ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire

رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire در فری فایر : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

ahmadian

ایونت Frostfire Hyperbook top-up در Free Fire لو رفت : پاداش ها، تاریخ شروع و …

رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire فرصتی را برای بازیکنان فراهم می کند تا Frostfire Hyperbook را که دارای طیف گسترده ای از اقلام آرایشی است، خریداری کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

رویدادهای تکمیلی جزء اصلی فری فایر هستند. و گارنا دائماً تکرارهای جدید را معرفی می کند. رویداد فعلی Whac Top-Up قرار است به زودی به پایان برسد. در نتیجه اطلاعات مربوط به رویداد آینده توسط دیتا ماینر محبوب @sawgaming_2.0 به بیرون درز کرده است. در یک پست، آنها بنری را به اشتراک گذاشتند که شامل رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire بود.

مقالات مرتبط »   لامبورگینی رویال فری فایر : جوایز، قیمت ها و موارد دیگر

آنچه باید در مورد رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire در فری فایر بدانید

@sawgaming_2.0 از طریق پستی در دسته اینستاگرام خود جزئیاتی در مورد رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire در فری فایر که قرار است در تاریخ 8 دسامبر 2023 (جمعه، ۱۷ آذر) ارائه شود، ارائه کرد.

این رویداد برای سرورهای هند، بنگلادش و سنگاپور در دسترس خواهد بود. و بازیکنان باید تمام نیازهای آن را برای دریافت Hyperbook Frostfire و پوسته مخصوص نارنجک برآورده کنند.

مانند تمام رویدادهای Top-Up (تکمیلی) در فری فایر، بازیکنان باید تعداد مشخصی الماس بخرند تا جوایز مربوطه را به صورت رایگان دریافت کنند. جزئیات به محض ورود رویداد به بازی فاش خواهد شد.

شایان ذکر است که پس از دریافت Hyperbook Frostfire، لوازم آرایشی مرتبط با آن رایگان نخواهد بود. برای به دست آوردن آنها، بازیکنان باید با خرج کردن توکن ها در صفحات به ترتیب زمانی حرکت کنند که برای آنها الماس هزینه خواهد داشت.

در اینجا مواردی که به عنوان بخشی از Hyperbook گنجانده شده است:

 • Grenade – Frostfire Ignitor
 • Frostfire Hitter
 • Frostfire Cutie Backpack
 • Gloo Wall – Frostfire Keeper
 • Katana – Frostfire Echo
 • AWM – Frostfire Snip
 • Frostfire’s Calling (emote)
 • Sparkling Frostfire Skywing

تمام این اقلام کمیاب ارزش خرج کردن الماس را دارند. با این حال، اگر بازیکنان ارز کافی ندارند، به آنها توصیه می‌شود در طول این رویداد از آن استفاده نکنند. زیرا راه‌های بهتری برای دریافت این پاداش‌ها وجود دارد.

رویداد Frostfire Ring لو رفت

علاوه بر رویداد رویداد تکمیلی Hyperbook Frostfire در فری فایر، @sawgaming_2.0 همچنین اطلاعاتی را در مورد Frostfire Ring ارسال کرد.

این رویداد قرار است شامل چهار آیتم باشد که در هایپر بوک گنجانده شده است:

 1. فراست فایر کالینگ،
 2. اسپارکلینگ فراست فایر اسکای وینگ،
 3. کوله پشتی فراست فایر کوتی
 4. و کاتانا – فراست فایر اکو.

در همان تاریخ، یعنی 8 دسامبر 2023 آغاز خواهد شد و بازیکنان باید برای چرخش، الماس خرج کنند.

اگر بازیکنان نمی‌خواهند Hyperbook Frostfire را دریافت کنند، این فرصتی عالی برای به دست آوردن مستقیم آیتم‌های ویژه کمیاب خواهد بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت