ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد استریت رویال

رویداد استریت رویال در فری فایر (دسامبر 2023) فاش شد

ahmadian

ایونت Streets Royale در Free Fire لو رفت : جوایز، تاریخ شروع و …

جزئیات بیشتر در مورد رویداد استریت رویال در فری فایر را در این مقاله بیابید.

The Streets یکی از نمادین ترین باندل های لباس در فری فایر است. و چیزی است که بازیکنان کهنه کار این بازی بسیار به آن علاقه دارند. افشای جدیدی توسط @sawgaming_2.0 منتشر شده است. براساس آن این لباس قرار است خیلی زود به عنوان بتل رویال بازگردد. این می تواند بخشی از رویداد Streets Royale باشد که انتظار می رود در روزهای آینده آغاز شود.

با خرید جم فری فایر می توانید قابلیت های بازی را ارتقاء دهید و با تجهیزات پیشرفته تر مبارزه کنید.

پست به اشتراک گذاشته شده توسط دیتا ماینر همچنین تعدادی از جوایز دیگری را که کاربران می توانند به عنوان بخشی از همان رویداد لاک رویال پیدا کنند، نشان می دهد.

مقالات مرتبط »     رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire در فری فایر : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

رویداد استریت رویال در فری فایر (دسامبر 2023) فاش شد

اخیراً @sawgaming_2.0 پستی در مورد Streets Royale در اینستاگرام منتشر کرده است. که برای شروع در فری فایر در 10 دسامبر 2023 به بیرون درز کرده است. طبق پست آنها، انتظار می رود در آن تاریخ برای کاربرانی که در سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور بازی می کنند در دسترس باشد.

علاوه بر باندل معروف The Streets، رویداد استریت رویال ممکن است دارای سه جزء لباس باشد:

  1. شلوار Street Fox (مونث)،
  2. Street Fox Pants (مرد)
  3. و Lush Clubber (پایین).

اینها جاذبه های اصلی رویداد استریت رویال خواهند بود و گیمرها می توانند چند آیتم متفرقه دیگر را نیز پیدا کنند.

درست مانند اکثر بازی‌های لاک رویال، بازی‌ها باید الماس‌ها را صرف چرخش کنند. بعید است که دستیابی به بسته لباس مخصوص The Streets ارزان باشد. و ممکن است مقدار قابل توجهی ارز درون بازی برای گیمرها هزینه داشته باشد.

بازیکنان باید به خاطر داشته باشند که اطلاعات لو رفته از @sawgaming_2.0 توسط گارنا تأیید نشده است. با این وجود، از آنجایی که افشای اطلاعات قبلی از این داده کاوی دقیق بوده است، افراد ممکن است انتظار داشته باشند که پیش‌بینی‌هایشان محقق شود.

لاک رویال در فری فایر با تم لامبورگینی

در زمان نگارش این مقاله، دو لاک رویال با تم لامبورگینی در حال حاضر در فری فایر فعال هستند. اولین مورد، لامبورگینی رویال، در 2 دسامبر 2023 آغاز شد. دارای یک لامبورگینی سواری و چهار پوسته خودرو – آونتادور بویه، وننو روسو افستو، وننو نرو نمسیس، و آونتادور گریجیو نیمبوس است.

مقالات مرتبط »   لامبورگینی رویال فری فایر : جوایز، قیمت ها و موارد دیگر

دومی، چرخ لامبورگینی، در 3 دسامبر 2023 وارد شد. این یکی انیمیشن ورود لامبورگینی دریفت و یک دیوار گلوبه نام سپر لامبورگینی را ارائه می دهد. هر دوی این رویدادها برای مدتی طولانی اجرا می شوند. و به کاربران فرصت کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهند الماس خود را خرج کنند، می دهند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت