید تا سه ستاره را در چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز بگیرید

در رویداد جدید Haaland Challenge کلش آف کلنز 12 چالش وجود دارد. چالش‌ها هر دو روز یکبار می‌آیند. و برای باز کردن قفل بعدی باید هر کدام را تکمیل کنید. می‌توانید از این رویداد جوایز سودآوری مانند Ores، Gems رایگان و موارد دیگر را جمع‌آوری کنید.

چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز از بازیکنان دعوت می‌کند تا به پایگاه COC خود ارلینگ هالند حمله کنند. و بسته به اینکه چقدر سریع می‌توانید چالش را کامل کنید، می‌توانید برای Gems رایگان به بالای جدول امتیازات برسید.

این راهنمای زیر را دنبال کنید تا به راحتی در چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز سه ستاره بگیرید.

 • مرحله 1: دو بالون را روی کانن زیر تاون هال در سمت راست پایه قرار دهید
 • مرحله ۲: آرچر کوئین خود را برای کنترل توپ در سمت راست تالار شهر قرار دهید.
 • مرحله 3: پادشاه بربر را در نزدیکی پرچم گوشه در سمت راست توپ‌ها قرار دهید تا مطمئن شوید که مستقیماً وارد پایگاه می‌شود.
 • مرحله ۴: توانایی ملکه برای تخم‌ریزی Healers را فعال کنید
 • مرحله 5: هنگامی که پادشاه بربر وارد پایگاه شد، Lava Hound و Dragons را در گوشه پایین سمت چپ مستقر کنید. اژدها را در پایین پایه پخش کنید
 • مرحله ۶: مطمئن شوید که Grand Warden شما روی Air تنظیم شده است و Warden را در نزدیکی Dragons رها کنید
 • مرحله ۷: استون اسلمر و بقیه توپ‌ها را در آن سمت قرار دهید.
 • مرحله 8: هنگامی که مولتی اینفرنو در پایین سمت چپ فعال شد، یک Rage را در نزدیکی آن بیندازید و توانایی جدید پادشاه بربر (Spiky Ball) را پس از رسیدن به تاون هال فعال کنید.
 • مرحله 9: پس از سقوط برج چند جهنمی، توانایی نگهبان برای از بین بردن سایر دفاع‌ها و ساختمان‌ها در آن منطقه را فعال کنید.
 • مرحله 10: با پیشرفت ارتش شما در سمت چپ پایین، دو طلسم خشم را در سمت چپ و مرکز پایگاه پخش کنید.
 • مرحله 11: از طلسم‌های فریز باقی‌مانده برای جلوگیری از دو برج اینفرنو و دفاع هوایی باقی‌مانده استفاده کنید.
 • مرحله 12: اگر جلوه‌های Dreeze Spell از بین رفت قبل از اینکه نیروهای شما بتوانند به برج مولتی اینفرنو در آن سمت برسند، از Rage دیگر در سمت راست بالای پایگاه استفاده کنید.

این بهترین راه برای جمع آوری سه ستاره از رویداد Clash of Clans Payback Time است. با این حال، در حالی که می‌توانید برای جمع‌آوری چند ستاره جوایز خاصی دریافت کنید، چیزی در مقابل 40K Gems در بالای جدول امتیازات منتظر شما نیست.

چگونه می توان زمان پرداخت کلش اف کلنز را سریعتر کامل کرد؟

برای تکمیل سریعتر چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز، باید حمله خود را کمی بیشتر گسترش دهید. در حالی که می توانید ترکیب های دیگر را نیز امتحان کنید، پیشنهاد ما این است که از آرچر کوئین خود در گوشه سمت راست بالای پایه و در حالی که از Warden در گوشه بالا سمت چپ استفاده می کنید، استفاده کنید. پادشاه بربر باید از گوشه پایین سمت راست مراقبت کند در حالی که بقیه نیروهای شما سمت چپ پایین را مدیریت می کنند.

به این ترتیب، حتی اگر همه قهرمانان شما از حمله کامل جان سالم به در نبرند، بسیاری از مناطق حیاتی را از بین می‌برند تا به شما کمک کنند تا سه ستاره را سریع‌تر از چالش هالند زمان باز پرداخت کلش اف کلنز دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت